Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Klitek

Dlaczego większość ludzi którzy jadą razem ze soba samochodem nie rozmawiają ze sobą?

Polecane posty

Kiedy jeżdżę samochodem i zatrzymuje się przed światłami i patrzę w lusterko wsteczne i widzę ludzi którzy siedzą w samochodzie za mną to widzę że najczęściej każdy patrzy i nie rusza Ustami więc nie rozmawiają ze soba

Jeszcze zrozumiałbym gdyby któryś z nich zaglądało w tym czasie do telefonu

Ale najczęściej po prostu siedzą i patrzą się na wprost albo na boki wcale nie patrzą do telefonu ale nie rozmawiają ze sobą mimo że razem jadą

To mnie bardzo dziwi dlatego że kiedy ja jadę z kimś się samochodem to nieważne trzy to ja jestem kierowcą a obok mnie siedzi pasażer czy ktoś inny jest kierowcą a ja jestem pasażerem to prawie przez całą drogę cały czas o czymś rozmawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie wspólne przebywanie ze soba na małej przestrzeni jaką jest samochód bez rozmawiania musi być bardzo dziwne

Nie mówię tutaj o taksówkach tylko normalnych samochodach więc osoby które razem jadą raczej nie są dla siebie obcy a zachowują się tak jakby byli bardzo obcy skoro wcale ze soba nie rozmawiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Żaba Monìka napisał:

Gdy sie kogos dobrze zna to mozna milczec komfortowo.

No dobrze można milczeć komfortowo, pytanie tylko po co?

Czy nie lepiej rozmawiać?

W obecnych Zabieganych czasach jest mało okazji do rozmowy a wspólna jazda samochodem jest idealną okazją żeby porozmawiać

Edytowano przez Klitek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Klitek napisał:

No dobrze można milczeć komfortowo, pytanie tylko po co?

Czy nie lepiej rozmawiać?

W obecnych Zabieganych czasach jest mało okazji do rozmowy a wspólna jazda samochodem jest idealną okazją żeby porozmawiać

Mozna rozmawiac, ale mozna i milczec. Jesli spedzasz z kims duzo czasu to trudno o czyms nadawac non stop, tematy sie koncza, a nie kazdy jest na tyle gadatliwy, ze moze nadawac o niczym. Poza tym czasem kierowca musi sie skoncentrowac na jezdzie, zwlaszcza w miescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jakims znajomym, ktorego sie podwozi raz na jakis czas jest inaczej, bo wypada rozmawiac gdy sie juz widzi, zreszta czlowiek jest ciekawy co u znajomego, a jak z kim mieszkasz to nie dosc, ze wiesz dobrze co u nich to jeszcze slyszales juz po 10 razy historie z ich dziecinstwa 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nvm... z kims obcym moze byc wiecej do obgadania i nadaje sie o doopie maryni bo tak wypada... a jak juz kogos lepiej znasz to sie nie spinasz i nie gadasz na siłe byle nie poczuc sie niezrecznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja 99,99% czasu w życiu spędzam sam i nie mam do kogo gęny otworzyc, to moze dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pewnie to najczęściej pary widzisz... a związek to nie tylko pie%&*lenie duupą lub jęzorem... xD  dobry związek to taki gdzie można też swobodnie sobie pomilczeć i nie czuć w związku z tym dziwnego parcia na gadanie... poza tym ile można mielić tymi ozorami, daj spokój...

 

Edytowano przez ___RymCym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×