Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Jerry89

Denerwuje mnie że cały czas żyje przeszłością bo nie mam nic ciekawego w teraźniejszości i nic mnie nie czeka na przyszłość

Polecane posty

Mój każdy wieczór w weekend to wspominanie przeszłości przy piwkach bo nie mam nic nowego nie mam żadnej rozrywki na dzień dzisiejszy a przyszłość w ogóle czeka mnie tragiczna i czasami się tak zaczynam przypominać że chce mi się płakać za Czasami na przykład 2010 gdzie to było 100 lat temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tragiczna Cię czeka, piszesz.. A kto Ci tą przeszłość przyniesie, że czekasz na ten niemiły prezent? Czy w gwiazdach wyczytałeś? To Ty kreujesz terazniejszosc i planujesz przyszłość, nikt inny. Chłopie masz 4 lata mniej ode mnie, a gadasz jak 60latek. Jak można się w tym wieku poddać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie wychodzą z więzienia po 25 latach, do którego weszli mając 20 lat i mają jakieś plany i cieszą się z terazniejszosci, bo wolni, a mają zerowe pojęcie o współczesnym świecie i życiu, to i Ty możesz. Nie wiem więcej o Tobie co masz, co robisz, więc więcej nie mogę napisać, ale z boku patrząc wiem, że niemal nie ma człowieka, który by nie mógł zmienić teraźniejszości na lepszą i planować przyszłość która może się zrealizować. Jedyne co ogranicza to problemy emocjonalne, psychiczne które odbierają racjonalną ocenę sytuacji, a z tymi problemami można sobie poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Isk^a napisał:

Panowie wychodzą z więzienia po 25 latach, do którego weszli mając 20 lat i mają jakieś plany i cieszą się z terazniejszosci, bo wolni, a mają zerowe pojęcie o współczesnym świecie i życiu, to i Ty możesz. Nie wiem więcej o Tobie co masz, co robisz, więc więcej nie mogę napisać, ale z boku patrząc wiem, że niemal nie ma człowieka, który by nie mógł zmienić teraźniejszości na lepszą i planować przyszłość która może się zrealizować. Jedyne co ogranicza to problemy emocjonalne, psychiczne które odbierają racjonalną ocenę sytuacji, a z tymi problemami można sobie poradzić.

No pierwsze dwa tygodnie wypieki zauroczenie wyższe tetno itp

Po dekadzie jedzenia pusi rozmowa w łóżku:

- Pamiętasz jak byłeś rozgrzany jak jadles pusie delikatnie z pasją 

- A daj spokój Grażyna bo się zrzygam xDDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×