Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
s33r33k

selfie w lustrze topless do oceny xD

Polecane posty

nie mam cierpliwosci do bab w ogole, dlatego zadnej nie mam, przez katiuszke w ogole mi sie skonczyla cierpliwosc do bab, i dobrze mi bez nich, wole sobie grac w gry z ziomeczkami, korespondowac z sysadminami albo imprezowac z ziomeczkami, bo mnie naucza chociaz czegos, a polaczki to tylko plakac i pic jedynie moga mnie nauczyc, DNO DNA xD

dlatego spadam stad, bo sie wkurzylem, elo xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wydzwaniali z kwikernes do babci, i nadawali na mnie a srun wydzieral ryja, a potem na fejsie mojej mamie spamowali skrzynke, i sie smiali, a babcia druga od paczkow jaka wkuurwiona byla, w ogole ona jakby przeczytala co tu pisza o mnie o tych alfonsach taki praawik, rymcym albo srun to by im w te ryje przyjeebala, i ciekawe czy by oddali, wielcy bohaterzy, masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ogolnie jak wczoraj zasypialem to myslalem o katiuszkach, tak jak sie dziisaj obudzilem to sobie pomyslalem chooy z nia niech spada na drzewo w ogole, i tak jak sie modlilem do Boga o nia i zebysmy sie spotkali, tak dzisiaj zaczalem sie modlic o to, zebysmy sie nigdy nie spotkali, i wiem, ze Bog na pewnow yslucha moich modlitw :D

modlitwa duzo daje :D dziekuje Bogu codziennie za wszystko dobrego co mnie spotyka, i zauwazylem, ze z dnia na dzien jestem coraz szczesliwszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha ha ha, skończ konfabulować, bo wolałbyś, żeby babcia się nie dowiedziała czym się zajmujesz xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

babcie wszystko o mnie wszystko wiedza, mama zna moich przyjaciol, i czesto mnie odwiedza tutaj i przywozi mi dobrocie i bardzo lubi mojego wspollokatora, a ty jestes klamliwa menda srun, tak jak praavik i wal sie, bo nie chce pisac z takimi jak ty, wiec nie pisz juz do mnie, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w koncu to kobiety, ktore mnie wychowywaly cale zycie, a ty jestes jakas klamliwa menda, ktora nawet mnie nigdyna oczy nie widziala, a pieerdolisz jakbysmy byli najlepszymi przyjaciolmi, ale nigdy nie bylismy kolegami nawet, najlepszych przyjaciol to ja mam w realu, z ktorymi znamy sie odkad przylecialem do Anglii i moja babcia i mama ich znaja i widzieli w realu i wiedza co to za osoby, a ty goowno o mnie wiesz, bo nigdy nawet mnie na oczy nie widziales ani nie rozmawiales ze mna, tak jak praavik zreszta XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

poza tym gdybym sie prostyytuowal to by rodzina wyczula, a ja przeciez jestem wiecznie splukany i bez pieniedzy, a to ze w UK natrafiam na dobrych ludzi, to juz inna sprawa, w Polsce takiego szczescia nie mam i nigdy nie mialem xD

nara przegrywie xD koncze juz ta zalosna konwersacje z twa 'osoba' xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pomyslec, ze tak malo brakowalo a katiuszka stalaby sie czescia mojego zycia, hahah, ale mama ani babcie o niej nie wiedza, koledzy wiedza w realu, ale rodzina nic nie wie, na szczescie xD ale malo brakowalo xD hahah

nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×