Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
bl3nd3r

Lezak, ja do roboty nie ide, bo jestem za piekny, tam same brzydale w pracy

Polecane posty

szkoda klawiatury na tych rymciipow, srunow, praavikow, powaznie, nie ma co czasu marnowac na tych ludzi, niech sobie mysla, ze sie cweele co mnie to, i tak mi do szczescia nie sa potrzebni, pisalas mi klaudix, zebym sie nie przejmowal, to sie nie przejmuje, pozdro 😄 dobranoc 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, bl3nd3r napisał:

chyba za duzy bool doopy by mieli, ze ja mam gdzie mieszkac, co jesc a nie musze chodzic do pracy, a oni musza za wszystko placic, stad te wymyslanie bajeczek o alfonsach i nadstawianiu sie za dach nad glowa XD

i do tego nie zyje w polsce tylko w UK B)

Ale twój odbyyt już jest na wykończeniu 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, ciuralla napisał:

Ale twój odbyyt już jest na wykończeniu 

buahah, nie jest, bo nikt nawet mojego odbyytu nie widzial ty idiooto, ale nie bede sie wam tlumaczyl, spieerdalajcie ode mnei it yle, bo nic od was nie chce, to wasze forum, ja stad znikam na razie, hejka xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, bl3nd3r napisał:

szkoda klawiatury na tych rymciipow, srunow, praavikow, powaznie, nie ma co czasu marnowac na tych ludzi, niech sobie mysla, ze sie cweele co mnie to, i tak mi do szczescia nie sa potrzebni, pisalas mi klaudix, zebym sie nie przejmowal, to sie nie przejmuje, pozdro 😄 dobranoc 😄

sasha grey musiała zakończyć swoją karierę bo jej 0dbyt już był tak wyniszczony, że nie była w stanie zatrzymywać 100lca... lekarze jej powiedzieli że jak nie skończy natychmiast kariery i nie przejdzie operacji to będzie w wieku 30 lat nosiła pieluchy... posłuchała.

także uważaj filipek, bo duupa ma swoje limity... huh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ty srym ciip to sie w ogole schowaj z tym speedalonym oblesna morda w avatarze, bo sam wygladasz jakbys chcial brac peenisy do buzi, ty smieeciu jeebany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nawet cie nie czytam, pisalem ci sto razy, nie jestem toba zainteresowany, lezakowi possij, on marzy o lodziku, a ode mnie spieerdalaj ty kreetynie, bo cie kuurwo nienawidze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak widze twoj oblesny avatar to mam odruchy wymiotne, a ty myslisz zebede czytal i jeszcze z toba pisal hahah spieerdalaj geeju xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

somebody call 911 Alfie fire burning inside Fifi's asshole, wohaaaah! xD fire burning, fire burning in his asshole 😆

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uderzaj do praavika srymcip, bo mnie brzydzisz akurat, albo lezaka moze oni ci zapakuja 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, bl3nd3r napisał:

, ja stad znikam

Zostań, choć nie stać mnie
Na to wszystko
Co mi możesz dać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wpadlem juz na deeper banuta, bo mi jeden uprzejmy polaczek elite knight 650 level pomogl questa zrobic, wiec jak chcesz popisac, to zapraszam na world Refugia, pozdro :D musze expic, tutaj nie ma co postowac, bo mi zaraz skasuja konto znowu, a tam mam to samo konto od 2013 roku i ciagle stoi, to wole tam byc niz tu XD. zrozum to i nie miej pretensji do mnie, gdy nie odpisuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

srymciip widze probowal mi zaimponowac umiejetnoscia wklejania filmikow na jutube, hahah

ale ameba jak srun nawet nie wiedza, ze mam poblokowane 95% javascriptow na tej stronie, m.in youtube i nawet nie widze co te ameby wklejaja XD

ja prdl do konca zycia codziennie bede dziekowal Bogu ze nie urodzilem sie takim praavikiem, srymciipem albo srunem, dziekuje Boze <3 B)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja prdl juz polaczki pieerdola ze jakies discord bede musial zalozyc w przyszlosci, zeby grac w tibie, zeby spoty rezerwowac XD

nie dzieki kuurwa, wole skonczyc z ta gra, wiec koncze, znajde sobie inna gre albo zajecie masakra

nie bede zadnych discgoowno uzywal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×