Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
0st4tni3k0nt0

najnowsze selfie topless w lustrze do oceny FOTO

Polecane posty

a wczoraj jade sobie na rowerze w krociutkich spodenkach i obcislej bluzeczce, a po lewo patrze jakas piekna mlodziutka blondi cudo sie patrzy na mnie z samochodu usmiechnieta, ze jak mnie mijala to az odwrocona byla i sie patrzyla na mnie usmiechnieta, chyba jej sie bardzo spodobalem, a ja wypompowany po 50km na rowerze i plywaniu w rzece i jeziorze 20km za miastem 😄

za chwile patrze a to jakies najnowsze porsche suv jedzie haha 😄 chyba sie spodobalem bogatej blond corci xD teraz gdy ide spac to mam jej piekny usmiech przed oczami i mi sie fajnie zasypia 😄 chyba wygladam w realu jak milion dolarow 😄

to tak tyle wpadlem sie pochwalic, ale wole grac w gierki, bo nie chce mi sie tutaj pisac, bo wszystko kasuja, to papa xD

https://monsieur.bsdforall.org/pub/20241002_175132.jpg

Edytowano przez 0st4tni3k0nt0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie sie otwiera

nie wiem co sie moglo spodobac we mnie jakiejs mlodej blond corci z najnowszego porsche suv, ale ludzie w kurtkach i czapkach zimowych dlugie spodnie, a ja sobie z plazy wracam w krotkich spodenkach aka kapielowki, bluzeczka cienka porozpinany i caly czerwony na mordzie bylem w ogole haha 😄

co za corcia ❤️😄 teraz mi ego poszlo w chuuj w kosmos 😄 w najgorszym wypadku spodobam sie jakiejs mlodej corci z bogatej rodziny dziewicy, bo ja tez praawiczek i chooy 😄

dobra spadam nara 😄

Edytowano przez 0st4tni3k0nt0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a tak w ogole to z nowosci to mam nowa kolezanke rosjanke Swietlanke <3 :D bardzo fajna kolezanka, i dosc madra, i wyksztalcona :D takie kolezanki to moge miec hihi ^^

no to zegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, 0st4tni3k0nt0 napisał:

a tak w ogole to z nowosci to mam nowa kolezanke rosjanke Swietlanke ❤️😄 bardzo fajna kolezanka, i dosc madra, i wyksztalcona 😄 takie kolezanki to moge miec hihi ^^

no to zegnam

W pubie ją zapoznałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważaj z tym chodzeniem pół nago gdy już jesień bo się rozchorujesz i zapalenie płuc jeszcze dojdzie.

Edytowano przez Isk^a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale bliscy nie pozwalaja mi korespondowac z nieznajomymi w internecie, wiec musze sie pozegnac :D

Zegnam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, 0st4tni3k0nt0 napisał:

Przepraszam, ale bliscy nie pozwalaja mi korespondowac z nieznajomymi w internecie, wiec musze sie pozegnac 😄

Zegnam 😄

Ok spoko. Jaki przezorny Fil aż nie poznaję😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×