Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
EatShitDie

Widzieliście jak na wykopie śmieją się teraz z tej Pauliny co jechała samochodem z Łukaszem żakiem?

Polecane posty

5 minut temu, Isk^a napisał:

Nie chodzi o atrakcyjnośc tylko styl looku. 

Też się można przejechać na taki powierzchownym ocenianiu. To ze typiara ma styl jak wieśniara niestety nie skreśla jej intelektu. To po prostu brak gustu estetycznego.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, EatShitDie napisał:

Ciekawe jak Łukaszek sie ma teraz niemieckim areszcie, bez telefonu i social mediów musi ciężko to znosić. Ciekawe czy obecny areszt zalicza mu się na poczet przyszłego wyroku 8 lat więzienia.

A jak wyjdzie to koledzy go odbiora spod brami wiezienia i pojada na balety. Ale grubo będzie się działo

Podejrzewam że zaczniesz listy do niego pisać, bo duże podjaranie sprawcą, a w szafie munek będzie konia walił pod sytuację.😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Crеер napisał:

To się nazywa związek przyczynowo skutkowy i ktoś kto tam siedzi jest wśród swoich.😄 Modus operandi jednego wykopka pasuje jak ulał do wszystkich pozostałych. 😁

Słabi ludzie zawsze szukają winnych i powodów. Silni z najgorszego gòwna wyjdą zwycięsko. 

  • Like 3
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Chochlik napisał:

Słabi ludzie zawsze szukają winnych i powodów. Silni z najgorszego gòwna wyjdą zwycięsko. 

Nwm. może może , bo nie znam wszystkich ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Chochlik napisał:

Słabi ludzie zawsze szukają winnych i powodów. Silni z najgorszego gòwna wyjdą zwycięsko. 

Krótko, zwięźle i rzeczowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Isk^a napisał:

A o tym drugim od Arabów coś wiadomo co się dzieje? Bo nie sprawdzam na bieżąco 

Siedzi teraz w basenie i pije drinki z parasolką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, AbsolwentChoroszczy napisał:

Też się można przejechać na taki powierzchownym ocenianiu. To ze typiara ma styl jak wieśniara niestety nie skreśla jej intelektu. To po prostu brak gustu estetycznego.

Brak gustu? To jest świadomość że typa najłatwiej złapać na styl "hej jestem zayebista cizia" i celowe wybieranie tej metody, a nie brak gustu. Z tym że jeśli taka wybiera tą metodę to musi być zwyczajnie głupia, że chce aby typ poleciał na jej ciało, bo taki to pustak ydiota, zatem jest taka sama, że takiego chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Isk^a napisał:

Tyle co widać po foto zamglonym w Google to jakaś lalunia. I co tu mają studia do rzeczy, po takim stylu looku i tym co jej imponowało w Żaku można mocno założyć jakie ajkju. Nie wiem co gorsze, taka głupia laska, czy incel który widzi jej głupotę i jeszcze zazdrości że ktoś z taką jest.

Choćbyś sie posrała z żalu i frustracji, mężczyznom zawsze będą się podobać atrakcyjne kobiety. Choćbyś wyła jak głupie i puste są to i tak będą się podobać a incele będą o nich marzyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Crеер napisał:

Żak to typowy Alpha nieustraszony który się pogubił, bo woda sodowa uderzyła do głowy z powodu kasy i ogromnego powodzenia wśród najładniejszych karyn.😁

A ta pierwsza grupa cóż można dodać często wychowywani tylko przez matki bez żadnych wzorców męskich co zawsze tworzy duрy wołowe. 😁

Przeglądam właśnie jego fb, mnóstwo zdjęć z wakacji aż się zastanawiam czy nie chciałbym się z nim zamienić. Typ w wieku 26 lat miał już tyle szparek ile nigdy przez całe życie, teraz tylko idzie na 8 lat do wiezienia ale jak wyjdzie to znowu wróci do normalności. Dziewczyny go bronią że każdemu sie moze zdarzyć to co on zrobił a mnie by najchętniej zabiły jak niechcący się na nie spojrze.

Dla niego, z jego brakiem sumienia taki wypadek to nic, 8 lat więzienia to czasowa niedogodność, dla mnie całe życie to niekonczace sie pasmo porażek i poniżenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Isk^a napisał:

Brak gustu? To jest świadomość że typa najłatwiej złapać na styl "hej jestem zayebista cizia" i celowe wybieranie tej metody, a nie brak gustu. Z tym że jeśli taka wybiera tą metodę to musi być zwyczajnie głupia, że chce aby typ poleciał na jej ciało, bo taki to pustak ydiota, zatem jest taka sama, że takiego chce.

Naprawdę nie kazda kobieta dba o siebie nawet bezgustnie po to by złapać typa. To myslenie leniwych brzydul. Proste myslenie. W dodatku życzeniowe. Większość mężczyzn leci na wygląd i nic tego nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Chochlik napisał:

Choćbyś sie posrała z żalu i frustracji, mężczyznom zawsze będą się podobać atrakcyjne kobiety. Choćbyś wyła jak głupie i puste są to i tak będą się podobać a incele będą o nich marzyć. 

Nie myl atrakcyjności z lookiem. Atrakcyjności się raczej nie wybiera, look tak.  Można być atrakcyjnym, a nie wyglądać jak tępa cizia z Warsaw shore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Crеер napisał:

Całe życie pogardę mieli od kobiet łącznie z matkami, to nie ma co spodziewać się empatii teraz wobec kobiet. 

Żebyś ty jeszcze był taki mądry i spostrzegawczy wobec samego siebie.

Edytowano przez Śliwka Jukońska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, AbsolwentChoroszczy napisał:

Naprawdę nie kazda kobieta dba o siebie nawet bezgustnie po to by złapać typa. To myslenie leniwych brzydul. Proste myslenie. W dodatku życzeniowe. Większość mężczyzn leci na wygląd i nic tego nie zmieni.

Wiekszosc facetów nie leci na wygląd, tylko na look a la Warsaw shore. Stąd laski w to brną bo tak najłatwiej kogoś złapać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Isk^a napisał:

Nie myl atrakcyjności z lookiem. Atrakcyjności się raczej nie wybiera, look tak.  Można być atrakcyjnym, a nie wyglądać jak tępa cizia z Warsaw shore.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Isk^a napisał:

Nie myl atrakcyjności z lookiem. Atrakcyjności się raczej nie wybiera, look tak.  Można być atrakcyjnym, a nie wyglądać jak tępa cizia z Warsaw shore.

Żal za dupke sciska, że choćbyś wybrała taki look to takiego efektu nie będzie co? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Isk^a napisał:

Wiekszosc facetów nie leci na wygląd, tylko na look a la Warsaw shore. Stąd laski w to brną bo tak najłatwiej kogoś złapać.

To smutne że Twoje życie kręci się wokół tematu mężczyzn i ich lapania. Sama tak postrzegasz świat więc dlatego o tym piszesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Crеер napisał:

Podejrzewam że zaczniesz listy do niego pisać, bo duże podjaranie sprawcą, a w szafie munek będzie konia walił pod sytuację.😁

Zazdroszczę mu poniekąd, jak powyżej napisałem w poście. Sugerując się tym że zaraz po wypadku pojechał na balety i bawił się na nich dobrze i jeszcze opowiadał kolegom jak połamana została jego dziewczyna, jakby chwaląc się tym. Myślę że taki w życiu nie zginie, jeszcze będzie się z tego śmiał, dla niego to chwilowy kryzys, ale wyjdzie niedługo i jeszcze sobie zycie ułoży, koledzy odbiorą go z puchy i pojadą na balety i poroochać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, EatShitDie napisał:

Zazdroszczę mu poniekąd, jak powyżej napisałem w poście. Sugerując się tym że zaraz po wypadku pojechał na balety i bawił się na nich dobrze i jeszcze opowiadał kolegom jak połamana została jego dziewczyna, jakby chwaląc się tym. Myślę że taki w życiu nie zginie, jeszcze będzie się z tego śmiał, dla niego to chwilowy kryzys, ale wyjdzie niedługo i jeszcze sobie zycie ułoży, koledzy odbiorą go z puchy i pojadą na balety i poroochać

Dlugo będziesz przeżywał ten wypadek? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Chochlik napisał:

Żal za dupke sciska, że choćbyś wybrała taki look to takiego efektu nie będzie co? 

W życiu bym się tak nie ubrała. Zwyczajnie źle bym się w tym czuła. To nie żal doope ściska, tylko trudno patrzeć na ludzką głupotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znałam kilka (ale dosłownie ze trzy) dziewczyny, które miały styl na karynę, a były bystre. Ale jednak najczęściej styl odzwierciedla to, co w środku.
Inna rzecz, że oczywiście Iskra ma obsesję, napędzaną jej własnym bólem tyłka.

Edytowano przez selkie
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Isk^a napisał:

W życiu bym się tak nie ubrała. Zwyczajnie źle bym się w tym czuła. To nie żal doope ściska, tylko trudno patrzeć na ludzką głupotę.

Ty byś się nie ubrała bo ty się wolisz rozbierać i to jeszcze przed najgorszymi mętami internetu jak owsik. Rozumiem że to jest ten stajl świadczący o wysokim ajkju kobiety z klasą...

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, AbsolwentChoroszczy napisał:

To smutne że Twoje życie kręci się wokół tematu mężczyzn i ich lapania. Sama tak postrzegasz świat więc dlatego o tym piszesz. 

Gdyby mój świat kręcił się wokół tematu facetów i ich łapania, to bym ubrała się wyzywająco jak jedna moja znajoma 30l i jak ona wyrywała typa po typie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Isk^a napisał:

W życiu bym się tak nie ubrała. Zwyczajnie źle bym się w tym czuła. To nie żal doope ściska, tylko trudno patrzeć na ludzką głupotę.

Ja bym w życiu cycków prawolowi nie pokazał 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, AbsolwentChoroszczy napisał:

Ty byś się nie ubrała bo ty się wolisz rozbierać i to jeszcze przed najgorszymi mętami internetu jak owsik. Rozumiem że to jest ten stajl świadczący o wysokim ajkju kobiety z klasą...

O moim ajkju świadczy że nie jechałam z patusem po % aby teraz walczyć o życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, 91bb7f33cf napisał:

Ja bym w życiu cycków prawolowi nie pokazał 😁

No jako facet to nic dziwnego że byś nie pokazał😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Isk^a napisał:

O moim ajkju świadczy że nie jechałam z patusem po % aby teraz walczyć o życie.

Pokazanie cycków prawolowi jest znacznie gorszym przestępstwem 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Isk^a napisał:

W życiu bym się tak nie ubrała. Zwyczajnie źle bym się w tym czuła. To nie żal doope ściska, tylko trudno patrzeć na ludzką głupotę.

Jasne 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Isk^a napisał:

W życiu bym się tak nie ubrała. Zwyczajnie źle bym się w tym czuła. To nie żal doope ściska, tylko trudno patrzeć na ludzką głupotę.

W kwestii głupota.

Tylko głupiec ma odpowiedź na wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, EatShitDie napisał:

Zazdroszczę mu poniekąd, jak powyżej napisałem w poście. Sugerując się tym że zaraz po wypadku pojechał na balety i bawił się na nich dobrze i jeszcze opowiadał kolegom jak połamana została jego dziewczyna, jakby chwaląc się tym. Myślę że taki w życiu nie zginie, jeszcze będzie się z tego śmiał, dla niego to chwilowy kryzys, ale wyjdzie niedługo i jeszcze sobie zycie ułoży, koledzy odbiorą go z puchy i pojadą na balety i poroochać

No niestety ale tak raczej będzie. Jeden typ zabił matkę, poćwiartował i ugotował ją, wyszedł po 11 latach na balety, to czemu nie i Żak który już miał nie jeździć a w doopie to miał i jeździł po%. Trudno takiemu o refleksję która by życie przewróciła do góry nogami. No ale nie że niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Isk^a napisał:

Gdyby mój świat kręcił się wokół tematu facetów i ich łapania, to bym ubrała się wyzywająco jak jedna moja znajoma 30l i jak ona wyrywała typa po typie.

Nie trzeba się ubierać wyzywająco żeby wyrywać facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×