Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Monalisa12,

Hej co robicie ? ; )

Polecane posty

5 minut temu, Akceptuję Regulamin oraz p napisał:

 

Co za bzdury daj spokój. Kamczi to speřmila do lalusia mami synka o wygląd zewnętrzny gimnazjum a na koniec została lesbijkom.

Ja już kiedyś tłumaczyłam że orientacja się nie zmienia z czasem ale chŭj tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Akceptuję Regulamin oraz p napisał:

 

Co za bzdury daj spokój. Kamczi to speřmila do lalusia mami synka o wygląd zewnętrzny gimnazjum a na koniec została lesbijkom.

Lubiła Fifiego może nawet jej się podobał, a w sumie też nic dziwnego bo był sympatycznym chłopakiem. Nie przerzuciła się na kobiety... skoro Ty sobie żartujesz to i inni też mogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Akceptuję Regulamin oraz p napisał:

Więcej niż ja to ma paru typów na yt i to nie z polski tylko robią na etacie uk żeby to mieć. Reszta yt to usa tam jest przepych. U nas ludzie mają zazwyczaj laptopa i tv manty to jest wszystko. 

Wystarczy, ze ktos ma dom i dobry samochod i juz ma wiecej. Nie kazdy kupuje konsole i TV, bo ludzi to nie inetersuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, DupcyngierZZapluskwokęsów napisał:

Iskra ciekawszy przypadek xD dla którego w miarę uprzejmi faceci są niemęscy i wyszukuje se agresorów zj3bów i oblechów w poszukiwaniu ukrytego potencjału

Kiedy napisałam że niemęscy są ci w miarę uprzejmi faceci? 

40 minut temu, DupcyngierZZapluskwokęsów napisał:

coś złego w byciu miłym ? XD każdemu się chyba zdarza

Ty mi odpowiedz na to pytanie co w tym jest złego, że Zepsuty miał o to ból tyłka że wczoraj tak leżakowi w nocy? I dlaczego Ty masz też o to ból tyłka I powstał twój powyższy post zacytowany teraz przeze mnie, co jest złego w byciu miłym że ten post powstał? I co jest w byciu miłym złego że laski teraz zaprzeczają że Zepsuty jest miły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nawet gospodarstwo Umraja z krowami jest wiecej warte niz Twoje mieszkanie razem z telewizorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki krindż. Tak okręcacie kota ogonem bo coś do mnie macie, że zaprzeczacie że Zepsuty i Ziemniak to mili spoko faceci. Czyli ma się rozumieć że wrzucacie ich teraz do grupy Leżaka, Przema, Lexa itp których macie za niemiłych? 🤣

Wybiła skala ydiotyzmu w waszym wykonaniu😏 Nie mam więcej pytań. To się samo komentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty napisałaś, że nie mam własnego zdania żeby nie podpasc kobietom i ze nie bywam nigdy nieprzyjemny i jestem miły dla każdej. Przecież to jest kłamstwo i nie wmawiaj takich rzeczy. Ja ci piszę, że tak nie jest, inni też tak piszą, a ty dalej swoję.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Nutka wszechświata tak napisał:

Nie nie ma przynajmniej nie dla mnie puste ściany to puste ściany + transport mech 

No a dla wiekszosci ludzi nie ma znaczenia wielkosc telewizoru lub ilosc gierek. A monetarna wartosc dobry samochod ma wieksza niz dobry telewizor. Plus gdy ktos ma taki samochod to widac, ze biedny nie jest, bo jeszcze musi miec kase zeby go oplacic i tankowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, DupcyngierZZapluskwokęsów napisał:

mi tam się wydaje że nie jestem szczególnie miły

Bo nie jesteś... malowany zresztą też : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Nutka wszechświata tak napisał:

Narracja była zresztą że ktoś ma więcej do wyniesienia z domu a nie jakieś bzdury 

To Twoja narracja, ja o tym nie pisze teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Nutka wszechświata tak napisał:

Bla bla

Mogą wyjść z domu do pracy bo zostawiajom laptopa tylko 

Aha, czyli rzeczywiscie wymowka zeby nie isc do pracy, dalsza dyskusje uwazam za bezcelowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, flagowiec napisał:

Boże jaki ten leżak nudny, czemu ma tu tyle atencji 

Dzień w dzień pitoli w kółko to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, malowany napisał:

Ty napisałaś, że nie mam własnego zdania żeby nie podpasc kobietom i ze nie bywam nigdy nieprzyjemny i jestem miły dla każdej. Przecież to jest kłamstwo i nie wmawiaj takich rzeczy. Ja ci piszę, że tak nie jest, inni też tak piszą, a ty dalej swoję.

napisała to samo o nas obu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Nutka wszechświata tak napisał:

Jestem poważnym nudnym introwertycznym kulturalnym inteligentnym przystojnym sredio duzym choojem a stadion samic mnie napastuje od dekady lol

Ja Cie nie napastuje, ale spoko, nie bede od tej pory nic do Ciebie pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Nutka wszechświata tak napisał:

Chlopczykiem tulil swiezaki z biedronki mama mu kupowala majtki i poprawiala szalik. Proszę cię zielona lol

To tak nie działa, że innym obrzydzisz bo Tobie się nie podoba... wg mnie lubiła go i mógł jej się podobać, plus był sympatyczny... o właśnie nie umniejszał konkurentom (w cudzysłowie) co mogło być odbierane jako "miły" 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, malowany napisał:

Ty napisałaś, że nie mam własnego zdania żeby nie podpasc kobietom i ze nie bywam nigdy nieprzyjemny i jestem miły dla każdej. Przecież to jest kłamstwo i nie wmawiaj takich rzeczy. Ja ci piszę, że tak nie jest, inni też tak piszą, a ty dalej swoję.

Masz poniżej te posty moje. 

I przypomnij mi kiedy brałeś udział w poważnej dyskusji w której wyraziłbyś własne zdanie mogące nie spodobać się jakiejś lasce. Nie pytam o byle temat z doopy a o poważne dyskusje.

8 godzin temu, Isk^a napisał:

Leżak z zepsutym sytuacja jest prosta. Typ jest miły dla każdej + wesoły + dał foty i wygląda okej, no to lecą muchy. No i nic kompromutującego o sobie nie pisał pomijając alko, ale to (przez powyższe) laski przełkną. Czego się dziwisz?

 

8 godzin temu, Isk^a napisał:

To jest ten sam mechanizm co z Ziemniakiem i Makaronem. Typy które nie wykazują własnego zdania w jakimś temacie żeby wobec kobiet nie podpaść (nie mówię że to robią celowo i świadomie), tylko je zabawiają i nie są nigdy nieprzyjemni, albo tylko z lekka, a zarazem też nie wykazują obojętności wobec userek jak Urmaj, czy Mariusz, będą zawsze lubiani bo dają atencję taką na jaką laski liczą. To są takie koguciki wśród kurek, jesli kto miał kury ten wie jak on nadskakuje kurkom i może ogarnąć nawet kilkadziesiąt sztuk nigdy nie wykazując się w konfrontacji z drugim kogutem gdy gospodarz drugiego nie nabędzie😄

W tym poście jest ujęte że bywasz nieprzyjemny!🤣

7 godzin temu, Isk^a napisał:

Psychol nie. Zresztą kto tu z nas jest normalny?🤣 

I zobacz jak przed Monalisa Cię tu bronię głupku.

Tymczasem Ty masz ból doopy że ja napisałam że jesteś miły🤣 

Edytowano przez Hebee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię go czytać, dla mnie mógłby być w ignorze cały czas ale jest tu gwiazda xd 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Hebee napisał:

Jaki krindż. Tak okręcacie kota ogonem bo coś do mnie macie, że zaprzeczacie że Zepsuty i Ziemniak to mili spoko faceci. Czyli ma się rozumieć że wrzucacie ich teraz do grupy Leżaka, Przema, Lexa itp których macie za niemiłych? 🤣

Wybiła skala ydiotyzmu w waszym wykonaniu😏 Nie mam więcej pytań. To się samo komentuje.

Dobrze wiesz że nigdy nic do ciebie nie miałam,  więc chociaż nie рiеrdol teraz głupot z braku argumentów, poza tym jeżeli dla ciebie faceci dzielą się na 2 grupy, miłych i niemilych to ja nie mam więcej pytań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Hebee napisał:

Masz poniżej te posty moje. 

I przypomnij mi kiedy brałeś udział w poważnej dyskusji w której wyraziłbyś własne zdanie mogące nie spodobać się jakiejś lasce. Nie pytam o byle temat z doopy a o poważne dyskusje.

 

 

W tym poście jest ujęte że bywasz nieprzyjemny!🤣

I zobacz jak przed Monalisa Cię tu bronię głupku.

Tymczasem Ty masz ból doopy że ja napisałam że jesteś miły🤣 

Z Toba sie nie zgadzaja czesto.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Hebee napisał:

Masz poniżej te posty moje. 

I przypomnij mi kiedy brałeś udział w poważnej dyskusji w której wyraziłbyś własne zdanie mogące nie spodobać się jakiejś lasce. Nie pytam o byle temat z doopy a o poważne dyskusje.

 

W tym poście jest ujęte że bywasz nieprzyjemny!🤣

I zobacz jak przed Monalisa Cię tu bronię głupku.

Tymczasem Ty masz ból doopy że ja napisałam że jesteś miły🤣 

Ja tu nie przychodzę prowadzić poważne dyskusje, ale to nie znaczy, że jestem miły dla każdej rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Isk^a napisał:

To jest ten sam mechanizm co z Ziemniakiem i Makaronem. Typy które nie wykazują własnego zdania w jakimś temacie żeby wobec kobiet nie podpaść (nie mówię że to robią celowo i świadomie), tylko je zabawiają i nie są nigdy nieprzyjemni, albo tylko z lekka, a zarazem też nie wykazują obojętności wobec userek jak Urmaj, czy Mariusz, będą zawsze lubiani bo dają atencję taką na jaką laski liczą. To są takie koguciki wśród kurek, jesli kto miał kury ten wie jak on nadskakuje kurkom i może ogarnąć nawet kilkadziesiąt sztuk nigdy nie wykazując się w konfrontacji z drugim kogutem gdy gospodarz drugiego nie nabędzie😄

raczej o to nam chodzi xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Dobrze wiesz że nigdy nic do ciebie nie miałam,  więc chociaż nie рiеrdol teraz głupot z braku argumentów, poza tym jeżeli dla ciebie faceci dzielą się na 2 grupy, miłych i niemilych to ja nie mam więcej pytań.

Dla Was dzielą się na miłych z którymi tu miło gadacie i na oblechów i hejterów których często krytykujecie. Serio nie kręć bo  to żenujące. Zwyczajnie nie wiesz co odpisać gdy zadałem pytanie czy Zepsutego masz za równego Leżakowi, Przemowi lub Lexowi, bo wiesz , że on jest miły a tamci nie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, malowany napisał:

Ja tu nie przychodzę prowadzić poważne dyskusje, ale to nie znaczy, że jestem miły dla każdej rozumiesz?

Czyli jesteś jak np Lex? Bo on nie jest miły dla każdej i zbiera tego żniwo. Po efektach działalności widać kto jaki jest.  A Ty masz teraz za sobą wianuszek obrończyń czego on nigdy nie doświadczył. Ani on ani Przemo, ani Leżak  itp😆

Edytowano przez Hebee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Hebee napisał:

Masz poniżej te posty moje. 

I przypomnij mi kiedy brałeś udział w poważnej dyskusji w której wyraziłbyś własne zdanie mogące nie spodobać się jakiejś lasce. 

Trochę było takich sytuacji, ale oni umieją się wyrażać jak normalni ludzie (nie są opętanymi zyebami z chamskim ryjem wyklocajacymi się o pietruszkę jak twoje lexy) xd

Edytowano przez flagowiec
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Hebee napisał:

Czyli jesteś jak np Lex? Bo on nie jest miły dla każdej i zbiera tego żniwo. Po efektach fziałalnpści widać kto jak8 jest.  A Ty masz teraz za sobą wianuszek obrończyń czego on nigdy nie doświadczył. Ani on ani Przemo, ani Leżak  itp😆

lex zbiera żniwo tego że się wywyższa jest hipokryto i gardzi ludźmi

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Hebee napisał:

Dla Was dzielą się na miłych z którymi tu miło gadacie i na oblechów i hejterów których często krytykujecie. Serio nie kręć bo  to żenujące. Zwyczajnie nie wiesz co odpisać gdy zadałem pytanie czy Zepsutego masz za równego Leżakowi, Przemowi lub Lexowi, bo wiesz , że on jest miły a tamci nie.

Boże jaki krindż, można być miłym np dla 1-2 osób a dla całej reszty nie, można być miłym wtedy gdy chcemy być mili albo dlatego że ktoś inny jest dla nas, najgorsze chyba jest być zakłamanym i obłudnym i być miłym w momentach w których można coś z tego mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×