Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Ziomek2002

SZCZERBATY TO NAWET TELEWIZORA ZAZDROŚCI

Polecane posty

9 minut temu, firs napisał:

Ty nawet takiego nie masz

dwa mam... jeden tcl 46 w salonie, drugi starszej generacji samsung w sypialni 32. 😉

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, __Rym&Cym napisał:

dwa mam... jeden tcl 46 w salonie, drugi starszej generacji samsung w sypialni 32. 😉

Jeszcze crt 16:9? A jaki pomysł na niego? Jakby tak liczyć to mam 5 bo w kuchni 10" sony, w zsypie 14crt, w szafie przedpokoju 20crt, w salonie 32 i 82 lcd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, rzeczywiście kocham kawe napisał:

Jeszcze crt 16:9? A jaki pomysł na niego? Jakby tak liczyć to mam 5 bo w kuchni 10" sony, w zsypie 14crt, w szafie przedpokoju 20crt, w salonie 32 i 82 lcd

nie, to jest samsung lcd, podłączyłem sobie do niego kostkę xiaomi z android tv i jak nie mogę spać, to sobie oglądam cda premium na nim... a do tego jak goście przyjeżdżają to mają taki telewizor do pokoju na noc, także przydaje się.

https://thumbs.img-sprzedajemy.pl/1000x901c/2a/63/1f/telewizor-samsung-32-cale-524873037.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a  o małym crt to nawet myślałem, takim ostrym by mieć do retro gierek, (psx, ps2, może n64 kupić jeszcze) zrobić sobie taką gaming zone w sypialni w rogu, no ale to może kiedyś... zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, __Rym&Cym napisał:

nie, to jest samsung lcd, podłączyłem sobie do niego kostkę xiaomi z android tv i jak nie mogę spać, to sobie oglądam cda premium na nim... a do tego jak goście przyjeżdżają to mają taki telewizor do pokoju na noc, także przydaje się.

Wymień sobie tlc 46 na 100 teraz już 8999 a to jest malutko 225zł x 40 0%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, __Rym&Cym napisał:

a  o małym crt to nawet myślałem, takim ostrym by mieć do retro gierek, (psx, ps2, może n64 kupić jeszcze) zrobić sobie taką gaming zone w sypialni w rogu, no ale to może kiedyś... zobaczymy...

I on ma 144Hz to byś miał pod pcta no właśnie ja będę w małym robił kącik retro 32" po lewej ps4 slim po prawej ps4 slim na środku może ps1 classic albo trochę obok dalej bo też 3x 80cm komody będą, tablet będzie sony z4 jak w kuchni to będzie ciągle grało stasyq, w szufladzie remejki ps1 na ps4, lego różne kolory zobaczymy ale powinno być spoko a reszta pokoju biuro bo muszę aukcje internetowe porobić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, rzeczywiście kocham kawe napisał:

Wymień sobie tlc 46 na 100 teraz już 8999 a to jest malutko 225zł x 40 0%

nie, on mi bardzo pasuje, bo ja mam teraz do niego PC podłączony i monitor prawie nie używam... także sobie na nim gram na padzie jak na konsoli, tylko wiadomo z większą jakością bo 60 fps zamiast 30... rozmiar jest dobry, taki kompromis pomiędzy monitorem a olbrzymim tv, idealnie w środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, __Rym&Cym napisał:

nie, on mi bardzo pasuje, bo ja mam teraz do niego PC podłączony i monitor prawie nie używam... także sobie na nim gram na padzie jak na konsoli, tylko wiadomo z większą jakością bo 60 fps zamiast 30... rozmiar jest dobry, taki kompromis pomiędzy monitorem a olbrzymim tv, idealnie w środku.

Jak masz 4-5m gdzie się oddalic to 100 najlepiej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, rzeczywiście kocham kawe napisał:

Jak masz 4-5m gdzie się oddalic to 100 najlepiej 

tak, ale ja właśnie jak oglądam to na sofie, a jak gram to mam fotel bliżej ustawiony, także siedzę relatywnie blisko tv w sesjach gammingowych, no i wiadomo klawiatura z gładzikiem wireless na bluetooth jak chcę coś innego porobić niż granie na pc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, __Rym&Cym napisał:

tak, ale ja właśnie jak oglądam to na sofie, a jak gram to mam fotel bliżej ustawiony, także siedzę relatywnie blisko tv w sesjach gammingowych, no i wiadomo klawiatura z gładzikiem wireless na bluetooth jak chcę coś innego porobić niż granie na pc.

Jesteś uparty jak ten tlc stanieje na 6500 to będzie wszystko szkoda czekania 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, rzeczywiście kocham kawe napisał:

Jesteś uparty jak ten tlc stanieje na 6500 to będzie wszystko szkoda czekania 

jak odpoczywałem po remoncie to w tym syfie oglądałem ten 32 calowy samsung co ci w linku wrzuciłem, to teraz wyobraź sobie jaki przeskok jakościowy był dla mnie qled prawie bez ramek, a rozmiar to dla mnie najmniej istotne... nie ma wad, martwych pikseli, bandingu, naprawdę mi się dobry egzemplarz trafił no i za prąd mało płacę... starcza mi w 100% może po gwarancji pomyślę nad czymś większym, ten tv to wciąż prawie nówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, __Rym&Cym napisał:

o ma jeszcze stary kineskop na którym obraz się nie mieści

Ja miałem ps3 na crt 29 jakiś czas to albo się grało 4:3 jak gierka miała te proporcje albo 24 laterbox w 29 xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, __Rym&Cym napisał:

jak odpoczywałem po remoncie to w tym syfie oglądałem ten 32 calowy samsung co ci w linku wrzuciłem, to teraz wyobraź sobie jaki przeskok jakościowy był dla mnie qled prawie bez ramek, a rozmiar to dla mnie najmniej istotne... nie ma wad, martwych pikseli, bandingu, naprawdę mi się dobry egzemplarz trafił no i za prąd mało płacę... starcza mi w 100% może po gwarancji pomyślę nad czymś większym, ten tv to wciąż prawie nówka.

Kup nowy umyj ustaw sobie 50% wyłącz hdr unikaj białego też będzie czysty ja przegrzalem i dlatego pół roku to był eizo jakości i byłby cały czas. Oszczędności energii ustaw maksymalne. Ja podejrzewam że jeszcze z matki ciągnie rachunki. Bo teraz tylko 250 a dwa następne to prognozy z czasów jak ona marnowala prąd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, __Rym&Cym napisał:

nie, to jest samsung lcd, podłączyłem sobie do niego kostkę xiaomi z android tv i jak nie mogę spać, to sobie oglądam cda premium na nim... a do tego jak goście przyjeżdżają to mają taki telewizor do pokoju na noc, także przydaje się.

Mam taki sam albo bardzo podobny, jak się nie mylę to z 2009r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Najlepiej to każdy sam się orientuje jaki tv dla niego najlepszy, nawet jak ma salon wielkości mieszkania. 😄

Dobrze elcia to jest forum dyskusyjne żeby sobie podyskutować oni mi doradzają pracę liczą pieniądze i klopsy na talerzu ja im cale w salonie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Mam taki sam albo bardzo podobny, jak się nie mylę to z 2009r.

no, mój był chyba 2011 coś takiego... to była świetna seria tv... co ten telewizorek przeżył przy remoncie to głowa mała, a wciąż ani pikselka martwego, matryca nie do zajechania... kiedyś samsung był król jakości XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

każdy sam się orientuje jaki tv dla niego najlepszy

Zazwyczaj jest tak że za duży panie a potem w domu po 24h koorde było i nawet 100 brac to raty więcej 50 xd 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, rzeczywiście kocham kawe napisał:

Kup nowy umyj ustaw sobie 50% wyłącz hdr unikaj białego też będzie czysty ja przegrzalem i dlatego pół roku to był eizo jakości i byłby cały czas. Oszczędności energii ustaw maksymalne. Ja podejrzewam że jeszcze z matki ciągnie rachunki. Bo teraz tylko 250 a dwa następne to prognozy z czasów jak ona marnowala prąd. 

nie, nie, nie... tryb oszczędzania energii tak wpływa na kolory i obraz, że ja dziękuję za takie coś... wykorzystuję go na maksa jak siądzie matryca jest gwarancja, a po gwarancji i tak zrobię wymiankę... w tym telewizorze w trybie oszczędności bez hdr to jakby zupełnie inny panel... nie ten sam telewizor gdy te funkcje wyłączycz... z włączonymi to jej wow... forbiden west wygląda tak pięknie, że nie chce mi się grać tylko spacerować i podziwiać XD

Edytowano przez __Rym&Cym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×