Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Klitek

Mam wrażenie, że gdybym zarabiał 15 tys miesięcznie, poza tym, że mógłbym sobie kupować droższe telefony komórkowe i laptopy i zmieniać je częściej, nie zmieniłoby w moim życiu absolutnie nic

Polecane posty

2 minuty temu, Nemesio Cervantes napisał:

nie płać, kiedy odłączą to podpiszesz nową umowę z konkrurencją, taki trick

Nie chcieli mi dać 100mbps za 25 to dali 450 za 30 nie wiem gdzie tu logika chyba za darmo mają te prędkości 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Misja rzeczywistości owaka napisał:

Portfel louis vuitton + klucze brelok apple + brelok louis vuitton będę inwestować 

Zegarek idę w najlepszy apple 

ja zawsze, nawet kiedy miałem drogi telefon albo zegarek, to nigdy go nikomu nie pokazywałem, bo jak byłem młodszy, to w mojej okolicy napadali i rabowali takie rzeczy, zarówno wielu znajomych tak obrabowano, jak i mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Klitek napisał:

a nie ma kary 2 tys jak się przestanie płacić?

kiedyś sie zapłaci albo i nie, wystarczy wyjechać do UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Klitek napisał:

ja zawsze, nawet kiedy miałem drogi telefon albo zegarek, to nigdy go nikomu nie pokazywałem, bo jak byłem młodszy, to w mojej okolicy napadali i rabowali takie rzeczy, zarówno wielu znajomych tak obrabowano, jak i mnie

U mnie też ale czasy się zmieniły pół życia nikt mnie nie próbował skroic 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Misja rzeczywistości owaka napisał:

Nie chcieli mi dać 100mbps za 25 to dali 450 za 30 nie wiem gdzie tu logika chyba za darmo mają te prędkości 

w Wawie masz juz 900mb z Vectry, cos słaby masz ten internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Klitek napisał:

ja zawsze, nawet kiedy miałem drogi telefon albo zegarek, to nigdy go nikomu nie pokazywałem, bo jak byłem młodszy, to w mojej okolicy napadali i rabowali takie rzeczy, zarówno wielu znajomych tak obrabowano, jak i mnie

Typ co mi groził głupi łeb rozwalił w pracy mózg się wylal nie żyje 

Drugi siedzi zamknięty co też zgrzyty mieliśmy a reszta mnie już nie zna rotacja 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

15 tys to nie jest wcale powalajaca kwota moim zdaniem by pozwalala na mocno zmieniony styl zycia, mozna to latwo wydac co miesiac i wcale nic takiego nie kupic. Lepiej zawsze ograniczac wydatki i pozbywac sie tych zbednych a nadwyzke oszczedzac i inwestowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Żaba Monìka napisał:

15 tys to nie jest wcale powalajaca kwota moim zdaniem by pozwalala na mocno zmieniony styl zycia, mozna to latwo wydac co miesiac i wcale nic takiego nie kupic. Lepiej zawsze ograniczac wydatki i pozbywac sie tych zbednych a nadwyzke oszczedzac i inwestowac.

ale i co to da?

że na starość lepszy dom starców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Misja rzeczywistości owaka napisał:

Ja wynegocjowale, za 30 oferte warta 50

ja też wszystko kupuję najtańsze

A już najbardziej nienawidzę wszelkich zobowiązań, typu abonamenty

Jak mam pieniądze to coś kupuję, a jak nie to nie i nikt mi głowy nie zawraca, po sądach nie ciąga itp

Dzieki temu nawet z marnej pensi jestem w stanie zaoszczedzić na telefon i laptop o jakich się większości ludziom nie śniło

I już na studiach miałem najdroszy telefon, mimo, że dostawałem od rodziców grosze, ale uzbierałem przez 10 lat i kupiłem

Edytowano przez Klitek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Klitek napisał:

ja też wszystko kupuję najtańsze

A już najbardziej nienawidzę wszelkich zobowiązań, typu abonamenty

Jak mam pieniądze to coś kupuję, a jak nie to nie i nikt mi głowy nie zawraca, po sądach nie ciąga itp

Opłaty zbijam do 0 najdroższe kupuje rtv sony apple no i akcesoria rzeczywistości 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Klitek napisał:

ale i co to da?

że na starość lepszy dom starców?

Chocby to, poduszka finansowa w zyciu znaczaco poprawia jego komfort i eliminuje wiele zmartwien. Oczywiscie nie jest to jedyna ani nawet najwazniejsza wartosc w zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Misja rzeczywistości owaka napisał:

Chodzi o to że do minimum bo nie lubię opłat 

O to właśnie chodzi! Ludzie potrafią zarabiać 15 a nawet więcej tys miesięcznie, ale opłaty zjadają większość albo wszystko:

wynajem, kredyty, jedzenie na mieście, a już nie wspomnę ile pochłaniają dzieci - dzieci w obecncych czasach sa kosmicznie drogie, bez przerwy organizują jakieś urodziny w MC donalds dla całej klasy itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Żaba Monìka napisał:

15 tys to nie jest wcale powalajaca kwota moim zdaniem by pozwalala na mocno zmieniony styl zycia, mozna to latwo wydac co miesiac i wcale nic takiego nie kupic. Lepiej zawsze ograniczac wydatki i pozbywac sie tych zbednych a nadwyzke oszczedzac i inwestowac.

14tys do rozpirzu? Lachon 200 codziennie to 6200 i aż się znudzi ten sex 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Żaba Monìka napisał:

Chocby to, poduszka finansowa w zyciu znaczaco poprawia jego komfort i eliminuje wiele zmartwien. Oczywiscie nie jest to jedyna ani nawet najwazniejsza wartosc w zyciu.

otóż właśnie

ja mam tak dużo innych zmartwień, że i tak jestem mega przygnębiony i nawet nie chce mi się długo żyć i męczyć ze starością, lepiej szybko umrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Klitek napisał:

O to właśnie chodzi! Ludzie potrafią zarabiać 15 a nawet więcej tys miesięcznie, ale opłaty zjadają większość albo wszystko:

wynajem, kredyty, jedzenie na mieście, a już nie wspomnę ile pochłaniają dzieci - dzieci w obecncych czasach sa kosmicznie drogie, bez przerwy organizują jakieś urodziny w MC donalds dla całej klasy itp

Tak a ja piszę o sytuacji mojej gdzie miałbym 14000 do zabawy rozrywki 

Wiadomo że 15 to mało jak masz kredyty dzieci 

My jednak jesteśmy w sytuacji gdzie mamy dopiero zainteresowac lachony i te 14tys miesięcznie będzie widać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Klitek napisał:

otóż właśnie

ja mam tak dużo innych zmartwień, że i tak jestem mega przygnębiony i nawet nie chce mi się długo żyć i męczyć ze starością, lepiej szybko umrzeć

Ale moze bedziesz zyl dlugo. A po drodze pieniadze tez sa potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Żaba Monìka napisał:

Chocby to, poduszka finansowa w zyciu znaczaco poprawia jego komfort i eliminuje wiele zmartwien. Oczywiscie nie jest to jedyna ani nawet najwazniejsza wartosc w zyciu.

Nic to nie zmienia żyłem gorzej o wiele mając 270tys niż teraz mając 138tys po prostu jesteśmy tym co kupimy cyferki nic nie dają 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Misja rzeczywistości owaka napisał:

14tys do rozpirzu? Lachon 200 codziennie to 6200 i aż się znudzi ten sex 

Nikt nie zyje oprocz Ciebie za tysiac zl miesiecznie. Zreszta nawet Ty nie zyjesz za tyle, bo a to notariusz, a to rachunek za wode, a to hydraulik potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Żaba Monìka napisał:

Nikt nie zyje oprocz Ciebie za tysiac zl miesiecznie. Zreszta nawet Ty nie zyjesz za tyle, bo a to notariusz, a to rachunek za wode, a to hydraulik potrzebny.

Ten szajs dobiega końca i podstawowe życie będzie 1000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Misja rzeczywistości owaka napisał:

Nic to nie zmienia żyłem gorzej o wiele mając 270tys niż teraz mając 138tys po prostu jesteśmy tym co kupimy cyferki nic nie dają 

To najglupsze stwierdzenie jakie slyszalam, pomijajac fakt, ze kupuje sie za te cyferki.

Edytowano przez Żaba Monìka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Misja rzeczywistości owaka napisał:

Ten szajs dobiega końca i podstawowe życie będzie 1000

Watpie, za jakis czas zepsuje Ci sie lodowka, pralka lub zab. Albo przyjdzie znowu jakis rachunek do zaplacenia. Nie wspominajac o tym, ze przy obecnym stylu zycia i odzywiania w przyszlosci bedziesz musial wydac duzo kasy na lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×