Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Monalisa12,

Hej co robicie ? ; )

Polecane posty

Ty mi wmawiasz, że nie biorę udziału w poważnych dyskusjach, żeby im nie podpasc. Nie biorę udziału, bo przychodzę tutaj się pośmiać, taka rozwywka niskich lotów. Wmawiasz mi, że jestem miły dla każdej, gdzie bywam chamski.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, DupcyngierZZapluskwokęsów napisał:

raczej o to nam chodzi xD

Nie musisz mnie cytować, wiem co pisałam😄 Macie problem że kilku z was jest przeze mnie teraz nazywanych miłymi. Używaliście w swoich postach do mnie w tym temacie tego słowa  "mili". O to była drama, że uważam paru tu zgodnie z prawdą za milszych od innych😆 Co więcej napisałeś z tego bólu doopy o to, że niby uważam to za niemęskie ale już zapomniałeś dodać kiedy tak napisałam😆 jprle jaki krindż odwalacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Boże jaki krindż, można być miłym np dla 1-2 osób a dla całej reszty nie, można być miłym wtedy gdy chcemy być mili albo dlatego że ktoś inny jest dla nas, najgorsze chyba jest być zakłamanym i obłudnym i być miłym w momentach w których można coś z tego mieć.

 

1 minutę temu, malowany napisał:

Ty mi wmawiasz, że nie biorę udziału w poważnych dyskusjach, żeby im nie podpasc. Nie biorę udziału, bo przychodzę tutaj się pośmiać, taka rozwywka niskich lotów. Wmawiasz mi, że jestem miły dla każdej, gdzie bywam chamski.

dałbym wam lajka ale się wyprztykałem

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Hebee napisał:

Nie musisz mnie cytować, wiem co pisałam😄 Macie problem że kilku z was jest przeze mnie teraz nazywanych miłymi. Używaliście w swoich postach do mnie w tym temacie tego słowa  "mili". O to była drama, że uważam paru tu zgodnie z prawdą za milszych od innych😆 Co więcej napisałeś z tego bólu doopy o to, że niby uważam to za niemęskie ale już zapomniałeś dodać kiedy tak napisałam😆 jprle jaki krindż odwalacie

myślę że ludzie pamiętajo twoje sugestie i nie ma poczeby 

właściwie nie mam bólu dupy tylko punktuję twojo hipokryzję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Boże jaki krindż, można być miłym np dla 1-2 osób a dla całej reszty nie, można być miłym wtedy gdy chcemy być mili albo dlatego że ktoś inny jest dla nas, najgorsze chyba jest być zakłamanym i obłudnym i być miłym w momentach w których można coś z tego mieć.

Oczywiście że jest jak piszesz z tym że nie kręć że nie widać kto jest częściej miły, a kto nie, bo nue bez powodu tu jest kilku krytykowanych za ich teksty, nazywani są m.in  mizoginami, oblechami, cha.mami, hejterami a Zepsuty nigdy tak nazwany nie był za całokształt działalności dlatego normalne jest że go "obraziłam"🤣 nazywając miłym dla każdej.  Coś się nie zgadza co teraz piszę?

Edytowano przez Hebee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyrobiłas sobie teorię, która jest oderwana od rzeczywistości. Mi nie zależy, żeby kobiety miały dobre zdanie o mnie. Twoim zdaniem powinienem mieć z nimi konflikty i się sprzeczać, a jak nie mam to znaczy, że nie chce im podpasc 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, DupcyngierZZapluskwokęsów napisał:

myślę że ludzie pamiętajo twoje sugestie i nie ma poczeby 

właściwie nie mam bólu dupy tylko punktuję twojo hipokryzję

A ja myślę że moje teksty interpretujecie jak wam pasuje do koncepcji że iskra jest taka jaką jej łatkę przczepiliście.😏

I gdzie ta hipokryzja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, malowany napisał:

Wyrobiłas sobie teorię, która jest oderwana od rzeczywistości. Mi nie zależy, żeby kobiety miały dobre zdanie o mnie. Twoim zdaniem powinienem mieć z nimi konflikty i się sprzeczać, a jak nie mam to znaczy, że nie chce im podpasc 😄

the same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Hebee napisał:

A ja myślę że moje teksty interpretujecie jak wam pasuje do koncepcji że iskra jest taka jaką jej łatkę przczepiliście.😏

I gdzie ta hipokryzja?

dyskusja z tobo to jak kopanie się z koniem albo libedem

ale libed jest mniejszym betonem XD

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, malowany napisał:

Wyrobiłas sobie teorię, która jest oderwana od rzeczywistości. Mi nie zależy, żeby kobiety miały dobre zdanie o mnie. Twoim zdaniem powinienem mieć z nimi konflikty i się sprzeczać, a jak nie mam to znaczy, że nie chce im podpasc 😄

Gdzie napisałam że masz się z nimi sprzeczać. Daj cytat. Czekam.

Wciskasz mi w usta jak Ziemniak coś co nigdy nie napisałam, z tym że on mi wciska że uważam miłych za niemęskich😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Hebee napisał:

A ja myślę że moje teksty interpretujecie jak wam pasuje do koncepcji że iskra jest taka jaką jej łatkę przczepiliście.😏

I gdzie ta hipokryzja?

Zrozum, że się pomyliłaś co do mnie. Jeśli ktoś ma inne zdanie, to myślisz, że tylko dlatego, bo coś do ciebie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, DupcyngierZZapluskwokęsów napisał:

dyskusja z tobo to jak kopanie się z koniem albo libedem

ale libed jest mniejszym betonem XD

A z wami tak nie jest? Jest identycznie. Zarzucasz mi coś a dowodów brak to piepr.zysz że coś sugeruję. Tak to można o każdym wszystko napisać, łącznie z tym że gdy żartujesz sobie z Zepsutym to sugerujesz że jesteś gej. Stuknij się w głowę. Albo masz dowody albo to Twoja subiektywna interpretacja że coś sugerowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Iskra napisała wręcz, że Zepsuty mi się podlizuje, podczas gdy ledwo w ogóle jakieś posty wymieniamy. I przypomniało mi się, że tak mi się podlizuje, że pisał mi, że mój facet zatrudnił mnie u siebie 😄 Choć ja w ogóle nawet tego nie sugerowałam (po prostu tak zakładają ci, którym to wygodne) 😉 Także potwierdzam - Zepsuty NIE jest miły, Julka możesz szukać innego powodu, dla którego kobiety wolą go od twoich pato-ulubieńców 😉

I to nie zepsuty przyczepił się do leżaka, tylko leżak ciągle czepiał się zepsutego i ziemniaka, wmawiając gejostwo, pisząc jakieś dosłownie bzdury (jak to o plecaku), bo jest zwyczajnie zawistny 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Hebee napisał:

Oczywiście że jest jak piszesz z tym że nie kręć że nie widać kto jest częściej miły, a kto nie, bo nue bez powodu tu jest kilku krytykowanych za ich teksty, nazywani są m.in  mizoginami, oblechami, cha.mami, hejterami a Zepsuty nigdy tak nazwany nie był za całokształt działalności dlatego normalne jest że to "obraziłam"🤣 nazywając miłym dla każdej.  Coś się nie zgadza co teraz piszę?

Nie zgadza bo on jest mało dla kogo miły, nawet miły to nie jest dobre określenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boze jak ta Iskra przynudza strzepisz tego ryja wiecznie i o co ci chodzi, o co walczysz. wiesz w ogole? czy moze cos chlałas i jestes w ciagu yepnięta babo

nudy, nara

Edytowano przez flagowiec
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I poza tym - nawet gdyby byli nie wiadomo jak mili, to lubienie NIE-miłych to jakiś syndrom, a nie normalność 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, malowany napisał:

Zrozum, że się pomyliłaś co do mnie. Jeśli ktoś ma inne zdanie, to myślisz, że tylko dlatego, bo coś do ciebie ma.

Sorry ale widzę jak wybiła tu skala ydiotyzmu gdy Cię niejako porównują do np Lexa którego bynajmniej za miłego nie mają bo spora część usterek go krytykuje za jego posty że są cha.mskie. To nie jest kwestia tego że mają inne zdanie o Tobie bo mają to samo co ja, tylko tego że coś mają do mnie, oraz tego że poczułeś się urażony określeniem że jesteś miły i Cię bronią🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Nudny wszechświata nie napisał:

A ty zanotuj sobie że jestem hetero. Tu nie ma dyskusji. 

Rozważałeś seks z transami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Nudny wszechświata nie napisał:

Widzę to inaczej. Wszedłem na forum a zepsuty mnie zaczepia żeby solo żeby ocenic żeby sřamto. A potem płacze. 

Ty wszystko widzisz inaczej. Dlatego mieszkasz z kupami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wypowiadaj się więcej na mój temat, bo ja o tobie nic nie pisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Nudny wszechświata nie napisał:

Tu nie ma dyskusji. Naucz się czytać. 

Jak dla mnie jesteś lekko homo, ciągle na przykład chcesz zdjęcia facetów wyciągać 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Hebee napisał:

Dla Was dzielą się na miłych z którymi tu miło gadacie i na oblechów i hejterów których często krytykujecie. Serio nie kręć bo  to żenujące. Zwyczajnie nie wiesz co odpisać gdy zadałem pytanie czy Zepsutego masz za równego Leżakowi, Przemowi lub Lexowi, bo wiesz , że on jest miły a tamci nie.

 

Tu nie chodzi o bycie milym tylko o to, ze oni nie sa zyebani psychicznie, mozna z nimi normalnie porozmawiac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ZłyKróliczek napisał:

Iskra napisała wręcz, że Zepsuty mi się podlizuje, podczas gdy ledwo w ogóle jakieś posty wymieniamy. I przypomniało mi się, że tak mi się podlizuje, że pisał mi, że mój facet zatrudnił mnie u siebie 😄 Choć ja w ogóle nawet tego nie sugerowałam (po prostu tak zakładają ci, którym to wygodne) 😉 Także potwierdzam - Zepsuty NIE jest miły, Julka możesz szukać innego powodu, dla którego kobiety wolą go od twoich pato-ulubieńców 😉

I to nie zepsuty przyczepił się do leżaka, tylko leżak ciągle czepiał się zepsutego i ziemniaka, wmawiając gejostwo, pisząc jakieś dosłownie bzdury (jak to o plecaku), bo jest zwyczajnie zawistny 🙂

A czy Ty czasem wczoraj pod koniec dramy nie pisałaś, że dasz sobie spokój z szarpanką ze mną, a ja z Tobą? Zdaje się tak się umawiałyśmy. Podobnie było kilka tygodni temu a następnego dnia już do mnie pierwsza dzwoniłaś. I dziś nim tu weszłam już mnie obrażałaś na tym temacie. Taka właśnie jesteś. Ka bym dawno skończyła ten zatarg ale Ty to zwyczajnie kochasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Nudny wszechświata nie napisał:

Wc jest czysty. Nie żyj przeszłością.

Ależ będę, bo to cię skreśliło na stałe, jak wiele rzeczy 🙂 Choćby od twojego wc bił obecnie i już na zawsze blask Edenu, to niczego już nigdy nie zmieni 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Żaba Monìka napisał:

Tu nie chodzi o bycie milym tylko o to, ze oni nie sa zyebani psychicznie, mozna z nimi normalnie porozmawiac. 

Ok. A czy są mili czy nie? Pytam o całokształt bo wiadomo że każdy czasem coś niemiłe napiszę, czy to Makaron, czy Ziemniak itd Więc są czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×