Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Klitek

Czy sądzicie, że dodanie tej jednej informacji do opisu w serwisie randkowym mogłoby zwiększyć powodzenie faceta, którym dotychczas nie interesuje się prawie żadna kobieta?

Polecane posty

4 minuty temu, prut napisał:

to nudne koleżanka jak zaczęła nadawać o smartfonach to spac mi się chciało mi to starczy że działa ten badziew i nie mam frajdy z tego 

fajną masz koleżankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, kris888 napisał:

dlatego lepsza jest koncepcja "gray (grey?) man". mieć kasę, ale się nie afiszować, być szarym człowiekiem.

bogactwo to odpowiedzialność. można stać się celem dla złodziei czy jeszcze gorszych ludzi.

Kasę widać nawet jeżeli się z nią nie obnosisz ,bo choćby lepiej urządzone lokum, lepsze auto, lepsze ciuchy i zakupy na pierwszy rzut oka. No chyba że ktoś celowo udaje biednego , ale to biały kruk będzie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kris888 napisał:

fajną masz koleżankę.

No mam wrażenie że te geeki technologiczne to jacyś seksoholicy i nimfomanki przerażają mnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Klitek napisał:

A mianowicie, gdyby w opisie dodał, że miesięcznie na rękę zarabia 15 tys zł ?

tak, nie u każdej, ale wiele by przychylniej patrzyło na taki profil bez dwóch zdań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Jestem Jaka Jestem napisał:

Ja poleciałabym na przystojniaka z laptopami 😆 Od czego w końcu są komisy? Tam można te laptopy sprzedać, i kupić za to ciuchy i kosmetyki 😁

Niby jakim prawem miałabys sprzedac należące do niego laptopy w komisach, które płacą za sprzęt najwyżej 1/4 jego wartości? 😮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw zarób te 15 tys. miesięcznie, potem można pisać. Bo na razie to tylko snucie fantazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, kris888 napisał:

Najpierw zarób te 15 tys. miesięcznie, potem można pisać. Bo na razie to tylko snucie fantazji.

Zastanawiam sie po prostu czy warto i dochodze do wniosku, ze nie

Mowi sie przeciez ze lepiej najpierw myslec, a dopiero potem robic a nie na odwrot

Edytowano przez Klitek
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Klitek napisał:

Niby jakim prawem miałabys sprzedac należące do niego laptopy w komisach, które płacą za sprzęt najwyżej 1/4 jego wartości? 😮

Przekonywałabym go, że nie są mu potrzebne w takiej ilości? 😅 To zależy ile byłoby tych laptopów 😅 Z 10 to z 8 można sprzedać, a 2 zostawić 😅

Co do komisu, to może niekoniecznie tam za 1/4 ceny, ale próbowałabym je sprzedać gdziekolwiek za lepszą kasę 😆

Edytowano przez Jestem Jaka Jestem
*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Isk^a napisał:

Od ludzi nie narodzionych. Zgadza się Twoje myślenie.

Dokończę. Nie postrzegasz i nie traktujesz ludzi niepełnosprawnych na równi z pełnosprawnymi, skoro popierasz m.in. ich zabicie przed narodzeniem. Wręcz wartościujesz godność osoby wg kryterium czy ona jest jeszcze w ciele matki, czy poza nim.

Trzy kobiety obok siebie mogą leżeć w tym samym miesiącu ciąży, dwie chcą zabić dziecko trzecia nie. Ty popierając aborcję te 3 istoty ludzkie dzielisz na to o pełnej wartości i godnośći i na bezwartościowe żywoty, jak pisała Twoja psiapsi, tylko dlatego że jedno już się urodziło, a drugie nie.

I tak aborcja jednej się nie udaje, dziecko rodzi się żywe, jedzie do inkubatora i już magicznie w oczach pani Żaby nabiera wartość i godności jak wcześniak trzeciej matki. I pani Żaba wpłaca Owsiakowi pieniążki na inkubator uważając że traktuje ludzi na równi. Wolność, równość i braterstwo heh

A teraz wstań, zesr.ałaś się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Klitek napisał:

Zastanawiam sie po prostu czy warto i dochodze do wniosku, ze nie

Mowi sie przeciez ze lepiej najpierw myslec, a dopiero potem robic a nie na odwrot

To nie wnioski tylko świadomość że 15 k jest nierealne jak lot w kosmos i sobie wkręcasz, że nie warto bo prawda jest zbyt bolesna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Żaba Monìka napisał:

A teraz wstań, zesr.ałaś się.

Nerwy ci puszczają , bo trafiła w punkt. 😁

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, kris888 napisał:

dlatego lepsza jest koncepcja „gray (grey?) man”. mieć kasę, ale się nie afiszować, być szarym człowiekiem.

bogactwo to odpowiedzialność. można stać się celem dla złodziei czy jeszcze gorszych ludzi.

Ludzie sa dumni z zarobionych pieniedzy i lubia je wydawac, ale we wszystkim warto miec umiar. Jesli dla kogos kasa jest najwazniejsza, a do tego jeszcze ueaza sie przez to za lepszego od innych to moim zdaniem nie jest to najlepsza osoba do związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Jestem Jaka Jestem napisał:

Przekonywałabym go, że nie są mu potrzebne w takiej ilości? 😅 To zależy ile byłoby tych laptopów 😅 Z 10 to z 8 można sprzedać, a 2 zostawić 😅

Co do komisu, to może niekoniecznie tam za 1/4 ceny, ale próbowałabym je sprzedać gdziekolwiek za lepszą kasę 😆

Tego typu sprzęt traci na wartości w ciągu roku jak dwudziestoletnie auto , bo technologia się rozwija i kto normalny trzyma w domu aż tyle laptoków.😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Crеер napisał:

Tego typu sprzęt traci na wartości w ciągu roku jak dwudziestoletnie auto , bo technologia się rozwija i kto normalny trzyma w domu aż tyle laptoków.😄

Pewnie nikt normalny. Ale jakbym na takiego świra technologicznego z 10 laptopami jednak trafiła, to trzeba byłoby coś na to zaradzić. 😅 To czysto teoretyczne rozważania 😅 bo ktoś pisał, że żadna nie poleci na laptopy. Na same laptopy nie, ale z fajnym facetem w komplecie może być 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Jestem Jaka Jestem napisał:

Pewnie nikt normalny. Ale jakbym na takiego świra technologicznego z 10 laptopami jednak trafiła, to trzeba byłoby coś na to zaradzić. 😅 To czysto teoretyczne rozważania 😅 bo ktoś pisał, że żadna nie poleci na laptopy. Na same laptopy nie, ale z fajnym facetem w komplecie może być 😅

Jakbyś na takiego trafiła , to czekała by cię wędrówka po lekarzach z nim jeżeli obudziła by się w tobie matka Teresa.😁 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

toto juz zaczadzone i mogloby sie przeniesc do tej innej rzeczywistosci, ekrany w kazdym pokoju i kabelki podlaczyc do lba, moze bedzie opcja cyber ludzi i niech spadaja do wirtualnego swiata i dadza spokoj pozostalym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Crеер napisał:

Jakbyś na takiego trafiła , to czekała by cię wędrówka po lekarzach z nim jeżeli obudziła by się w tobie matka Teresa.😁 

Z dwojga złego wolałabym już wędrówkę po komisach 😁 Zawsze to 1/4 kaski by wpadło 😅

Edytowano przez Jestem Jaka Jestem
*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Jestem Jaka Jestem napisał:

Z dwojga złego wolałabym już wędrówkę po komisach 😁 Zawsze to 1/4 kaski by wpadło 😅

Finalnie jednak nie zrobisz z zająca wilka, a z tymi laptokami to małe kwoty że nie wystarczy na bogaty wieczór i co później 😁 Przeraża mnie aż taki optymizm, bo brak stabilności długoterminowo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Crеер napisał:

Finalnie jednak nie zrobisz z zająca wilka, a z tymi laptokami to małe kwoty że nie wystarczy na bogaty wieczór i co później 😁 Przeraża mnie aż taki optymizm, bo brak stabilności długoterminowo. 

To było akurat bardziej w formie żartu 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Jestem Jaka Jestem napisał:

To było akurat bardziej w formie żartu 🙂 

Nawet nie trzeba żartować, bo zamysł z pozbyciem się złomu bardzo dobry i jeszcze jak za to byś sobie coś kupiła. 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Crеер napisał:

Nawet nie trzeba żartować, bo zamysł z pozbyciem się złomu bardzo dobry i jeszcze jak za to byś sobie coś kupiła. 🙂 

Dziękuję 😅 Jestem kobietą praktyczną 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Klitek napisał:

A mianowicie, gdyby w opisie dodał, że miesięcznie na rękę zarabia 15 tys zł ?

Powiem ci tak zawsze pisz swoje atuty rynek matrymonialny nie ma litości inny nie będzie się oglądał na konkurencje a samiec to nie lachon że musi konkurowac urodą z innymi typami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, kris888 napisał:

fajną masz koleżankę.

Dumbo po prostu nie stać na najnowszy telefon z fajnymi bajerami jak interaktywna wyspa więc jak ma się podniecac technologia gdy używa chińskiego producenta 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Crеер napisał:

Tego typu sprzęt traci na wartości w ciągu roku jak dwudziestoletnie auto , bo technologia się rozwija i kto normalny trzyma w domu aż tyle laptoków.😄

Nie wiem właśnie akurat laptopa wystarczy 1 ewentualnie dwa żeby mieć system operacyjny apple i windows. Po prostu typ jest zafiksowany bo chciałby se kupić coś dobrego. Ale kupi najlepszy to mu przejdzie. Tutaj właściwie są dwie marki razer dla graczy i apple. Razer to taki Xbox Series X wśród laptopa. Z 15 koła kosztuje nic innego nie potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Jestem Jaka Jestem napisał:

Dziękuję 😅 Jestem kobietą praktyczną 😉

Gospodarność na plus, bo rozrzutna i głupia kobieta, to jest ... irytujące.😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Misja rzeczywistości owaka napisał:

Nie wiem właśnie akurat laptopa wystarczy 1 ewentualnie dwa żeby mieć system operacyjny apple i windows. Po prostu typ jest zafiksowany bo chciałby se kupić coś dobrego. Ale kupi najlepszy to mu przejdzie. Tutaj właściwie są dwie marki razer dla graczy i apple. Razer to taki Xbox Series X wśród laptopa. Z 15 koła kosztuje nic innego nie potrzebne.

U mnie leży na strychu jeden Acer i tylko z sentymentu jest, bo kiedyś Bitcoin kopał i kto by to kupił teraz. Od dłuższego czasu net przez telefon , bo to jest wygodne i ja nie pracuje w necie więc nie potrzebny większy sprzęt. Ale w prezencie jakiś dobry tablet nie pogardziłbym. Z gratów elektro  jedynie tego plejaka piątkę zatrzymałem i trochę gierek, bo nie lubię graciarni , tylko to co potrzebne jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×