Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Lepiej mieć niż nie mieć

Tylko rtv mi daje siłę w życiu i progres w nim

Polecane posty

2 minuty temu, The Big Siur napisał:

Ciebie boli jak jest, ale przynajmniej ksiundz proboszcz zadowolony :classic_biggrin:

Tak tak dziadersie musisz odreagować ten twój wygryw i kraść w pracy 😄 Ty moralisto za dychę 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Ktoś całkiem obcy napisał:

Tak tak dziadersie musisz odreagować ten twój wygryw i kraść w pracy 😄 Ty moralisto za dychę 😁

Dopisz jeszcze o grzybie i skodzie bez przeglądu i już będziesz się mógł spuścić :classic_biggrin:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, ZbanowanaSalowa napisał:

A na co ci taki telewizor, jak jadasz torcika z przeceny, bo nawet na chleb nie masz? Kto normalny dochodzi podczas pisania o jakimś złomie? 😁

Mało kto ogląda telewizję, bo ludzie nie mają na to czasu to raz, a dwa nic tam nie ma ciekawego 😄

Trzy - Prąd też kosztuje 😆

Telewizor dla gierek położę się na leżanke pad w ręku i najnowsze gry video choćby nawet po pracy a co mam robić chlac i wzdychac do pochwy to se lalke przekece 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, The Big Siur napisał:

A kto przebije typa, który poleciał samolotem za ocean i nie wie jak? A wrócił stamtąd OKRĘTEM :classic_biggrin:

Tego OKRĘTU to nic i nikt nie przebije :classic_biggrin:

Mocne słowa jak na typa który po pijaku sprzedał się że kradnie w pracy i jeszcze mitomania że urodzi ci się chyba ułomny po pijaku robiony 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Nikt nie przebije twojege wycia przez dekadę , bo ktoś miał telefon satelitarny który kosztuje śmieszną cenę, a ty inwalido robiłeś z tego technologie US army. 😁

Osobiście uważam, że jednak 10 lat zmyślanie życia w jukońskiej chatce i setki idących za tym wyssanych z palucha przygód jednak przebijają wszystko.

Chociaż leżak że swoim regularnym seksem 5 minut mocno stara się odebrać co palmę pierwszeństwa 🙂

  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Lepiej mieć niż nie mieć napisał:

Po to są pieniądze żeby je wydawac 

Rzekł kładąc na taśmę słoik klopsów.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, The Big Siur napisał:

Dopisz jeszcze o grzybie i skodzie bez przeglądu i już będziesz się mógł spuścić :classic_biggrin:

Sam pisałeś że masz grzyba w domu brudasie i nie cytuj mnie już śmierdzielu bo narzucasz się jak pies. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy znacie drugiego tak wielkiego przegrywa, że powiedziałby, że sensem jego życia jest telewizor? 😆 Wstawaj, bo się znowu zeeesrałeś Bednarz😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Mocne słowa jak na typa który po pijaku sprzedał się że kradnie w pracy i jeszcze mitomania że urodzi ci się chyba ułomny po pijaku robiony 😁

Nie wiem skąd wziąłeś to, że po pijaku, chyba z własnych doświadczeń, bo sam kiedyś tutaj pisałeś, że nawet podwyżka w pracy to dobra okazja, żeby pałę zalać, panie alkoholik :classic_biggrin:

No i boli duupa, że moje geny będą trwać a twoje  nie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Śliwka Jukońska napisał:

Osobiście uważam, że jednak 10 lat zmyślanie życia w jukońskiej chatce i setki idących za tym wyssanych z palucha przygód jednak przebijają wszystko.

Chociaż leżak że swoim regularnym seksem 5 minut mocno stara się odebrać co palmę pierwszeństwa 🙂

Napisał typ który wymyślił że mieszka w Warszawie bo chciał uchodzić za miastowego i może jeszcze napisz że masz pracę warując tutaj przez większość doby 😁 A przeszłość ukrywasz jakbyś był ścigany za pedo 😁 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, The Big Siur napisał:

Nie wiem skąd wziąłeś to, że po pijaku, chyba z własnych doświadczeń, bo sam kiedyś tutaj pisałeś, że nawet podwyżka w pracy to dobra okazja, żeby pałę zalać, panie alkoholik :classic_biggrin:

No i boli duupa, że moje geny będą trwać a twoje  nie :classic_cool:

A kto normalny i trzeźwy by się chwalił że ma grzyba w domu i kradnie w pracy. 😁 No na pewno po jednej kresce młode geny będą i ta kobieta istnieje w ogóle bo w dzień ślubu biegałeś jak wściekły byk za leżakiem 🤣🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Ktoś całkiem obcy napisał:

A kto normalny i trzeźwy by się chwalił że ma grzyba w domu i kradnie w pracy. 😁 No na pewno po jednej kresce młode geny będą i ta kobieta istnieje w ogóle bo w dzień ślubu biegałeś jak wściekły byk za leżakiem 🤣🤣🤣🤣

A co to za tabu, że jest grzyb pod prysznicem deebilu? :classic_biggrin:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Napisał typ który wymyślił że mieszka w Warszawie bo chciał uchodzić za miastowego i może jeszcze napisz że masz pracę warując tutaj przez większość doby 😁 A przeszłość ukrywasz jakbyś był ścigany za pedo 😁 

Bo mieszkam w Warszawie. Gdybym miała twój mózg to bym pewnie twierdziła, że jestem na  Hawajach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Śliwka Jukońska napisał:

Powiesz, że babka czekająca co tydzień o tej samej porze żeby zrobić loda w lesie atytsykowi to kit- łee, boli cię doopa. 

Najlepsze, że on jest tak oderwany, że uważa, ze to jest prawdopodobne 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

A kto normalny i trzeźwy by się chwalił że ma grzyba w domu i kradnie w pracy. 😁 No na pewno po jednej kresce młode geny będą i ta kobieta istnieje w ogóle bo w dzień ślubu biegałeś jak wściekły byk za leżakiem 🤣🤣🤣🤣

Pleśń pojawia się w łazience, to nie grzyb atomowy, co zaraz będziesz wmawiał bo już się rozkręcasz i koloryzujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Śliwka Jukońska napisał:

Bo mieszkam w Warszawie. Gdybym miała twój mózg to bym pewnie twierdziła, że jestem na  Hawajach.

Ja też mieszkam w Warszawie bo znam z google parę ulic jak ty i za co ty na Hawaje byś poleciał bezrobotny przygłupie to wymyśliłeś Warszawę. 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Śliwka Jukońska napisał:

Rzekł kładąc na taśmę słoik klopsów.

Na jedzeniu mi nie zależy po kukturystyce gdzie się jadło bez cukru sosów głównie proszek do wody i mleka czy ryż ser jogut naturalny pierś z kurczaka to było 90% diety 

Monotonna ale makro się zgadzalo i masa szła i sylwetka 

To te klopsy to niebo w gębie ten sosik jest przepyszny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Śliwka Jukońska napisał:

Pleśń pojawia się w łazience, to nie grzyb atomowy, co zaraz będziesz wmawiał bo już się rozkręcasz i koloryzujesz.

Pisał o grzybie ale jak chcesz to zamiataj  grzyba pod dywan jak masz w zwyczaju inwalido umysłowy 😁 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Ktoś całkiem obcy napisał:

Ja też mieszkam w Warszawie bo znam z google parę ulic jak ty i za co ty na Hawaje byś poleciał bezrobotny przygłupie to wymyśliłeś Warszawę. 😁

Jakoś nikt inny nie kwestionuje gdzie mieszkam, a są tu osoby bardziej obeznane ze stolicą. Po prostu masz zbyt mało oleju w głowie żeby ogarnąć, że nie każdy ma twoje odchyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Śliwka Jukońska napisał:

Jakoś nikt inny nie kwestionuje gdzie mieszkam, a są tu osoby bardziej obeznane ze stolicą. Po prostu masz zbyt mało oleju w głowie żeby ogarnąć, że nie każdy ma twoje odchyły.

Ja też był olał ale jak narzucasz się to warto obnażyć twoje mitomaństwo.😁 Akurat byś podał miejsce gdzie mieszkasz skoro panicznie boisz się podać nawet  flagowca😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Lepiej mieć niż nie mieć napisał:

Ja nie lubię zresztą gotować to energii lachona powinna robić coś dobrego żebym ja nie musiał odrywac się od męskiej pracy np skrecania mebli czy puszczania kabla do tabletu przedpokoju 

No a jakby ci gotowała to co byś chciał dostawać? Musisz mieć jakieś ulubione dania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Ja też był olał ale jak narzucasz się to warto obnażyć twoje mitomaństwo.😁 Akurat byś podał miejsce gdzie mieszkasz skoro panicznie boisz się podać nawet  flagowca😁

Dla twojej radochy zmyśliłabym jakąś stodołę na Podlasiu po sąsiedzku z twoją, ale nie potrafiłabym wygooglować żadnych szczegółów. Także sorry 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Śliwka Jukońska napisał:

No a jakby ci gotowała to co byś chciał dostawać? Musisz mieć jakieś ulubione dania.

Czy chociaż jedna wiarygodna osoba potrafi potwierdzić tą Warszawę że tam rzekomo mieszkasz, no właśnie bo parę ulic to każdy może podać czerpiąc info z google 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Śliwka Jukońska napisał:

No a jakby ci gotowała to co byś chciał dostawać? Musisz mieć jakieś ulubione dania.

No i mam ale to już z samicom uzgonie a wymagania mam małe agatki spalone schabowe bym jadł np

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Śliwka Jukońska napisał:

Dla twojej radochy zmyśliłabym jakąś stodołę na Podlasiu po sąsiedzku z twoją, ale nie potrafiłabym wygooglować żadnych szczegółów. Także sorry 🙂

Ty widziałeś Podlasie jak świnia niebo i tak samo Warszawę pozerku chyba w tv waląc konia pod Tuska jak z Putinem siemano robił 😁 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Ja też był olał ale jak narzucasz się to warto obnażyć twoje mitomaństwo.😁 Akurat byś podał miejsce gdzie mieszkasz skoro panicznie boisz się podać nawet  flagowca😁

No jakoś jak Libed chciał cię odwiedzić i pytał o wieś w której mieszkasz to się pewnie do dzisiaj nie doczekał odpowiedzi :classic_biggrin:

14 minut temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Ja też mieszkam w Warszawie bo znam z google parę ulic jak ty i za co ty na Hawaje byś poleciał bezrobotny przygłupie to wymyśliłeś Warszawę. 😁

 

3 minuty temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Czy chociaż jedna wiarygodna osoba potrafi potwierdzić tą Warszawę że tam rzekomo mieszkasz, no właśnie bo parę ulic to każdy może podać czerpiąc info z google 😁

No, jak ktoś pisze, że był gdzieś dalej jak twoja podlaska stodoła, to od razu zmyśla. A jak wstawia zdjęcia z zagranicy, nawet z kartką, to na pewno znalazł w internecie kogoś stamtąd, kto mu takie zdjęcia na zamówienie zrobił i wysłał :classic_biggrin:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×