Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Urmaj

Kobiety dodają

Polecane posty

zdjęcia z podróży na aplikacjach randkowych a facetów to w ogóle nie interesuje.

Najbardziej se ksi są zdjęcia w pomiętolonej koszulce siedzącej na łóżku we własnym pokoju selfie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że je to obchodzi? Wstawiają takie które im sie podobają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też wstawiałem kiedyś z wycieczek, bo na nich byłem. Później raczej z obok roweru, z takich wycieczek, bo tak lubię. Później nie wstawiłem, a co, może któraś się wykaże nie widząc zdjęcia, ale czytając coś o mnie.

Gdybym miał słuchać porad kobiecych, o których czasem pisaliśmy, to miałbym wstawiać fotkę w marynarce 🙂 haha już lecę, bo one by tak sobie życzyły.

Edytowano przez Mariusz4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, Urmaj napisał:

zdjęcia z podróży na aplikacjach randkowych a facetów to w ogóle nie interesuje.

Najbardziej se ksi są zdjęcia w pomiętolonej koszulce siedzącej na łóżku we własnym pokoju selfie.

bywa że niektóre są ciekawe np. z kotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Urmaj napisał:

zdjęcia z podróży na aplikacjach randkowych a facetów to w ogóle nie interesuje.

Najbardziej se ksi są zdjęcia w pomiętolonej koszulce siedzącej na łóżku we własnym pokoju selfie.

Pewnie ich nie obchodzi, co ciebie obchodzi. I nie chcą być postrzegane z miejsca jako przedmiot seksualny przez obleśnych, psychicznych pra.wików od krów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, sesja psychiatryczna napisał:

Pewnie ich nie obchodzi, co ciebie obchodzi. I nie chcą być postrzegane z miejsca jako przedmiot seksualny przez obleśnych, psychicznych pra.wików od krów.

Ale to prawda, że takie zdjęcia są nudne i niepotrzebne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Mariusz4 napisał:

 

Gdybym miał słuchać porad kobiecych, o których czasem pisaliśmy, to miałbym wstawiać fotkę w marynarce 🙂 haha już lecę, bo one by tak sobie życzyły.

Nie, garniak wygląda pozersko na takich portalach. 

Twój wybór jest ciekawszy,  ale po prostu może jesteś mało urodziwy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, zarówno mężczyźni jak i kobiety wybierają fotki, które w ich opini dobrze ich przedstawiają. 

To jest to co sami o sobie sądzą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Chochlik napisał:

Nie, garniak wygląda pozersko na takich portalach. 

Twój wybór jest ciekawszy,  ale po prostu może jesteś mało urodziwy. 

Jaki ciekawszy? Z wycieczek rowerowych? Dobra, dodać jedno takie zdjęcie można ze ścieżki rowerowej w Amsterdamie. Ale zdjęcia z wycieczek są ciekawe głównie dla ludzi, którzy nimi nudzą. Szczegolnie jeżeli on jezdzi po jakich polach. Wmawiaj mu dalej, że to ciekawe to na pewno dobrze na tym wyjdzie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Hugh Hefner napisał:

Jaki ciekawszy? Z wycieczek rowerowych? Dobra, dodać jedno takie zdjęcie można ze ścieżki rowerowej w Amsterdamie. Ale zdjęcia z wycieczek są ciekawe głównie dla ludzi, którzy nimi nudzą. Szczegolnie jeżeli on jezdzi po jakich polach. Wmawiaj mu dalej, że to ciekawe to na pewno dobrze na tym wyjdzie 😉

Wiem, że ty wiesz lepiej co się podoba kobietom i to wszystkim bez wyjątku. 😉

Mi się podobają fotki z wycieczek, rowerowych, górskich, ale jak jest brzydki to nic z tego.  😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Chochlik napisał:

Nie, garniak wygląda pozersko na takich portalach. 

Twój wybór jest ciekawszy,  ale po prostu może jesteś mało urodziwy. 

Jedna tak mi doradzała, że wygląda się poważniej, elegancko. A dla mnie to za sztywno by było. Nie chodzi o to, czy ktoś się odzywa,  w ramach czy się komuś podobam, są takie, którym tak. Nawet mówią przystojniak. No, ale wiadomo, modelem nie będę 🙂 Facet ma się nei, podobać tylko ujmować swoim optymizmem, pewnością siebie, czego ostatnio mi brakuje więc nie dodaję w ogóle zdjęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niektorzy nawet dajo foty jak stoja na rękach, jeszcze by mogli zonglowac 😪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Chochlik napisał:

Ludzie, zarówno mężczyźni jak i kobiety wybierają fotki, które w ich opini dobrze ich przedstawiają. 

To jest to co sami o sobie sądzą. 

Odpowiednio? Potem idziesz z taką na randkę, a okazuje się, że przez tydzień utyla 10 kg, ma inny nos, jest dziesięć centymetrów niższa i dziesięć lat starsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Mariusz4 napisał:

Też wstawiałem kiedyś z wycieczek, bo na nich byłem. Później raczej z obok roweru, z takich wycieczek, bo tak lubię. Później nie wstawiłem, a co, może któraś się wykaże nie widząc zdjęcia, ale czytając coś o mnie.

Gdybym miał słuchać porad kobiecych, o których czasem pisaliśmy, to miałbym wstawiać fotkę w marynarce 🙂 haha już lecę, bo one by tak sobie życzyły.

Nic nie musisz. Ale Ty chyba też masz 40 lat i płaczesz tu, że złe kobiety nie chcą się z Tobą umawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Chochlik napisał:

Wiem, że ty wiesz lepiej co się podoba kobietom i to wszystkim bez wyjątku. 😉

Mi się podobają fotki z wycieczek, rowerowych, górskich, ale jak jest brzydki to nic z tego.  😉

Mi się podobają kobiety które mają zdjecia na rowerach, przy rowerach, w kaskach, bez kasków pełnym stroju. Ja wtedy wiem, że w tamtej chwili były szczęśliwe, choćby z powodu tego, który i mnie sprawia radość. Ale takie zdjęcia kobiet na palcach dłoni można policzyć.

Edytowano przez Mariusz4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do samego anturażu zdjęcia - i tak liczy się, kto na tym zdjęciu jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Mariusz4 napisał:

Jedna tak mi doradzała, że wygląda się poważniej, elegancko. A dla mnie to za sztywno by było. Nie chodzi o to, czy ktoś się odzywa,  w ramach czy się komuś podobam, są takie, którym tak. Nawet mówią przystojniak. No, ale wiadomo, modelem nie będę 🙂 Facet ma się nei, podobać tylko ujmować swoim optymizmem, pewnością siebie, czego ostatnio mi brakuje więc nie dodaję w ogóle zdjęć.

To widać osobowości masz nie ujmującą😉

Chcesz coś czego nie można uzyskać przez krótki kontakt, do tego trzeba poznać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Hugh Hefner napisał:

Odpowiednio? Potem idziesz z taką na randkę, a okazuje się, że przez tydzień utyla 10 kg, ma inny nos, jest dziesięć centymetrów niższa i dziesięć lat starsza.

A to insza inszość, szkoda czasu, na takie bo facet i tak ucieknie 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Chochlik napisał:

To widać osobowości masz nie ujmującą😉

Chcesz coś czego nie można uzyskać przez krótki kontakt, do tego trzeba poznać. 

haha pewnie, wg Ciebie brzydal i bez osobowości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Mariusz4 napisał:

haha pewnie, wg Ciebie brzydal i bez osobowości

Wiesz, to by tłumaczyło brak powodzenia u kobiet 😉

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Chochlik napisał:

Wiem, że ty wiesz lepiej co się podoba kobietom i to wszystkim bez wyjątku. 😉

Mi się podobają fotki z wycieczek, rowerowych, górskich, ale jak jest brzydki to nic z tego.  😉

Brzydki widok, rower? 😉 Ile takich zdjęć jesteś w stanie obejrzeć?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Chochlik napisał:

A to insza inszość, szkoda czasu, na takie bo facet i tak ucieknie 😂

A przeżyłaś to kiedyś? Bo ja tak. Nie wiadomo czy uciekać czy udawać, że nic się nie stało. Czy się wku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Hugh Hefner napisał:

Brzydki widok, rower? 😉 Ile takich zdjęć jesteś w stanie obejrzeć?

 

Jeśli facet przystojny to dużo 😉

A tak serio to o każdej fotce można tak powiedzieć 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Mariusz4 napisał:

Facet ma się nei, podobać

Pewnie babunia Ci tak mówiła (bo w jej czasach wystarczało, by facet był "ładniejszy od diabła"), a Ty uwierzyłeś na 40 lat. 

Edytowano przez selkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, selkie napisał:

Co do samego anturażu zdjęcia - i tak liczy się, kto na tym zdjęciu jest. 

Ty jakbyś mogła to byś robiła zdjęcia muszli w hotelowej łazience. To już choroba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładny widok i sympatyczna twarz kobiety, no i fajny strój, moga sobie robic jakie chcą, w każdym można zauwazyć coś co się podoba, mówi coś o tej osobie. Wclale nie chcę samych rowerowych zdjęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Hugh Hefner napisał:

Ty jakbyś mogła to byś robiła zdjęcia muszli w hotelowej łazience. To już choroba. 

Złośliwiec 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, selkie napisał:

Pewnie babunia Ci tak mówiła (bo w jej czasach wystarczało, by facet był "ładniejszy od diabła"), a Ty uwierzyłeś na 40 lat. 

Mówię, to, co jest najważniejsze, nie ryjek modela a w środku cham czy ktoś tam buc, ale ogólnie to, jaki jest. Z kobietami będzie podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Hugh Hefner napisał:

A przeżyłaś to kiedyś? Bo ja tak. Nie wiadomo czy uciekać czy udawać, że nic się nie stało. Czy się wku...

No właśnie facet umawiając się przez internet boi się, że laska będzie gruba. Kobieta , że facet będzie świrem, zgwałci ja i zamorduje. 

Nie ma równouprawnienia na świecie😂

Nie, nie miałam bo się nie umawiałam 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Mariusz4 napisał:

Ładny widok i sympatyczna twarz kobiety, no i fajny strój, moga sobie robic jakie chcą, w każdym można zauwazyć coś co się podoba, mówi coś o tej osobie. Wclale nie chcę samych rowerowych zdjęć.

Problem w tym, że z Twoich doświadczeń, które tu opisujesz, wynika, że ogólnie niezbyt je interesuje, czego chcesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×