Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Janek Sob

Przypominają mi się obecnie najczarniejsze lata mego życia samotności z 2010-2012 i 2017-2020

Polecane posty

cały ten okres który opisałem zyłem w totalnej samotnosci i celibacie, i niestety nzowu jest to samo, masakra, codziennie nuda, samotnosc, picie w weekend, nie ma ratunku dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Janek Sob napisał:

cały ten okres który opisałem zyłem w totalnej samotnosci i celibacie, i niestety nzowu jest to samo, masakra, codziennie nuda, samotnosc, picie w weekend, nie ma ratunku dla mnie

pij piwo 0% 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Janek Sob napisał:

cały ten okres który opisałem zyłem w totalnej samotnosci i celibacie, i niestety nzowu jest to samo, masakra, codziennie nuda, samotnosc, picie w weekend, nie ma ratunku dla mnie

Skoro ratunku nie ma, to najczarniejsze lata jeszcze przed tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi sie przypominaja czasy jak bylem w drugiej klasie podstawowki i sobie gralem w diablo 2 na battle.net, zajeebiscie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Janek Sob napisał:

cały ten okres który opisałem zyłem w totalnej samotnosci i celibacie, i niestety nzowu jest to samo, masakra, codziennie nuda, samotnosc, picie w weekend, nie ma ratunku dla mnie

A nie masz jakiś pasji ja np mam minimalizm i gry video poza tym nieźle się masturbuje właściwie to nie jest mi samica do niczego potrzebna fakt że pochwe ma lepszą i towarzystwo ale jeśli bym żył jak żyje to by musiała być wyjątkowa np obladzac po drzemce a coś czuję że nie dała by się zdrzemnac nawet 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Cześć wszystkim ubogim napisał:

A nie masz jakiś pasji ja np mam minimalizm i gry video poza tym nieźle się masturbuje właściwie to nie jest mi samica do niczego potrzebna fakt że pochwe ma lepszą i towarzystwo ale jeśli bym żył jak żyje to by musiała być wyjątkowa np obladzac po drzemce a coś czuję że nie dała by się zdrzemnac nawet 

nie mam sprzętu aby grać w gdy, mam za słabego kompa, nie stac mnie na lepszego. a co do masturbacji to tez to robie 2-3x dziennie aby w ogole nie zwariowac, ale nie sprawia mi to juz od dawna zadnej większej fazy, to jest nic w porownaniu do kobiety, ktorej nie mam rzecz  jasna, ale kiedys zdarzylo sie, ze mialem i mam porównanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Janek Sob napisał:

nie mam sprzętu aby grać w gdy, mam za słabego kompa, nie stac mnie na lepszego. a co do masturbacji to tez to robie 2-3x dziennie aby w ogole nie zwariowac, ale nie sprawia mi to juz od dawna zadnej większej fazy, to jest nic w porownaniu do kobiety, ktorej nie mam rzecz  jasna, ale kiedys zdarzylo sie, ze mialem i mam porównanie

Kup sobie konsole na promce widziałem ps5 za 1800 zainstaluj sobie apke peper czytaj łowcy gier. Ps5 slim jest fajne bo później możesz dokupić napęd optyczny więc nie musisz od razu wywalic 4000zł na czarny komplet jak ja na hossie 2021

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw sobie kupisz cyfrowa slimke biała za 1800 z promki pepera

Później napęd optyczny 

Później sobie dokupisz pada czarnego

Później panel czarny 

Na koniec słuchawki 

Jeśli ciebie interesuje kolor czarny rtv jak tylko żeby grać to możesz zostać na białej cyfrowej nawet 

Sprawdź może jeszcze działa usługa ps now z uk to też kupisz kod na rok za 200zł i masz pełno gier jak w game passie bez napędu optycznego 

Ja wolę zbierać płyty ale raz miałem na kowidzie i się opłaca grałem w 2 gry miesięcznie to mnie gra wychodzila 10zl a te tytuły tam wrzucali nawet warte 229

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Yeehheysye napisał:

Chuuju polecisz jakiś telewizor 55 cali do 1800 zł max 

Taki mały to bym brał używany za 500 po co przeplacac ludzie tego się pozbywaja na śmietnik w sumie 

Kupować to warto 75-100 cali 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Janek Sob napisał:

to jest nic w porownaniu do kobiety, ktorej nie mam rzecz  jasna, ale kiedys zdarzylo sie, ze mialem i mam porównanie

Ja to lubię 2h masturbacji sztuczna pochwa i wtedy orgazm jest z tuzin skurczy a lachony tak nie chcą z tego co mówią publicznie więc trzeba to podzielić na 12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Cześć wszystkim ubogim napisał:

Poważnie będę brał taki używany do kibla z 1 komoda biała to i tak 1000 pójdzie ewentualnie kupię prysznic 

po co telewizor do kibla? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Cześć wszystkim ubogim napisał:

Kup sobie konsole na promce widziałem ps5 za 1800 zainstaluj sobie apke peper czytaj łowcy gier. Ps5 slim jest fajne bo później możesz dokupić napęd optyczny więc nie musisz od razu wywalic 4000zł na czarny komplet jak ja na hossie 2021

1800zł za drogo juz dla mnie

poza tym gry są bardzo drogie, jakbym miał potem wywalac 200-400zł za jedna gre to by mi się odechciało, a juz reasumujac na koniec, to nie jestem graczem, nigdy mnie gry nie jarały i mialem to w dopie. Moja jedyna gra w jaka grałem to w czasach gimnazjum w counter-strike i to wszystko, ale to bylo 25 lat temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×