Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Janek Sob

Wycofałem się z życia towarzyskiego bo mam za duże kompleksy względem ludzi, którym się udało

Polecane posty

Gdy patrzę na kolegów z podwórka, którzy "wyszli na ludzi", mają robrą prace, dobrze zarabiają, mają swoje mieszkania, mają żony, dzieci, to po prostu jest mi smutno i zwyczajnie w świecie uciąłem kontakt z każdym bo się czułem jak ostatnie g0wno kiedy się spotykaliśmy na jakąś impreze na mieście.

Obecnie od około 4lat już nigdzie nie wychodzę (poza pracą) i z nikim się nie spotykam, bo mam dosyć czucia się jak g0wno.

pracuje w g0wnie za najnizsza krajowa, odbębniam swoje, wracam do domu i pije piwo, to moje cale zycie, bo nie mam nic innego i już jestem pogodzony z tą totalną beznadzieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Janek Sob napisał:

Gdy patrzę na kolegów z podwórka, którzy "wyszli na ludzi", mają robrą prace, dobrze zarabiają, mają swoje mieszkania, mają żony, dzieci, to po prostu jest mi smutno i zwyczajnie w świecie uciąłem kontakt z każdym bo się czułem jak ostatnie g0wno kiedy się spotykaliśmy na jakąś impreze na mieście.

Obecnie od około 4lat już nigdzie nie wychodzę (poza pracą) i z nikim się nie spotykam, bo mam dosyć czucia się jak g0wno.

pracuje w g0wnie za najnizsza krajowa, odbębniam swoje, wracam do domu i pije piwo, to moje cale zycie, bo nie mam nic innego i już jestem pogodzony z tą totalną beznadzieją

Też się czuje jak przegryw jak znajomy ma lachona i 2 dzieci. Teraz już mniej ale z matką to była siara jednak chodzić gdzieś a zostawić jej samej było ciężko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taki nasz okrutny los. jak nie jesteś wysokim bogatym typem to trzeba miec niesamowite szczescie aby miec kobiete z ktora mozna regularnie uprawiac seks i ktora cie nie zdradzi

a nawet jak sie taka trafi to na 99.99% jest to bazyl, bo atrakcyjna kobieta nie poleci na goscia ktory nie ma super wygladu i mega kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz to zmienić, tylko trzeba ostro się zabrać za kobiety. To już nie czas na snajperską robotę, tu się bierze broń automatyczną i wali jak leci na portalu, w realu, na grupach w mediach społecznościowych, forach. I przy tym zadbać o wygląd nie mówię że zaraz sześciopak, ale minimum modny moim i nie musi wyjść drogo. No i zaczynać od pokazania się jako facet który jest inny niż reszta, czyli jak tu piszesz nam że bardzo źle Tobie samemu, to przekuć to w pokazanie siebie jako faceta rozsądnego, porządnego, który ceni stabilizację, romantycznego, wierzącego w miłość i takie tam. No i nie robić za smutasa czy strachliwego. A jesli za atrakcyjną masz tą 10/10 i grymasisz, to zwjdz na ziemię, takie ma mało kto bo ich wiele nie ma, real to nie insta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Isk^a napisał:

Możesz to zmienić, tylko trzeba ostro się zabrać za kobiety. To już nie czas na snajperską robotę, tu się bierze broń automatyczną i wali jak leci na portalu, w realu, na grupach w mediach społecznościowych, forach. I przy tym zadbać o wygląd nie mówię że zaraz sześciopak, ale minimum modny moim i nie musi wyjść drogo. No i zaczynać od pokazania się jako facet który jest inny niż reszta, czyli jak tu piszesz nam że bardzo źle Tobie samemu, to przekuć to w pokazanie siebie jako faceta rozsądnego, porządnego, który ceni stabilizację, romantycznego, wierzącego w miłość i takie tam. No i nie robić za smutasa czy strachliwego. A jesli za atrakcyjną masz tą 10/10 i grymasisz, to zwjdz na ziemię, takie ma mało kto bo ich wiele nie ma, real to nie insta.

Ja mam na ciebie ochotę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Misja rzeczywistości sřaka napisał:

Ja mam na ciebie ochotę 

Jak na każdą, która nie wygląda jak słoń czy babcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Isk^a napisał:

Jak na każdą, która nie wygląda jak słoń czy babcia.

Nie bo wyjątkowo na ciebie tutaj w pewnej pozycji tylko nie chce być obleśny jak piszą jest w tobie trochę chęci współpracy a to mnie kręci chociaż ostatnio moona atakowala i jakaś z 2 dzieci ikognito też 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×