Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
EatShitDie

Widzieliście jak na wykopie śmieją się teraz z tej Pauliny co jechała samochodem z Łukaszem żakiem?

Polecane posty

3 minuty temu, Isk^a napisał:

Wy dużo o sobie piszecie, ja nie.

Nie wiem jaki to był post, ale prócz przeczytania jest jeszcze poprawne zrozumienie tego co się czyta 

Kazdy pisze o sobie tyle na ile ma rozumu. Poza tym należy wziąć poprawkę ze nie każdy pisze prawdę. Toteż wyciągnie zbyt dalekosiężnych wniosków o ludziach tutaj raczej nie świadczy o ajkju jakie podobno masz. Nie chcę mi się dalej pjerdolic. Sajonara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Isk^a napisał:

Wy dużo o sobie piszecie, ja nie.

 

A skąd wiesz ile jest w tym wszystkim prawdy? 

W internecie jak na ruchliwej autostradzie, trzeba mieć ograniczone zaufanie do wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Isk^a napisał:

No wiadomo. Można by dużo napisać dlaczego tak robią, choć po części już wyżej pisałam skąd to u ludzi, ale nic to nie zmieni więc szkoda czasu.

Zadowolenie z życia trzeba odreagować 😄tylko ciężko przebić się przez Twoją pewność siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Crеер napisał:

Zadowolenie z życia trzeba odreagować 😄tylko ciężko przebić się przez Twoją pewność siebie. 

Nie podlizuj się, dziadek. 😁 Widziałeś, która godzina? Matka wyprasowała już garniak z komunii? Kółka w wózku inwalidzkim nasmarowane? xD Zaraz na plebanie będziesz holowany wiesz po co 😁😁😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, selkie napisał:

Za to ja wiem jaki, dokładnie tak napisałaś. Także zapewne wrogiem innych kobiet jesteś także w realu i one to wyczuwają.

Całkiem sporo o sobie piszesz, ponadto wiele wychodzi z twoich zachowań na forum oraz prezentowanego w postach światopoglądu i charakteru (kobieto, ja nawet wiem, jak wyglądała twoja łazienka i ty sama 😉 ). Ty wyciągasz wnioski na tej podstawie o innych, inni o tobie, tylko tobie się wydaje, że to tylko tobie wolno.

Ok, bo nie chodzi o grillowanie ciebie przy dysproporcji sił (gdybyś miała chociaż wsparcie męskich odrzutów, którym liżesz stópki, a na razie tylko jeden jest na scenie) 😉

Prawie nic o mnie nie wiecie. I taka prawda. Dorabiacie sobie wedle uznania. Tak samo interpretujecie wiele jak wam pasuje. Ot taki przykład: jestem tu już tu kilka lat i były tu różne sytuacje ze mną, pisałam od początku posty religijne, a Ty dopiero od kilku miesięcy tj. od postu Bica postrzegasz mnie jak postrzegasz, dotąd byłam dla Ciebie niewidzialna. Śmieszne jak baby są śmieszne😄 Btw zawsze się dogadywałam z kobietami, tylko nie z każdą jak leci, bo mnie spędy nie interesują, co i na forum widać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Isk^a napisał:

tj. od postu Bica

🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Isk^a napisał:

Prawie nic o mnie nie wiecie. I taka prawda. Dorabiacie sobie wedle uznania. Tak samo interpretujecie wiele jak wam pasuje. Ot taki przykład: jestem tu już tu kilka lat i były tu różne sytuacje ze mną, pisałam od początku posty religijne, a Ty dopiero od kilku miesięcy tj. od postu Bica postrzegasz mnie jak postrzegasz, dotąd byłam dla Ciebie niewidzialna. Śmieszne jak baby są śmieszne😄 Btw zawsze się dogadywałam z kobietami, tylko nie z każdą jak leci, bo mnie spędy nie interesują, co i na forum widać. 

Czarna nie za duża z cycami do pępka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Isk^a napisał:

Śmieszne jak baby są śmieszne😄

Często wyrażasz się tak, jakbyś się z nami (w sensie z kobietami), nie utożsamiała 🙂 Za to zawsze utożsamisz się z jakimś marnym facetem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Crеер napisał:

Zadowolenie z życia trzeba odreagować 😄tylko ciężko przebić się przez Twoją pewność siebie. 

Może Ruda kiedyś też dojdzie do tego poziomu że przestanie przeżywać lajka sprzed pół roku.😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Isk^a napisał:

Prawie nic o mnie nie wiecie. I taka prawda. Dorabiacie sobie wedle uznania. Tak samo interpretujecie wiele jak wam pasuje. Ot taki przykład: jestem tu już tu kilka lat i były tu różne sytuacje ze mną, pisałam od początku posty religijne, a Ty dopiero od kilku miesięcy tj. od postu Bica postrzegasz mnie jak postrzegasz, dotąd byłam dla Ciebie niewidzialna. Śmieszne jak baby są śmieszne😄 Btw zawsze się dogadywałam z kobietami, tylko nie z każdą jak leci, bo mnie spędy nie interesują, co i na forum widać. 

A ty co o nas wiesz? XD guwno. Jak zawsze ludzie z wielkim ego myślą że są ponad plebs. Ludzi na forum tak naprawdę guwno obchodzi twoje życie prywatne i wielkie jego tajemnice które w głowie se gloryfikujesz. Każdy ocenia się tutaj na podstawie zachowań forumowych więc skoncz sie podniecać ze nikt nic o tobie nie wie. Widzimy co tu piszesz i komu cìpe pokazujesz co jest powszechnie znanym faktem. To co masz w realu jest tu bez znaczenia więc spuść powietrze i nie miej sir za lepsza. Nie masz powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Isk^a napisał:

Może Ruda kiedyś też dojdzie do tego poziomu że przestanie przeżywać lajka sprzed pół roku.😄 

Nie uda ci się spłycić kwestii do wydumanego przez ciebie powodu 🙂 Za dużo osób trafnie cię czyta (to znaczy kobiet, bo incele to wiadomo, tyś ich siostra rodzona ;)). Pa 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Moc heblowania stypiar napisał:

O iskra by mi się przydała lodzik za mną chodzi od południa huh

Podobno kiedyś byłeś kulturystą? Jesteś więc wysportowany, giętki.

Sam sobie zrób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, przewr(l)otna napisał:

A skąd wiesz ile jest w tym wszystkim prawdy? 

W internecie jak na ruchliwej autostradzie, trzeba mieć ograniczone zaufanie do wszystkich.

Dokładnie ja mogę mieć żonę albo i 4 w różnych miejscach świata 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, selkie napisał:

Często wyrażasz się tak, jakbyś się z nami (w sensie z kobietami), nie utożsamiała 🙂 Za to zawsze utożsamisz się z jakimś marnym facetem 🙂

Bo częściej macie o coś ból doopy do mnie niż tutejsi faceci. Nie utożsamiam się z niektórymi zachowaniami u kobiet🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, selkie napisał:

Nie uda ci się spłycić kwestii do wydumanego przez ciebie powodu 🙂 Za dużo osób trafnie cię czyta (to znaczy kobiet, bo incele to wiadomo, tyś ich siostra rodzona ;)). Pa 😉

Trudno żeby incele nie doceniali ze jakaś desperatka sama im się wpycha z cycami na priwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, przewr(l)otna napisał:

Podobno kiedyś byłeś kulturystą? Jesteś więc wysportowany, giętki.

Sam sobie zrób.

Właśnie nie giętki zrobiłem +32kg masy a nie gietkosci ja nie udawalem jak kermita że jestem sportiwiec tylko piwnica i gruzienie kostki sera przeplatane z 83kg w seriach na klate 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Moc heblowania stypiar napisał:

Dokładnie ja mogę mieć żonę albo i 4 w różnych miejscach świata 

Tak jak ja mam jeszcze wianuszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Iskra jest podręcznikowym przykładem femcelki. Czyli ubóstwa najgorszy męski odpad, mając jednocześnie żal, że wolą atrakcyjne kobiety ale nader wszystko nienawidzi atrakcyjnych kobiet bo uważa, że przez nie przez ich rozwiązłości seksualną nie na tego wymarzonego Januszka i gromadki dzieci. 😂

Edytowano przez Chochlik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Isk^a napisał:

Bo częściej macie o coś ból doopy do mnie niż tutejsi faceci. Nie utożsamiam się z niektórymi zachowaniami u kobiet🤔

Tutejsi faceci to najczęściej frustraci prawiczki i inni zaburzency. Czego oczekujesz z ich strony? XD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, AbsolwentChoroszczy napisał:

Trudno żeby incele nie doceniali ze jakaś desperatka sama im się wpycha z cycami na priwa...

Mi się anastazja wbila pierwsza zresztą spytaj lexa lachony pierwsze zawsze wbijajom i kuszą pochwa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, przewr(l)otna napisał:

Tak jak ja mam jeszcze wianuszek.

Ty jesteś mocno seksualna i aktywna tutaj jak na mężatke podejrzewam że seks mu się znudził z pół dekady temu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Chochlik napisał:

Dziewczyna wykazała się głupotą i od razu zapłaciła wysoką cenę. 

Myślę, że sporo osób w życiu mało takie momenty gdzie byli o włos od kaszany, ale im się pofarciło i mieli czas zmądrzeć. Jej się nie udało. 

Cieszenie się z tragedi jest nie na miejscu, ale czego się można spodziewać po wykopie. 

Jeden z nielicznych mądrych komentarzy tutaj. Ciekawe ile z tych "mędrkujących" naprawdę nigdy nie wsiadło do auta pod wpływem nawet lekkich promili czy tam innych substancji/leków (generalnie u mężczyzn "ryzykowna" jazda jest znacznie częstsza niż u kobiet). To, że głupota i skrajna nieodpowiedzialność to swoją droga, ale zawsze rozwala mnie hipokryzja w takich tematach. Znam ludzi wiecznie "nafuranych" i którym nigdy nie zdarzył się wypadek, jedynie może delikatne stłuczki. A można jeden jedyny raz wsiąść do pojazdu pod wpływem alkoholu i mieć wyjątkowego pecha.
 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, AbsolwentChoroszczy napisał:

Trudno żeby incele nie doceniali ze jakaś desperatka sama im się wpycha z cycami na priwa...

I nie zapominajmy o dwuletnim privie z żonkosiem, tutejszym Januszem, któremu Grażyna nie daje, zakończonym szałem iskrowej zazdrości 😉 Natomiast cały szał już zapomniany i Janusz ma iskrowy podnóżek od nowa 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Moc heblowania stypiar napisał:

 że seks mu się znudził 

On ze mną dłużej żyje niż ty na świecie 😉

Każdemu by się znudziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×