Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
maseło

Czarodziejka i kolarz

Polecane posty

Oglądacie ją jeszcze? Widziałyście wszystko to, co u niej się ostatnio działo?

Bardzo współczuję jej perypetii zdrowotnych i że to wszystko wydarzyło się tuż przed ślubem, naprawdę gdy to wszystko oglądałam i czytałam, było mi szkoda dziewczyny.

Ale dzisiaj po tym jak napisała na jednym stories, że jest wierząca (nic w tym złego, jej sprawa, od razu podkreślam) i zaraz dodała do tego, że życie bez boga jest puste i nieszczęśliwe i jest to życie z pozorami, no to nie wytrzymałam i wdałam się z naszą czarodziejską gwiazdą w dyskusję…

Rozumiem różne poglądy, rozumiem nieukrywanie się z wiarą, ale jak można, mając gro obserwatorów, pisać że życie osób niewierzących jest puste i nieszczęśliwe? Tak na lajcie obrażać innych? 😳🤯 Królewna kreuje się zawsze na taką wrażliwą, empatyczną, egzaltowaną, a jak tylko ktoś ma inne poglądy niż ona, to jest nieszczęśliwy? I ona wypisuje to publicznie z takim luzem?

 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, maseło napisał:

Oglądacie ją jeszcze? Widziałyście wszystko to, co u niej się ostatnio działo?

Bardzo współczuję jej perypetii zdrowotnych i że to wszystko wydarzyło się tuż przed ślubem, naprawdę gdy to wszystko oglądałam i czytałam, było mi szkoda dziewczyny.

Ale dzisiaj po tym jak napisała na jednym stories, że jest wierząca (nic w tym złego, jej sprawa, od razu podkreślam) i zaraz dodała do tego, że życie bez boga jest puste i nieszczęśliwe i jest to życie z pozorami, no to nie wytrzymałam i wdałam się z naszą czarodziejską gwiazdą w dyskusję…

Rozumiem różne poglądy, rozumiem nieukrywanie się z wiarą, ale jak można, mając gro obserwatorów, pisać że życie osób niewierzących jest puste i nieszczęśliwe? Tak na lajcie obrażać innych? 😳🤯 Królewna kreuje się zawsze na taką wrażliwą, empatyczną, egzaltowaną, a jak tylko ktoś ma inne poglądy niż ona, to jest nieszczęśliwy? I ona wypisuje to publicznie z takim luzem?

 

Moim zdaniem ona jest zwyczajnie mało inteligentna i było to widać już od dawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, maseło napisał:

Oglądacie ją jeszcze? Widziałyście wszystko to, co u niej się ostatnio działo?

Bardzo współczuję jej perypetii zdrowotnych i że to wszystko wydarzyło się tuż przed ślubem, naprawdę gdy to wszystko oglądałam i czytałam, było mi szkoda dziewczyny.

Ale dzisiaj po tym jak napisała na jednym stories, że jest wierząca (nic w tym złego, jej sprawa, od razu podkreślam) i zaraz dodała do tego, że życie bez boga jest puste i nieszczęśliwe i jest to życie z pozorami, no to nie wytrzymałam i wdałam się z naszą czarodziejską gwiazdą w dyskusję…

Rozumiem różne poglądy, rozumiem nieukrywanie się z wiarą, ale jak można, mając gro obserwatorów, pisać że życie osób niewierzących jest puste i nieszczęśliwe? Tak na lajcie obrażać innych? 😳🤯 Królewna kreuje się zawsze na taką wrażliwą, empatyczną, egzaltowaną, a jak tylko ktoś ma inne poglądy niż ona, to jest nieszczęśliwy? I ona wypisuje to publicznie z takim luzem?

 

Taka wierząca a stała goła przed ołtarzem. Serio, mam gdzieś w co ktoś wierzy i czy wierzy w coś w ogóle ale takiej obłudy niecierpię. Równie dobrze mogła w samym staniku do kościoła wejść. Czasem mam wrażenie, że ludzie niewierzący mają większy szacunek dla świętych miejsc niż takie swietoszki na pokaz. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Oh Celinee napisał:

Moim zdaniem ona jest zwyczajnie mało inteligentna i było to widać już od dawna.

Ma w sobie coś odpychającego. Taki sztuczny uśmiech przez zaciśnięte zęby.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak jej napisałam, że wierzyć może w co chce, ale dlaczego ocenia i obraża osoby wierzące (lub nie wierzące) w coś innego, to zaczęła mi cytować ewangelię i że to pogląd kościoła (że ludzie bez boga są nieszczęśliwi i mają puste życie 🤯), a skoro ona wierzy, to musi wierzyć w to, co mówi kościół.

Napisałam jej tylko, że miałam ją za osobę o bardziej otwartym umyśle, to odpisała mi, że jej przykro że ją obrażam 😆 wtf? A to, że ja zwracam jej uwagę, że obraża ludzi o innych poglądach to już nieważne?

Ale tak jak napisała jedna z Was wyżej, ona po prostu chyba nie jest zbyt mądra…

Nawet na tych stories widać te jej jakieś dziwne, głupie, pozowane miny i wdzięczenie się jak u 13-latki 😩

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, maseło napisał:

Jak jej napisałam, że wierzyć może w co chce, ale dlaczego ocenia i obraża osoby wierzące (lub nie wierzące) w coś innego, to zaczęła mi cytować ewangelię i że to pogląd kościoła (że ludzie bez boga są nieszczęśliwi i mają puste życie 🤯), a skoro ona wierzy, to musi wierzyć w to, co mówi kościół.

 

 

A czy wie, że kościół mówi też, że przed ślubem nie można mieszkać z chlopakiem czy na to przymyka rozmodlone oczęta? Moim zdaniem guzik wierzy w to co głosi kościół. Po prostu wybiera sobie co będzie ładnie wyglądało na rolce na insta i to wrzuca.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, ale_kicha napisał:

Ma w sobie coś odpychającego. Taki sztuczny uśmiech przez zaciśnięte zęby.

To prawda. Mam wrażenie, że jest wyniosła i ma się za kogoś lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to raczej tekst, że ludzie bez boga są nieszczęśliwi i mają puste życie właśnie nie wygląda dobrze na rolce na insta, gdzie ma różnych obserwatorów i może po prostu ich tym obrażać - o to mi chodziło.

Nawet jak ma takie poglądy, niech je zachowa dla siebie, a nie obraża (zakładam) sporą część ludzi, na których zarabia…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ...enka to już w ogóle dla mnie dramat… Ja już nie komentuję, czy na miejscu czy nie, bo mnie tam jej wywalony biust nie gorszy (ale pewnie księdza już tak…), ale ona po prostu wg mnie wcale nie była ładna i Alicja nie wyglądała w niej korzystnie, a miał być projekt życia petarda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, ale_kicha napisał:

A czy wie, że kościół mówi też, że przed ślubem nie można mieszkać z chlopakiem czy na to przymyka rozmodlone oczęta? Moim zdaniem guzik wierzy w to co głosi kościół. Po prostu wybiera sobie co będzie ładnie wyglądało na rolce na insta i to wrzuca.

Dokładnie. Obłuda i fałsz co jest typowe dla dużej liczby polskich katolików. Wybierają co im akurat pasuje z tej wiary.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ona serio nie odróżnia chodzenia roznegliżowanym po mieście od świecenia cycami przed ołtarzem? Czy ona wie, czemu służy ołtarz i dlaczego należy okazać szacunek w takim miejscu? Nie chodzi o to, żeby chodzić w golfie tylko okazać szacunek przed chyba najświętsza rzeczą w katolicyzmie. Gdyby rzeczywiście była wierząca, to ogarnęła by to tak, żeby przed ołtarzem wyglądać skromnie a na weselu pochwalić się biustem.

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, maseło napisał:

A ...enka to już w ogóle dla mnie dramat… Ja już nie komentuję, czy na miejscu czy nie, bo mnie tam jej wywalony biust nie gorszy (ale pewnie księdza już tak…), ale ona po prostu wg mnie wcale nie była ładna i Alicja nie wyglądała w niej korzystnie, a miał być projekt życia petarda

...enka to porażka. Może inaczej wyglądałaby na kimś z mniejszym biustem, w sensie mniej wulgarnie. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
42 minuty temu, ale_kicha napisał:

Czy ona serio nie odróżnia chodzenia roznegliżowanym po mieście od świecenia cycami przed ołtarzem? Czy ona wie, czemu służy ołtarz i dlaczego należy okazać szacunek w takim miejscu? Nie chodzi o to, żeby chodzić w golfie tylko okazać szacunek przed chyba najświętsza rzeczą w katolicyzmie. Gdyby rzeczywiście była wierząca, to ogarnęła by to tak, żeby przed ołtarzem wyglądać skromnie a na weselu pochwalić się biustem.

Odkąd pamiętam wywalala te c*yce albo cieszyła się z obleśnych komentarzy na ich temat a potem prawiła morały o tym, że niektóre dziewczyny ubierają się jakby szły do domu publicznego. To typ dziewczyny, która będzie się cieszyła, że żul ledwo utrzymujący się na nogach mówi, że ma czym oddychać. Inteligencją ani obyciem nigdy nie grzeszyła i to się nie zmieniło. Teraz jeszcze dodatkowo przy tym kolarzu udaje nastolatkę.

Edytowano przez Oh Celinee
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, ale_kicha napisał:

A o co chodzi z tym jej okiem?

Miała operację bo siatkówka jej się odkleiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Oh Celinee napisał:

Miała operację bo siatkówka jej się odkleiła.

Oj to słabo 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2024 o 18:21, Oh Celinee napisał:

Odkąd pamiętam wywalala te c*yce

Prymitywna baba z niej.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2024 o 17:42, ale_kicha napisał:

...enka to porażka. Może inaczej wyglądałaby na kimś z mniejszym biustem, w sensie mniej wulgarnie. 

Wulgarnie wyglądała i jak to się ma do jej religijności? Zakłamanie i nic więcej.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ta ...enka była po prostu brzydka 🥴 Na pewno mając duży biust, dużo trudniej osiągnąć efekt „niewulgarny” nie chcąc chodzić w golfie, ale jest tyle krojów, które ładnie podkreśliły by jej dekolt, wcale niekoniecznie zakrywając np.głębokie V itd. Można było ładnie i smacznie wyeksponować, a ta ...enka dla mnie przynajmniej jest po prostu słaba, nawet już niezależnie od biustu…

W ogóle jakoś tak wyglądała trochę jak z przypadku jak na tyle miesięcy planowania. Włosy przedłużone, ale też wcale nie jakoś ładnie ułożone.

Mnie to generalnie śmieszy, na co dzień jesteś kimś innym, nosisz krótkie włosy, bo tak lubisz, lepiej się czujesz, wszyscy Cię tak znają, a na ślub do pasa 🤭 Subtelne przedłużenie do jakiegoś upięcia, czy coś - spoko, ale takie radykalne zmienianie się w „niesiebie”? 🫠 Mogła sobie jeszcze blond nagle zrobić 😄

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, maseło napisał:

Dla mnie ta ...enka była po prostu brzydka 🥴 Na pewno mając duży biust, dużo trudniej osiągnąć efekt „niewulgarny” nie chcąc chodzić w golfie, ale jest tyle krojów, które ładnie podkreśliły by jej dekolt, wcale niekoniecznie zakrywając np.głębokie V itd. Można było ładnie i smacznie wyeksponować, a ta ...enka dla mnie przynajmniej jest po prostu słaba, nawet już niezależnie od biustu…

W ogóle jakoś tak wyglądała trochę jak z przypadku jak na tyle miesięcy planowania. Włosy przedłużone, ale też wcale nie jakoś ładnie ułożone.

Mnie to generalnie śmieszy, na co dzień jesteś kimś innym, nosisz krótkie włosy, bo tak lubisz, lepiej się czujesz, wszyscy Cię tak znają, a na ślub do pasa 🤭 Subtelne przedłużenie do jakiegoś upięcia, czy coś - spoko, ale takie radykalne zmienianie się w „niesiebie”? 🫠 Mogła sobie jeszcze blond nagle zrobić 😄

To prawda. Gadała o przygotowaniach do tego ślubu całymi miesiącami a finalnie się okazało, że wyszło nudno i tandetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już po ślubie dekady ?! No to uffff... mission accomplished! Bo to już u niej była sprawa napięta jak plandeka na żuku. Teraz jak wreszcie nie jest już panną to może nareszcie, jak głosi cesarzowa yt Siwa1313, odpiąć wrotki i popuścić pasa. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A propo jest Tour de Pologne, jedzie tam ten jej kolarz? Chwaliła się coś gdzieś? Jak on się w ogóle nazywa ? Są tam różne wywiady z Polakami jadącymi w różnych teamach, ale rudego nigdzie nie widziałam 🙄😳

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2024 o 07:39, maseło napisał:

A ...enka to już w ogóle dla mnie dramat… Ja już nie komentuję, czy na miejscu czy nie, bo mnie tam jej wywalony biust nie gorszy (ale pewnie księdza już tak…), ale ona po prostu wg mnie wcale nie była ładna i Alicja nie wyglądała w niej korzystnie, a miał być projekt życia petarda

Tam porostu było za dużo. Wielkie cyce na wierzchu i przezroczysty gorset dały efekt jak z burleski a nie z baśni. Ten jej biust prezentowałby się zupełnie inaczej gdyby miała pełny gorset. Ale ona chyba sama sobie tę suknie projektowała i nie miał jej kto powiedzieć że to będzie źle wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, SheriDANKA 😜 napisał:

A propo jest Tour de Pologne, jedzie tam ten jej kolarz? Chwaliła się coś gdzieś? Jak on się w ogóle nazywa ? Są tam różne wywiady z Polakami jadącymi w różnych teamach, ale rudego nigdzie nie widziałam 🙄😳

Dołączam się do pytania bo też jestem ciekawa czy on faktycznie ma jakieś osiągnięcia w dziedzinie sportu, która się zajmuje czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, ale_kicha napisał:

Tam porostu było za dużo. Wielkie cyce na wierzchu i przezroczysty gorset dały efekt jak z burleski a nie z baśni. Ten jej biust prezentowałby się zupełnie inaczej gdyby miała pełny gorset. Ale ona chyba sama sobie tę suknie projektowała i nie miał jej kto powiedzieć że to będzie źle wyglądało.

Sama zaprojektowała i wyszło przaśnie, kiczowato i wulgarnie.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, SheriDANKA 😜 napisał:

A propo jest Tour de Pologne, jedzie tam ten jej kolarz? Chwaliła się coś gdzieś? Jak on się w ogóle nazywa ? Są tam różne wywiady z Polakami jadącymi w różnych teamach, ale rudego nigdzie nie widziałam 🙄😳

Z niego to właśnie taki wielki kolarz, nie pamiętam żeby kiedykolwiek zdobył jakieś znaczące miejsce na TdP (o ile w ogóle kiedyś startował), tylko na  jakichś podrzędnych zawodach, o których przeciętny Polak nigdy nie słyszał. Ale ona za nim sika w majtki jakby to mistrz olimpijski był 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Urzedasek napisał:

Z niego to właśnie taki wielki kolarz, nie pamiętam żeby kiedykolwiek zdobył jakieś znaczące miejsce na TdP (o ile w ogóle kiedyś startował), tylko na  jakichś podrzędnych zawodach, o których przeciętny Polak nigdy nie słyszał. Ale ona za nim sika w majtki jakby to mistrz olimpijski był 🙂 

A no właśnie. Ona jest nieźle nakręcona na niego. Ciekawe czy w drugą stronę jest tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Oh Celinee napisał:

A no właśnie. Ona jest nieźle nakręcona na niego. Ciekawe czy w drugą stronę jest tak samo.

Ona była nakręcona na złapanie męża, Sądzę, że po ślubie się zmieni diametralnie 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Urzedasek napisał:

Z niego to właśnie taki wielki kolarz, nie pamiętam żeby kiedykolwiek zdobył jakieś znaczące miejsce na TdP (o ile w ogóle kiedyś startował), tylko na  jakichś podrzędnych zawodach, o których przeciętny Polak nigdy nie słyszał. Ale ona za nim sika w majtki jakby to mistrz olimpijski był 🙂 

Znaczy się ją nie deprecjonuje, a raczej i tak podziwiam, tylko, że no właśnie ona robiła taki hype, że aż można było pomyśleć, że sam Rafał Majka "jechał na niego" w cyklach najważniejszych wyścigów 🤣🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×