Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Jerry89

Nigdy w życiu nie usłyszałem żadnego komplementu od kobiety która mi się podobała

Polecane posty

To straszne że całe życie Jestem olewany przez kobiety które mi się podobają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Jerry89 napisał:

To straszne że całe życie Jestem olewany przez kobiety które mi się podobają

tak samo nigdy nie uslyszysz dziękuje, przepraszam, proszę. one mają dziure w mózguu która odpowiada za kulture i jakiekolwiek uczucia wyższe.....i z drugiej strony oczekują od faceta że bedzie nadrabiał te braki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Jerry89 napisał:

To straszne że całe życie Jestem olewany przez kobiety które mi się podobają

Zacznij komplementować, a będziesz komplementowany 🥰

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Facetów się nie komplementuje. Facet lubi być gnojony przez ziomków tak dla żartów. To nie laleczka, żeby czekał/a na komplementy. Mi się zdarzyło, że laska ładna całkiem powiedziała, że o nie poznałam Cię w tym sweterku, jakbyś był dużo młodszy tak korzystnie wyglądałeś, naprawdę. To taki realny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Jerry89 napisał:

To straszne że całe życie Jestem olewany przez kobiety które mi się podobają

Raz widziałem mega lachon brunette 155 piszczala do mojego kolegi ale on miał prace prawko i ze 2 metry plus dziewczynę więc jej gadzi wariowal 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jeszcze i nie chce się wychylać z zakupem, bo mogę w prezencie dostać i ktoś kto to zrobi zostało taniej pozyskane, bo 10 k to przesada. Najpierw ważne wydatki typu nowe opony, gaz do ogrzewania jak się zimno zrobi i dopiero przyjemności. Ale ta szara to jest kozak już za samo nawiązanie wyglądem do jedynki.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też byłem olewany, więc dałem sobie spokój z komplementowaniem. Polecam ten stan.

Edytowano przez kris888

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Crеер napisał:

Nie wiem jeszcze i nie chce się wychylać z zakupem, bo mogę w prezencie dostać i ktoś kto to zrobi zostało taniej pozyskane, bo 10 k to przesada. Najpierw ważne wydatki typu nowe opony, gaz do ogrzewania jak się zimno zrobi i dopiero przyjemności. Ale ta szara to jest kozak już za samo nawiązanie wyglądem do jedynki.

 

Kupujesz za 2-5 pogonisz następnego dnia za 10 temu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Crеер napisał:

Nie wiem jeszcze i nie chce się wychylać z zakupem, bo mogę w prezencie dostać i ktoś kto to zrobi zostało taniej pozyskane, bo 10 k to przesada. Najpierw ważne wydatki typu nowe opony, gaz do ogrzewania jak się zimno zrobi i dopiero przyjemności. Ale ta szara to jest kozak już za samo nawiązanie wyglądem do jedynki.

 

Nie wiem bo ja brałem ps5 na cena nie gra roli może mnie rtv agd zaprosic jak kupiłem tam rtv za ponad 20tys 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Crеер napisał:

Nie wiem jeszcze i nie chce się wychylać z zakupem, bo mogę w prezencie dostać i ktoś kto to zrobi zostało taniej pozyskane, bo 10 k to przesada. Najpierw ważne wydatki typu nowe opony, gaz do ogrzewania jak się zimno zrobi i dopiero przyjemności. Ale ta szara to jest kozak już za samo nawiązanie wyglądem do jedynki.

 

Więc jak dostane telefon lub maila czy coś chce to będę brał cokolwiek chociaż pada choćby na inwestycje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Misja rzeczywistości sřaka napisał:

Kupujesz za 2-5 pogonisz następnego dnia za 10 temu 

Więcej osiągnie niż 10 k , bo limitowana edycja teraz doczytałem.

A gdzie ty chcesz to kupić za 2-5 k ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Misja rzeczywistości sřaka napisał:

Więc jak dostane telefon lub maila czy coś chce to będę brał cokolwiek chociaż pada choćby na inwestycje 

No pewnie nakupić ile się da jak w tym siedzisz, bo w końcu pewny zysk ten szary retro zestaw. Ale czy to sprzedasz, bo mało kto będzie miał z powodu limitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Crеер napisał:

Więcej osiągnie niż 10 k , bo limitowana edycja teraz doczytałem.

A gdzie ty chcesz to kupić za 2-5 k ?

Normalnie w rtv euro agd jeśli mnie się uda ale wątpię chociaż mogę mieć farta wtedy też akurat wlazlem były dostępne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Misja rzeczywistości sřaka napisał:

Normalnie w rtv euro agd jeśli mnie się uda ale wątpię chociaż mogę mieć farta wtedy też akurat wlazlem były dostępne 

Na jednej sztuce uja przyrobisz kilka tysięcy i musiałbyś z dziesięć kupić jedną se zostawić, a resztę pogonić, bo z powodu limitów ludzie zapłacą więcej niż 10 k. A kiedy w sprzedaży to będzie chyba jakoś w połowie października i w dużych miastach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Crеер napisał:

Na jednej sztuce uja przyrobisz kilka tysięcy i musiałbyś z dziesięć kupić jedną se zostawić, a resztę pogonić, bo z powodu limitów ludzie zapłacą więcej niż 10 k. A kiedy w sprzedaży to będzie chyba jakoś w połowie października i w dużych miastach.

W sumie by było dobre do retro w małym pokoju ale nie za 5k pro slimke cyfrowa jakby rzucili za nvm 1999 to bym lyknal portal za 999 tez i pada za 329 np tu do 3szt

4k mogę zainwestować ewentualnie 1szt 5k ale to na szybkie pogonienie bo nie mogę kasy se takiej mrozic 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Misja rzeczywistości sřaka napisał:

W sumie by było dobre do retro w małym pokoju ale nie za 5k pro slimke cyfrowa jakby rzucili za nvm 1999 to bym lyknal portal za 999 tez i pada za 329 np tu do 3szt

4k mogę zainwestować ewentualnie 1szt 5k ale to na szybkie pogonienie bo nie mogę kasy se takiej mrozic 

Dla paru tysięcy przyrobku stracić wersję limitowaną, bo ile tysięcy sztuk będzie do sprzedaży. Szkoda i na jednej za mały zysk. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Crеер napisał:

Dla paru tysięcy przyrobku stracić wersję limitowaną, bo ile tysięcy sztuk będzie do sprzedaży. Szkoda i na jednej za mały zysk. 

Wątpię żeby dało się kupić więcej niż po 1szt na klienta bo wejdzie janusz i weźmie wszystko sklep straci wizerunek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Misja rzeczywistości sřaka napisał:

Wątpię żeby dało się kupić więcej niż po 1szt na klienta bo wejdzie janusz i weźmie wszystko sklep straci wizerunek 

Jak się ma znajomych to akurat nie problem tylko trzeba mieć flotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×