Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
LordOrtalion96

Co prędzej wykończy Polskę? Imigranci czy Ruscy?

Polecane posty

Pewnie wpierw przeora nas Rosja, a potem po stratach w ludności przyjadą Arabowie i czarni, bo to faceci głównie giną na wojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj czytałam artykuł pewnego naukowca, że Amerykanie i Rosjanie potrafią w taki sposób integrować w atmosferę, że mogą wywołać powodzie. Amerykanie niby to stosowali, więc i Rusek jak zechce to nas zatopi.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żyjemy w czasach ostatecznych, pewnie wiele rzeczy się na to złoży 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

za 50 lat polacy wygina, polki to juz jest gatunek zagrozony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi że nie można spamować ani pisać o srraniu bo zaraz ktoś się przyczepi i Agatki tu nie ma

Edytowano przez prut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właściwie ingerencja w atmosferę nie jest trudna jeżeli ma się dobrych naukowców i odpowiedni sprzęt, a oni akurat mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja w przyszlym roku wylatuje na wyspe do ziomka niedaleko madagaskar, kupuje bilet wjedna strone £350 i wykuurwiam z UK/EU, bo ci co rzadza to deebile i nie chce przez nich umierac, nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hejka jak tam leci?

ja dzisiaj zaliczylem juz dwie kapiele w bajorku, saune, jacuzzi, relaks w lesnej rzece i tak mi nogi zmrozilo, ze na rowerze zasuwa mi sie kosmos :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo my wykończymy jego 😄

 

Edytowano przez Gajaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

za wpisy na necie na pewno zamykaja, dlatego mnie tam nie ciagnie, bo bym tam wchodzil i pisal co pisze i zaraz by problem mieli do mnie wszyscy XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja nie chcialbym byc w wiezieniu, dlatego nie lamie prawa

mialem 3 lata kuratora na glowie to musialem zyc legalnie, bo inaczej deport i pierdel i musialem mu sie spowiadac ze wszystkiego 3 lata! XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tylko co bys zrobila, kradła majty zeby tam wyladowac hm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam jak chce to odpoczywam jak nie chce to sobie plywam albo jezdze na rowerze, ale odpoczywam sobie tez siedzac przed komputerkiem i sluchajac muzyczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

robie co chce i chce 5 dni lezec w lozku to leze i nikt nie ma o to problemu do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Caryca z czubrycą napisał:

Tusk nas wykończy.

Ale.dajecie tam radę jeszcze w oblężonej twierdzy, czy już kraj upada? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Śliwka Jukońska napisał:

Ale.dajecie tam radę jeszcze w oblężonej twierdzy, czy już kraj upada? 🙂

Chyba specjalnie dla ciebie zacznę sobie notować.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi jest smutno, bo zbywam wszystkie baby, ktore mi sie podobaja do tego, a potem placz, ze mnie olewaja, a ja jestem sam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gajaa napisał:

Nie płacz tylko ciesz się wolnością.

 

no mam przyjaciol, ktorzy bardzo o mnie dbaja, i modle sie do Boga i dziekuje mu za to przy modlitwie

ciezko by bylo z kobieta, jak chce cos robic, a ja zmeczony...

ale fajnie jak rano sie budze i jade sobie na rowerze za miasto do bajorka, potem sauna jacuzzi w miescie na plywalni, wracam sobie znowu na wies, na rowerku sobie zasuwam fajnie jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz więcej powodów do radości niż ja, a u mnie ciągła rutyna z powodu pracy. Teraz ta powódź mnie smuci.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to smutne, pamietam jak pisalas, ze chcialas, zebys nie pracowala tylko siedziala sobie w domu, to ojciec nie pozwala, u mnie nie bylo nigdy tego problemu jakos specjalnie, jak mieszkalem z mama to czasem robili jazdy ze nie pracuje, ale przeciez z chaty mnie nie wyrzuca, a ja it ak calymi dniami na miescie spedzalem, zeby nie musiec wysluchiwac nikogo, zebym pracy szukal, i wracalem w nocy o 1 gdy juz wszyscy spali xD

a w dzien mialem spokoj bo wszyscy w robocie to mialem chill-out :D w weekendy byl dramat tylko, wiec z rana szybko wyfruwalem z chaty i wracalem pozniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może bez pracy byłoby jeszcze gorzej, bo bym się zanudziła. U nas w domu jest kult pracy, już jako dziecko musiałam pomagać odkurzać auta, sprzątać różne pomieszczenia oprócz tych w domu. Nie było to fajne.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też sprzątam a taki jeden kolega do mnie że fajni są frajerzy którzy ślęcza i pracują ale był zły że się z nim nie umówiłam no ale nikt nie docenia pracy często no niestety 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz ciągle mam myśli, że niebawem zachoruję i umrę na raka. I czasami się boję, a innym razem myślę, że byłoby dobrze już umrzeć.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×