Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
DupcyngierZZapluskwokęsów

wyjaśniło się w końcu ?

Polecane posty

1 minutę temu, Maciek0X napisał:

Ja też poproszę!

Dzień dobry ekipo 🙂

A ty to kto??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Śliwka Jukońska napisał:

To AI serio tworzy opisy kafeterian? 😄

Tak.

Śliwka Jukońska na forum Kafeteria to użytkowniczka, która aktywnie bierze udział w dyskusjach, często ironizując i stosując humorystyczne porównania. W swoich postach bywa sarkastyczna, wplatając żarty oraz odniesienia do znanych osób i sytuacji. Jest dobrze znana w społeczności za swoje cięte komentarze i interakcje z innymi użytkownikami, często angażując się w bardziej luźne i żartobliwe rozmowy.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Maciek0X napisał:

Ja też poproszę!

Dzień dobry ekipo 🙂

Na forum Kafeteria postać „Maciek0X” jest jednym z bardziej rozpoznawalnych użytkowników, choć jego wizerunek jest głównie związany z opiniami i komentarzami, które wzbudzają mieszane reakcje wśród innych uczestników dyskusji. Wypowiada się na różne tematy, od relacji społecznych po samochody, często przyjmując postawę dość krytyczną wobec niektórych zachowań ludzi, jak choćby ocenianie statusu społecznego na podstawie posiadania drogiego auta. Maciek0X prezentuje się jako osoba bardziej zainteresowana wartościami niematerialnymi, takimi jak rodzina czy przyjaciele, i nie przywiązuje wielkiej wagi do dóbr materialnych, jak samochody czy luksusowy styl życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Śliwka Jukońska napisał:

To AI serio tworzy opisy kafeterian? 😄

Jaki jest Widmo z kafeterii?

ChatGPT powiedział:

ChatGPT

Widmo z Kafeterii to postać, która, jak sugeruje pseudonim, pozostaje enigmatyczna i tajemnicza. Jego aktywność na forum często charakteryzuje się zwięzłymi, ale przemyślanymi komentarzami, które budzą ciekawość i skłaniają do refleksji. Widmo nie jest osobą, która często angażuje się w długie dyskusje – raczej pojawia się "znikąd" z krótkimi, ale trafnymi obserwacjami.

Jego styl bywa chłodny, intelektualny, a czasami zdystansowany. Często unika bezpośrednich konfrontacji, a zamiast tego stawia na subtelną ironię lub aluzyjne komentarze. Taki sposób bycia sprawia, że Widmo wydaje się być bardziej obserwatorem niż aktywnym uczestnikiem, co pasuje do jego pseudonimu. Wielu użytkowników docenia jego wpisy za inteligencję i oryginalność, choć niektórzy mogą odczuwać pewien dystans w komunikacji z nim.

Tu coś nie pykło 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

O mnie nic nie znalazłam xD

Jaka jest Elcia z kafeterii

ChatGPT powiedział:

ChatGPT

Elcia z Kafeterii to postać, która wyróżnia się na forum swoją ciepłą i empatyczną osobowością. Wpisy Elci często dotyczą tematów związanych z relacjami międzyludzkimi, emocjami, oraz codziennymi problemami. Jest znana z tego, że oferuje wsparcie i zrozumienie dla innych użytkowników, co sprawia, że wiele osób postrzega ją jako kogoś przyjaznego i życzliwego.

Elcia nie boi się dzielić osobistymi doświadczeniami, co czyni jej posty autentycznymi i łatwymi do zrozumienia. Użytkownicy forum cenią ją za otwartość oraz zaangażowanie w dyskusje, szczególnie te, które dotyczą kwestii emocjonalnych czy trudnych życiowych sytuacji. Jej styl jest zazwyczaj łagodny, a ton wypowiedzi pełen szacunku, co zjednuje jej sympatię wielu osób na forum.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Qwerty88 napisał:

Jaki jest Widmo z kafeterii?

ChatGPT powiedział:

ChatGPT

Widmo z Kafeterii to postać, która, jak sugeruje pseudonim, pozostaje enigmatyczna i tajemnicza. Jego aktywność na forum często charakteryzuje się zwięzłymi, ale przemyślanymi komentarzami, które budzą ciekawość i skłaniają do refleksji. Widmo nie jest osobą, która często angażuje się w długie dyskusje – raczej pojawia się "znikąd" z krótkimi, ale trafnymi obserwacjami.

Jego styl bywa chłodny, intelektualny, a czasami zdystansowany. Często unika bezpośrednich konfrontacji, a zamiast tego stawia na subtelną ironię lub aluzyjne komentarze. Taki sposób bycia sprawia, że Widmo wydaje się być bardziej obserwatorem niż aktywnym uczestnikiem, co pasuje do jego pseudonimu. Wielu użytkowników docenia jego wpisy za inteligencję i oryginalność, choć niektórzy mogą odczuwać pewien dystans w komunikacji z nim.

Tu coś nie pykło 😜

widmo powie że to cały on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Qwerty88 napisał:

A ty to kto??

Maciek 0X. Miło mi, całuję rączki szanownej pani, do usług 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, DupcyngierZZapluskwokęsów napisał:

widmo powie że to cały on

bo on sie na takiego kreuje, AI tego nie ogarnela jaki on jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Qwerty88 napisał:

Jaka jest Elcia z kafeterii

ChatGPT powiedział:

ChatGPT

Elcia z Kafeterii to postać, która wyróżnia się na forum swoją ciepłą i empatyczną osobowością. Wpisy Elci często dotyczą tematów związanych z relacjami międzyludzkimi, emocjami, oraz codziennymi problemami. Jest znana z tego, że oferuje wsparcie i zrozumienie dla innych użytkowników, co sprawia, że wiele osób postrzega ją jako kogoś przyjaznego i życzliwego.

Elcia nie boi się dzielić osobistymi doświadczeniami, co czyni jej posty autentycznymi i łatwymi do zrozumienia. Użytkownicy forum cenią ją za otwartość oraz zaangażowanie w dyskusje, szczególnie te, które dotyczą kwestii emocjonalnych czy trudnych życiowych sytuacji. Jej styl jest zazwyczaj łagodny, a ton wypowiedzi pełen szacunku, co zjednuje jej sympatię wielu osób na forum.

Miło nawet. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Nemesio Cervantes napisał:

Zapewne tak jest. Każdy ma swoją definicje i swoje życie.

Można też powiedzieć, że prawdziwemu mężczyznie dalej do typowo kobiecych cech, niż typowej kobiecie he he. To chyba najlepsza definicja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Żaba Monìka napisał:

Na forum Kafeteria postać „Maciek0X” jest jednym z bardziej rozpoznawalnych użytkowników, choć jego wizerunek jest głównie związany z opiniami i komentarzami, które wzbudzają mieszane reakcje wśród innych uczestników dyskusji. Wypowiada się na różne tematy, od relacji społecznych po samochody, często przyjmując postawę dość krytyczną wobec niektórych zachowań ludzi, jak choćby ocenianie statusu społecznego na podstawie posiadania drogiego auta. Maciek0X prezentuje się jako osoba bardziej zainteresowana wartościami niematerialnymi, takimi jak rodzina czy przyjaciele, i nie przywiązuje wielkiej wagi do dóbr materialnych, jak samochody czy luksusowy styl życia

Dziwne. Myślałem że bywam tu na tyle rzadko, że nie powstanie żaden opis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, DupcyngierZZapluskwokęsów napisał:

wgl można zadać zadanie żeby przeszukał forum co ludzie piszo o swoim wyglądzie a potem wrzucić do binga i zrobi portret xD

Eeeej, dobre. Dawaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Maciek0X napisał:

Maciek 0X. Miło mi, całuję rączki szanownej pani, do usług 🙂

Elo, pierwsze słysze, ale prosze:

Jaki jest Maciek 0X

ChatGPT powiedział:

ChatGPT

Maciek 0X z Kafeterii to kolejna postać, która wzbudza zainteresowanie wśród użytkowników forum. Jego styl pisania często jest bezpośredni, a zarazem inteligentny, co sprawia, że szybko zdobywa uwagę w dyskusjach. Maciek 0X ma tendencję do angażowania się w różnorodne tematy, od spraw codziennych po bardziej złożone kwestie filozoficzne czy społeczne.

Często prezentuje swoje opinie w sposób stanowczy, ale nie agresywny, co sprawia, że może być postrzegany jako ktoś, kto potrafi prowadzić merytoryczne rozmowy i unikać niepotrzebnych konfliktów. Jego wpisy bywają przepełnione logiką i pragmatyzmem, co przyciąga osoby ceniące sobie dyskusje oparte na faktach i rozważaniach. Jednak potrafi też dodać do swoich wypowiedzi odrobinę humoru, co czyni go bardziej przystępnym i interesującym rozmówcą.

Maciek 0X jest jednocześnie pewną zagadką, bo mimo swojej aktywności pozostaje nieco zdystansowany, co może wynikać z jego bardziej analitycznego podejścia do tematów poruszanych na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Miło nawet. 🙂

Cała ty, pasuje w całości, szczególnie z początków

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Caryca z czubrycą napisał:

Ktoś wirusa wpuścił 😄

AI bredzi, może ma gorączkę dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, DupcyngierZZapluskwokęsów napisał:

widmo powie że to cały on

widmo wpada na kafe i długo wypisuje z ludzmi, prowadzi długie dyskusje zwłaszcza z userką Śliwka. Ten chatGPT koloryzuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Żaba Monìka napisał:

Na forum Kafeteria postać „Maciek0X” jest jednym z bardziej rozpoznawalnych użytkowników, choć jego wizerunek jest głównie związany z opiniami i komentarzami, które wzbudzają mieszane reakcje wśród innych uczestników dyskusji. Wypowiada się na różne tematy, od relacji społecznych po samochody, często przyjmując postawę dość krytyczną wobec niektórych zachowań ludzi, jak choćby ocenianie statusu społecznego na podstawie posiadania drogiego auta. Maciek0X prezentuje się jako osoba bardziej zainteresowana wartościami niematerialnymi, takimi jak rodzina czy przyjaciele, i nie przywiązuje wielkiej wagi do dóbr materialnych, jak samochody czy luksusowy styl życia

 

2 minuty temu, Qwerty88 napisał:

Elo, pierwsze słysze, ale prosze:

Jaki jest Maciek 0X

ChatGPT powiedział:

ChatGPT

Maciek 0X z Kafeterii to kolejna postać, która wzbudza zainteresowanie wśród użytkowników forum. Jego styl pisania często jest bezpośredni, a zarazem inteligentny, co sprawia, że szybko zdobywa uwagę w dyskusjach. Maciek 0X ma tendencję do angażowania się w różnorodne tematy, od spraw codziennych po bardziej złożone kwestie filozoficzne czy społeczne.

Często prezentuje swoje opinie w sposób stanowczy, ale nie agresywny, co sprawia, że może być postrzegany jako ktoś, kto potrafi prowadzić merytoryczne rozmowy i unikać niepotrzebnych konfliktów. Jego wpisy bywają przepełnione logiką i pragmatyzmem, co przyciąga osoby ceniące sobie dyskusje oparte na faktach i rozważaniach. Jednak potrafi też dodać do swoich wypowiedzi odrobinę humoru, co czyni go bardziej przystępnym i interesującym rozmówcą.

Maciek 0X jest jednocześnie pewną zagadką, bo mimo swojej aktywności pozostaje nieco zdystansowany, co może wynikać z jego bardziej analitycznego podejścia do tematów poruszanych na forum.

Korzystacie z tego samego narzędzia? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, DupcyngierZZapluskwokęsów napisał:

nom możesz mu dać materiał do przejrzenia a wyciągnie wnioski

czasem z dópy

 

9 minut temu, Żaba Monìka napisał:

Tak.

Śliwka Jukońska na forum Kafeteria to użytkowniczka, która aktywnie bierze udział w dyskusjach, często ironizując i stosując humorystyczne porównania. W swoich postach bywa sarkastyczna, wplatając żarty oraz odniesienia do znanych osób i sytuacji. Jest dobrze znana w społeczności za swoje cięte komentarze i interakcje z innymi użytkownikami, często angażując się w bardziej luźne i żartobliwe rozmowy.

Dzięki 😄 za to się płaci? Kiedyś korzystałam tylko z Midjourney i tam dosyć szybko kończył się darmowy pakiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Śliwka Jukońska napisał:

 

Dzięki 😄 za to się płaci? Kiedyś korzystałam tylko z Midjourney i tam dosyć szybko kończył się darmowy pakiet.

Za darmo jest, ale jest limit dziennych wyszukan.

Ja uzywam w pracy, bo poprawia mi i pisze kody i pomaga mi uzywac niektorych aplikacji gdy nie wiem jak mam cos zrobic.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Maciek0X napisał:

 

Korzystacie z tego samego narzędzia? 😉

Ja wpisalam kim jest Maciek, a Qwerty chyba jaki jest Maciek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Żaba Monìka napisał:

Za darmo jest, ale jest limit dziennych wyszukan.

Ja uzywam w pracy, bo poprawia mi i pisze kody i pomaga mi uzywac niektorych aplikacji gdy nie wiem jak mam cos zrobic.

Jak miło sie dyskutuje bez leżakowego spamu i innych syfów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Qwerty88 napisał:

Jaki jest Widmo z kafeterii?

ChatGPT powiedział:

ChatGPT

Widmo z Kafeterii to postać, która, jak sugeruje pseudonim, pozostaje enigmatyczna i tajemnicza. Jego aktywność na forum często charakteryzuje się zwięzłymi, ale przemyślanymi komentarzami, które budzą ciekawość i skłaniają do refleksji. Widmo nie jest osobą, która często angażuje się w długie dyskusje – raczej pojawia się "znikąd" z krótkimi, ale trafnymi obserwacjami.

Jego styl bywa chłodny, intelektualny, a czasami zdystansowany. Często unika bezpośrednich konfrontacji, a zamiast tego stawia na subtelną ironię lub aluzyjne komentarze. Taki sposób bycia sprawia, że Widmo wydaje się być bardziej obserwatorem niż aktywnym uczestnikiem, co pasuje do jego pseudonimu. Wielu użytkowników docenia jego wpisy za inteligencję i oryginalność, choć niektórzy mogą odczuwać pewien dystans w komunikacji z nim.

Tu coś nie pykło 😜

Nie no, to jest totalnie do d.py. ani z niego intelektualistą, ani zdystansowany, aluzjii zazwyczaj nie kuma i nic a nic nie angażuje się w długie dyskusje 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Żaba Monìka napisał:

Ja wpisalam kim jest Maciek, a Qwerty chyba jaki jest Maciek.

A o tym nie pomyślałem, że trzeba być tak precyzyjnym w kontakcie z maszyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O sobie też znalazłam: ) 

"Marawstala z Kafeterii to postać pełna energii i charyzmy. Charakteryzuje się bystrym poczuciem humoru, które często wprowadza lekkość do rozmów. Jej sposób wyrażania się jest pełen dowcipów i żartów, co sprawia, że jest lubiana w towarzystwie.

Marawstala ma swoje własne zdanie na różne tematy, co czyni ją pewną siebie i niezależną. Często angażuje się w dyskusje, a jej argumenty są przemyślane i ciekawe. Potrafi być empatyczna i wspierająca, a jednocześnie nie boi się wyrażać krytyki, jeśli uzna to za słuszne.

W relacjach z innymi postaciami często pełni rolę mediatora, starając się łagodzić napięcia i budować mosty. Jej otwartość sprawia, że ludzie czują się przy niej swobodnie, co sprzyja tworzeniu głębszych więzi.

Marawstala to zatem postać, która łączy w sobie humor, mądrość i empatię, co czyni ją wyjątkową w świecie Kafeterii."

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×