Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Klitek

Łobuz kocha najmocniej dlatego ja nie kocham wcale bo wcale nie jestem łobuzem

Polecane posty

16 minut temu, Isk^a napisał:

Nietzsche nie nauczysz gdy bedziesz starszakami tak pogardzać, stara szkoła, to jednak stara szkoła😛

Wiec zgadzasz sie z pogladami Nietzche, ktore wychwala Lex i uwazasz, ze trzeba sie od niego uczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Żaba Monìka napisał:

Wiec zgadzasz sie z pogladami Nietzche, ktore wychwala Lex i uwazasz, ze trzeba sie od niego uczyc?

Nietzsche funkcjonuje w świadomości społecznej jako filozof, z którego czerpali naziści. Z tego, co wiem, to krzywdzące spłycenie. Ale nie jestem specjalistką.

Natomiast Iskra jako chrześcijanka raczej nie może popierać wizji filozoficznej Nietzschego, więc możliwe, że miała na myśli, że należy go znać, w sensie edukacyjnym. Albo - co równie prawdopodobne - chciała podlizać się Lexowi i sama nie wie, co pisze ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, selkie napisał:

Nietzsche funkcjonuje w świadomości społecznej jako filozof, z którego czerpali naziści. Z tego, co wiem, to krzywdzące spłycenie. Ale nie jestem specjalistką.

Natomiast Iskra jako chrześcijanka raczej nie może popierać wizji filozoficznej Nietzschego, więc możliwe, że miała na myśli, że należy go znać, w sensie edukacyjnym. Albo - co równie prawdopodobne - chciała podlizać się Lexowi i sama nie wie, co pisze ;D

Nazisci wykorzystali idee nadczlowieka (nieco ja zmieniajac na swoj uzytek), ale Nietzsche byl takze krytykiem moralnosci chrzesciajnskiej, uwazal, ze jest moralnoscia niewolnikow i obowiazkiem czlowieka jest uwolnienie sie od niej, oglosil symboliczna smierc Boga. Wiec dlatego mnie to dziwi, ale zaloze sie, ze Iskra nie ma o tym pojecia tylko podlizuje sie Lexowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Żaba Monìka napisał:

Nazisci wykorzystali idee nadczlowieka (nieco ja zmieniajac na swoj uzytek), ale Nietzsche byl takze krytykiem moralnosci chrzesciajnskiej, uwazal, ze jest moralnoscia niewolnikow i obowiazkiem czlowieka jest uwolnienie sie od niej, oglosil symboliczna smierc Boga. Wiec dlatego mnie to dziwi, ale zaloze sie, ze Iskra nie ma o tym pojecia tylko podlizuje sie Lexowi.

Też to właśnie zauważyłam, że Iskra nie może się przecież z tym zgadzać 😉 Więc według mnie też albo plecie trzy po trzy, celem podlizu albo jej chodziło o to, że wypada znać (a nie że utożsamiać się) 😉

Edytowano przez selkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, selkie napisał:

Też to właśnie zauważyłam, że Iskra nie może się przecież z tym zgadzać 😉 Więc według mnie też albo plecie trzy po trzy, celem podlizu albo jej chodziło o to, że wypada znać (a nie że utożsamiać się) 😉

Byc moze, choc znajac ja to by dostala ataku wscieklizny gdyby ktos glosil takie poglady, bo za mniej kontrowersyjne wysyla ludzi do piekla. Wiec wydaje mi sie, ze albo nie wie, o czym Lex mowi, ale ma wybiorcze limity tolerancji dla pogladow w zaleznosci od osoby 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Żaba Monìka napisał:

Byc moze, choc znajac ja to by dostala ataku wscieklizny gdyby ktos glosil takie poglady, bo za mniej kontrowersyjne wysyla ludzi do piekla. Wiec wydaje mi sie, ze albo nie wie, o czym Lex mowi, ale ma wybiorcze limity tolerancji dla pogladow w zaleznosci od osoby 😄

Masz rację! 😄 Czyli albo hipokrytka-lizuska albo ignorantka-lizuska, ciężko wybrać, co gorsze ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciezko jest miec kogo kochac w tych czasach, dlatego ja kocham bardziej bajorek w lesie albo kapiele w zimnej wodzie na outdoor niz jakiegokolwie czlowieka, niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Isk^a napisał:

Wg mnie kobiety oczekują właśnie taki mix, czyli facet który ma postawy kojarzące się z typowym badboyem w okreslonych sytuacjach, a w innych zachowuje się inaczej. Tylko żeby to nie była poza, a było autentyczną zdolnością zmieniania się z dr Jekylla w pana Hyde.😄

No chociaż ze dwie osobowości albo chociaż trzy i dochodzi jeszcze kwestia, że kobieta zmienną jest więc się może nawet znudzić ten co ma trzy osobowości. 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie znacie normalnych ludzi, jesli przy kims ulegacie dysocjacji i macie osobowosci wielorakie to znaczy ze to doswiadczenie wojenne i czeba uciekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Żaba Monìka napisał:

Wiec zgadzasz sie z pogladami Nietzche, ktore wychwala Lex i uwazasz, ze trzeba sie od niego uczyc?

Zwyczajnie gra słów dla żartu. Wraz psisiapsi bawiącą się w intelektualistkę wyjmij kij z tyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Crеер napisał:

No chociaż ze dwie osobowości albo chociaż trzy i dochodzi jeszcze kwestia, że kobieta zmienną jest więc się może nawet znudzić ten co ma trzy osobowości. 🤣

Zasadniczo 2 osobowości wystarczą ale miło będzie gdy wachlarz odchyłów będzie ździebko szeroki. Ot takie pudełeczko czeko, coś a la lustrzane odbicie samej baby jako takiej😝

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Isk^a napisał:

Zwyczajnie gra słów dla żartu. Wraz psisiapsi bawiącą się w intelektualistkę wyjmij kij z tyłka.

Ok, w sumie mialam troche kij w doopie wiec go wyjmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Isk^a napisał:

Zasadniczo 2 osobowości wystarczą ale miło będzie gdy wachlarz odchyłów będzie ździebko szeroki. Ot takie pudełeczko czeko, coś a la lustrzane odbicie samej baby jako takiej😝

tobie sie musi bardzo nudzic w zyciu ale sprobuj z lezakiem, on niezle tyra mozna sie przejrzec w potluczonym lustrze i jego odchyły nie maja konca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Isk^a napisał:

Zwyczajnie gra słów dla żartu. Wraz psisiapsi bawiącą się w intelektualistkę wyjmij kij z tyłka.

Nie zrozumiałam, na czym miałaby polegać ta "gra słow", ale ok 🙂 Dobrze, że dostrzegasz opcję żartu (na przykład, gdy Pieprz zażartowała, że dobry uczynek Żaby względem bezdomnego, będzie jej policzony w niebie) 😉

W realu też tak wszystkich nazywasz "psiapsi "?🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

prut a ty czemu nie sprobujesz z lezakiem, sama sprobuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ty mozesz sprobowac nie zastraszysz mnie geju spadowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, selkie napisał:

Nie zrozumiałam, na czym miałaby polegać ta "gra słow", ale ok 🙂 Dobrze, że dostrzegasz opcję żartu (na przykład, gdy Pieprz zażartowała, że dobry uczynek Żaby względem bezdomnego, będzie jej policzony w niebie) 😉

W realu też tak wszystkich nazywasz "psiapsi "?🤔

Nie chcę mi się tego czytać bo z Tobą skończyłam, ale czekałam aż "zadzwonisz"😄 i widzę że w siebie nie wierzysz (i słusznie), skoro pisałaś że wierzysz we mnie, że już dzwonić nie będę, a sama dzwonisz następnego dnia😆 

Ma Twoje życie ten smaczek ze mną, co nie?😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, s33r33k napisał:

nikogo nie probuje zastrasszyc

smutne to

Z Twojego awatara zerka trio podejrzanych białasów, można poczuć się nie swojo😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Isk^a napisał:

Zasadniczo 2 osobowości wystarczą ale miło będzie gdy wachlarz odchyłów będzie ździebko szeroki. Ot takie pudełeczko czeko, coś a la lustrzane odbicie samej baby jako takiej😝

Gdyby się uprzeć to przecież inaczej sie zachowujemy w pracy , a inaczej w domu i jeszcze inaczej jak nikt nie widzi. 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Isk^a napisał:

Z Twojego awatara zerka trio podejrzanych białasów, można poczuć się nie swojo😉

haha to muzycy z jednego zespolu i maja koszulki z napisem innego zespolu, bo sa groupies 😄

jestem ich fanem 😄 obu kapel 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w pewnym wieku kobieta już sie zadowala byle beciakiem z braku laku 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja sie nawet beciara ani gammiara nie moge pocieszyc xD

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Crеер napisał:

A w pewnym wieku kobieta już sie zadowala byle beciakiem z braku laku 😁

beta w domu, alfa po kryjomu...np w pracy , na spacerku z psem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Nemesio Cervantes napisał:

beta w domu, alfa po kryjomu...np w pracy , na spacerku z psem

Mnie na myśl przychodzi Ted Bundy jeżeli kobiety chcą kilka osobowości w jednym i często sprzeczne ze sobą, albo jakiś terminator musiałby temu sprostać.😁 A realia swoje i pokazują że nawet na ajfe narzekają to z tego mam największą beke. 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i często schemat się powtarza, że dziecko z bedbojem, a do wychowania tego biorą beciaka.😁

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Crеер napisał:

No i często schemat się powtarza, że dziecko z bedbojem, a do wychowania tego biorą beciaka.😁

czasem nawet więcej niż jedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Crеер napisał:

Mnie na myśl przychodzi Ted Bundy jeżeli kobiety chcą kilka osobowości w jednym i często sprzeczne ze sobą, albo jakiś terminator musiałby temu sprostać.😁 A realia swoje i pokazują że nawet na ajfe narzekają to z tego mam największą beke. 😁

odklejenie od reala...gdyby tak sluchac co mowią i robić jak chcą to czlowiek by w psychiatryku wyladowal. Na koniec i tak gadzi ma priorytet. I tak pojdą za silnym charakterem, za facetem ktory traktuje jak swoja wlasnosc. pogadają  pojątrzą ityle mogą

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×