Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Klitek

Skoro seks jest taki zdrowy to dlaczego ludzie powinni latami być singlami i nie uprawiać seksu?

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Wszyscy na czele z ze specjalistami lekarzami i naukowcami są zgodni że regularne uprawianie seksu dla obu płci jest bardzo korzystne dla zdrowia fizycznego i psychicznego daje odprężenie przyjemność i szczęście

Seks jest jedną z podstawowych potrzeb każdego człowieka niezależnie od płci

Dlaczego w takim razie twierdzicie że dla człowieka lepiej jest być samemu, nawet wiele lat, a więc przez te wiele lat nie uprawiać wcale seksu, jeśli nie trafiło się na odpowiednią osobę do związku?

Może ze względu na zbudowanie związku rzeczywiście lepiej jest czekać i być samemu.

Ale z punktu widzenia korzyści dla zdrowia fizycznego i psychicznego jakie daje seks i szkodliwości braku seksu, a także biorąc pod uwagę to, że w pewnym wieku możliwości uprawiania seksu są, a później są coraz mniejsze ze względu na starzenie się, to czy z tego punktu widzenia rzeczywiście warto przez wiele lat być samemu i nie uprawiać seksu?

Edytowano przez Klitek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Bawidamek z Szczywilka napisał:

single mogo uprawiać dużo seksu

Ciekawe tylko niby z kim? Skoro na przyklad 99,99% kobiet na tinderze pisze, ze nie chce fwb ani ons tylko stalego zwiazku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Niesamowicie w rzeczywisto napisał:

Trzeba się roochac do fwb nie wybrzydzac związku to inna sprawa 

Tylko z kim to fwb skoro 99,99% kobiet chce zwiazku a nie fwb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, OUYA napisał:

Niczego nie trzeba powiedz ludziom na wózku albo łażących o kulach chorym itp że w sumie to mogą zdychać bo nie chce im się roochac

Podobno niepełnosprawnym właśnie też chcę się i na Zachodzie są takie pracownice seksualne jak pielęgniarki które zaspokajają potrzeby niepełnosprawnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, OTUA napisał:

Ależ tacy ludzie jak najbardziej odczuwają popęd seksualny. 😄 To tylko z tobą jest coś nie tak, kłodixie 😄

A może z tobą jest coś nie tak Moonie taksówkarzu? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Klitek napisał:

Ciekawe tylko niby z kim? Skoro na przyklad 99,99% kobiet na tinderze pisze, ze nie chce fwb ani ons tylko stalego zwiazku?

Zawsze możesz sobie kupić silikonową lalkę, i mieć z nią seks codziennie lub kiedy tylko chcesz 😆 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, OTUA napisał:

Prędzej z tobą, wydajesz się opóźniona w rozwoju i nie jestem w swoich odczuciach osamotniony 😄

No jesteś opóźniony i nie mierz każdego swoją miarą. Bo jakoś na kilkudziesięciu nickach zarywałeś do mnie, proponując różne rzeczy.. Kosz nadal boli, ale po co się wyżywać na innych kobietach multikontowcu? Przyjmij na klatę czarną polewkę i płyń mały siurze 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Crеep napisał:

Albo udać się do płatnych zamiast wyć że seksu nie ma. Ale pewnie za sto lat na to nie wpadnie.😁

On chyba pisał, że nie chce mu się płacić, więc już chyba to rozważał 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Jestem Jaka Jestem napisał:

On chyba pisał, że nie chce mu się płacić, więc już chyba to rozważał 😆

Bo pewnie nie ma kasy. Zresztą chyba desperaci płacą za seks, bo muszą 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
21 minut temu, Klitek napisał:

Tylko z kim to fwb skoro 99,99% kobiet chce zwiazku a nie fwb?

myślę że jakieś 70% a nie 99,9%

Edytowano przez Bawidamek z Szczywilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, OUYA napisał:

Niczego nie trzeba powiedz ludziom na wózku albo łażących o kulach chorym itp że w sumie to mogą zdychać bo nie chce im się roochac

Pisałem jedną na wózku chciała bdsm i żebym jej kończył w buzi, orgazmy sutkowe tesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Klitek napisał:

Wszyscy na czele z ze specjalistami lekarzami i naukowcami są zgodni że regularne uprawianie seksu dla obu płci jest bardzo korzystne dla zdrowia fizycznego i psychicznego daje odprężenie przyjemność i szczęście

Seks jest jedną z podstawowych potrzeb każdego człowieka niezależnie od płci

Dlaczego w takim razie twierdzicie że dla człowieka lepiej jest być samemu, nawet wiele lat, a więc przez te wiele lat nie uprawiać wcale seksu, jeśli nie trafiło się na odpowiednią osobę do związku?

Może ze względu na zbudowanie związku rzeczywiście lepiej jest czekać i być samemu.

Ale z punktu widzenia korzyści dla zdrowia fizycznego i psychicznego jakie daje seks i szkodliwości braku seksu, a także biorąc pod uwagę to, że w pewnym wieku możliwości uprawiania seksu są, a później są coraz mniejsze ze względu na starzenie się, to czy z tego punktu widzenia rzeczywiście warto przez wiele lat być samemu i nie uprawiać seksu?

Oczywiście że powinni to jest w piśmie świętym napisane. Ale ludzie wypaczyli religię i mają gdzieś to że ktoś jest samotny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Klitek napisał:

Tylko z kim to fwb skoro 99,99% kobiet chce zwiazku a nie fwb?

Przystojni faceci nie mają problemu, tylko im brakuje wolnych wieczorów żeby wszystkie chętne obsłużyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, ZbanowanaSalowa napisał:

Bo pewnie nie ma kasy. Zresztą chyba desperaci płacą za seks, bo muszą 😛

no nie do końca desperaci.

różne powody mogą być.

na przykład jednym nie chce się robić podchodów, żeby panienka w końcu „im dała”, to wolą od razu mieć usługę wykonaną.

drugim żona już „nie daje”, a im się chce bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój brat gdyby stracił pracę od razu dostanie kilka propozycji zatrudnienia od znajomych. Gdyby się rozwiódł od razu będzie miał kilka chętnych kobiet żeby się z nim związać, bez żadnego szukania 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Urmaj napisał:

Mój brat gdyby stracił pracę od razu dostanie kilka propozycji zatrudnienia od znajomych. Gdyby się rozwiódł od razu będzie miał kilka chętnych kobiet żeby się z nim związać, bez żadnego szukania 

skoro masz tak successful brata, to czy Tobie nie moglby brat chociaz troche pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Klitek napisał:

skoro masz tak successful brata, to czy Tobie nie moglby brat chociaz troche pomoc?

Mógłby ale nie prosiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×