Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Ziomek2002

SZCZERBATY TO NAWET TELEWIZORA ZAZDROŚCI

Polecane posty

2 minuty temu, __Rym&Cym napisał:

, a wciąż ani pikselka martwego, matryca nie do zajechania... kiedyś samsung był król jakości XD

Nigdy nie miałem martwego pixela to już nie te czasy chociaż bolaczka tanich oledow 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, rzeczywiście kocham kawe napisał:

Nigdy nie miałem martwego pixela to już nie te czasy chociaż bolaczka tanich oledow 

to sobie poczytaj warunki gwarancyjne sony... mój ojciec ma tv sony i reklamować można chyba powyżej kilku pikseli dopiero... a ma dwa... także pech... a płacił sporo bo wiadomo... sony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, __Rym&Cym napisał:

nie, nie, nie... tryb oszczędzania energii tak wpływa na kolory i obraz, że ja dziękuję za takie coś... wykorzystuję go na maksa jak siądzie matryca jest gwarancja, a po gwarancji i tak zrobię wymiankę... w tym telewizorze w trybie oszczędności bez hdr to jakby zupełnie inny panel... nie ten sam telewizor gdy te funkcje wyłączycz... z włączonymi to jej wow... forbiden west wygląda tak pięknie, że nie chce mi się grać tylko spacerować i podziwiać XD

W sony to działa tak że blokuje jasność na minimum nie wiem może mniej lamp chodzi też, ja mówię na 100 to pożądane bo będzie jakby 50" cztery tv to jest sporo prądu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, __Rym&Cym napisał:

to sobie poczytaj warunki gwarancyjne sony... mój ojciec ma tv sony i reklamować można chyba powyżej kilku pikseli dopiero... a ma dwa... także pech... a płacił sporo bo wiadomo... sony...

Ja miałem na gwarancji banding ale nie chciało mi się robić problemów to jest kolos się kiedyś zarobi wymieni teraz już 6500 na allegro 85 sony można kupić najlepiej jakbym miał na 100 sony za 8999 jak stanieje wrzucil 85 do malego a tu 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, __Rym&Cym napisał:

ma dwa... także pech.

Ja nigdy nawet 1 a co robił pierwsze dwa tygodnie powinien obejrzeć z latarka i zdecydować czy zostawic zwłaszcza ze takie do 65 to logistyka żadna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam telewizor Samsung, ale nawet nie wiem jaki, kupilismy go w zeszlym roku. Stary nam sie popsul, bo go dobrze nie zapakowalismy przy przeprowadzce i nie oplacalo sie go naprawiac. Szkoda, bo mial tylko pare lat, no ale co zrobic. Poszlismy do sklepu i wybralismy tv, ktory nam pasowal wielkoscia do pokoju i spoko wygladal, zajelo nam to z 10 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Mam taki sam albo bardzo podobny, jak się nie mylę to z 2009r.

Z telewizorem jest jak z kootasem nigdy za dużo cali chyba że już boli bo ściany brakuje xd 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Żaba Monìka napisał:

Ja mam telewizor Samsung, ale nawet nie wiem jaki, kupilismy go w zeszlym roku. Stary nam sie popsul, bo go dobrze nie zapakowalismy przy przeprowadzce i nie oplacalo sie go naprawiac. Szkoda, bo mial tylko pare lat, no ale co zrobic. Poszlismy do sklepu i wybralismy tv, ktory nam pasowal wielkoscia do pokoju i spoko wygladal, zajelo nam to z 10 minut.

Też szybko wybrałem 85 sony ale mi typ wciskal lg 82 i 86 oraz soundbara samsung i ubezpieczenia więc wezwalem kierownika i zeszło godzinę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Żaba Monìka napisał:

ktory nam pasowal wielkoscia do pokoju

No u mnie wejdzie 100 a na drugą ścianę 200 jak wywale szafe a tak to 170 jak wstawie stoliki nocne żeby to jakoś wyglądało to 150

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, rzeczywiście kocham kawe napisał:

Ja nigdy nawet 1 a co robił pierwsze dwa tygodnie powinien obejrzeć z latarka i zdecydować czy zostawic zwłaszcza ze takie do 65 to logistyka żadna 

ich chyba nie było na początku... a on ogląda często polsat news i tam te dwa piksele są gdzie pasek informacyjny, więc mu się rzuciły w oczy... próbowałem robić ten trik z kolorami, na wypadek gdyby to były zamrożone piksele, ale nie... martwe, z resztą czarne, więc szansa była i tak znikoma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, rzeczywiście kocham kawe napisał:

No u mnie wejdzie 100 a na drugą ścianę 200 jak wywale szafe a tak to 170 jak wstawie stoliki nocne żeby to jakoś wyglądało to 150

U mnie tez wiekszy wejdzie na sciane, ale po co? Wole sobie powiesic jakies obrazki i kwiatki. Nie rozumiem podniety telewizorem, ludzie sie podniecali takimi rzeczami w PRL-u, teraz sie chwala gdy nie maja telewizora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Żaba Monìka napisał:

Ja mam telewizor Samsung, ale nawet nie wiem jaki, kupilismy go w zeszlym roku. Stary nam sie popsul, bo go dobrze nie zapakowalismy przy przeprowadzce i nie oplacalo sie go naprawiac. Szkoda, bo mial tylko pare lat, no ale co zrobic. Poszlismy do sklepu i wybralismy tv, ktory nam pasowal wielkoscia do pokoju i spoko wygladal, zajelo nam to z 10 minut.

a ile cali napisz... oled, qled czy led? bo leżak ci zaraz setkę będzie wciskał jak mi XD

Edytowano przez __Rym&Cym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, __Rym&Cym napisał:

ich chyba nie było na początku... a on ogląda często polsat news i tam te dwa piksele są gdzie pasek informacyjny, więc mu się rzuciły w oczy... próbowałem robić ten trik z kolorami, na wypadek gdyby to były zamrożone piksele, ale nie... martwe, z resztą czarne, więc szansa była i tak znikoma.

A co to przeszkadza wgl wiadomo z daleka czy to pixel czy mucha osrala dla mnie akurat normy producentów są okej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Żaba Monìka napisał:

U mnie tez wiekszy wejdzie na sciane, ale po co? Wole sobie powiesic jakies obrazki i kwiatki. Nie rozumiem podniety telewizorem, ludzie sie podniecali takimi rzeczami w PRL-u, teraz sie chwala gdy nie maja telewizora.

Oj nie nie mogę na takie wnętrza musiała by dobrze obladzac ale i tak bym wrzucil duży bo kisl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Żaba Monìka napisał:

U mnie tez wiekszy wejdzie na sciane, ale po co? Wole sobie powiesic jakies obrazki i kwiatki. Nie rozumiem podniety telewizorem, ludzie sie podniecali takimi rzeczami w PRL-u, teraz sie chwala gdy nie maja telewizora.

no, teraz jest trend chwalenia się bogatą półką z książkami, marian kowalski kiedyś się przekonał w internetach xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, __Rym&Cym napisał:

a ile cali napisz... oled, qled czy led? bo leżak ci zaraz setkę będzie wciskał jak mi XD

Nie wiem, a gdzie sie znajduje te informacje? Pudelko juz dawno wywalilismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, rzeczywiście kocham kawe napisał:

A co to przeszkadza wgl wiadomo z daleka czy to pixel czy mucha osrala dla mnie akurat normy producentów są okej

no nie przeszkadza w codziennym użytkowaniu, ale jak się płaci premium za tv bo oled od sony a dostaje się taką gwarancje to trochę słabo... no ja już np po doświadczeniu ojca bym soniaka nie brał na pewno dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Żaba Monìka napisał:

Nie wiem, a gdzie sie znajduje te informacje? Pudelko juz dawno wywalilismy.

w system settings -> product information, ale nie ważne... to tylko leżaka jara XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, __Rym&Cym napisał:

no nie przeszkadza w codziennym użytkowaniu, ale jak się płaci premium za tv bo oled od sony a dostaje się taką gwarancje to trochę słabo... no ja już np po doświadczeniu ojca bym soniaka nie brał na pewno dla siebie.

Jak się kupuje technologii która jest wczesna i droga 83" oled był 27500 jak brałem swój no to jest droga technologii jak 8k na którą za wcześnie i prawdopodobnie będzie porzucona właśnie przez wady takie koszt tego miniled jest tańsze i jasniejsze a wieszco apple zrobiło? Wrzucilo 2x oled jeden na drugim żeby nie mieć reklamacji 

A ludzie biorą 55 za 5tys bo oled i po co im to jak ogladja polsat news XP 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

No to dla Ciebie tak jest, miałam też samsunga 42 i samsunga 50 ale wolałam zawsze tamten starszy 32.

Może technologii się różniły i nie preferujesz plazmy np

32 miały takie długie lampy z tyłu dlatego to może się podobać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, rzeczywiście kocham kawe napisał:

Jak się kupuje technologii która jest wczesna i droga 83" oled był 27500 jak brałem swój no to jest droga technologii jak 8k na którą za wcześnie i prawdopodobnie będzie porzucona właśnie przez wady takie koszt tego miniled jest tańsze i jasniejsze a wieszco apple zrobiło? Wrzucilo 2x oled jeden na drugim żeby nie mieć reklamacji 

A ludzie biorą 55 za 5tys bo oled i po co im to jak ogladja polsat news XP 

on nie tylko polsat news ogląda, ma cały pakiet tych kanałów filmowych od hbo po canal + z resztą to jego kasa, dla mnie to on może go sobie nawet jako lampę ustawić, biały kolor XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, __Rym&Cym napisał:

on nie tylko polsat news ogląda, ma cały pakiet tych kanałów filmowych od hbo po canal + z resztą to jego kasa, dla mnie to on może go sobie nawet jako lampę ustawić, biały kolor XD

Nie polecam banding od tego XP 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, rzeczywiście kocham kawe napisał:

Może technologii się różniły i nie preferujesz plazmy np

32 miały takie długie lampy z tyłu dlatego to może się podobać 

Raz jeszcze powtórzę ale to ostatni raz.

Nie każdy lubi im większy tym lepiej (zakładając że identyczny tylko większy)

Aż tak trudno to pojąć? Jak nie pojmujesz to chociaż przyjmij do wiadomości.

Edytowano przez E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×