Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Jerry89

Juz mam dosyć kobiet, kolejna porażka

Polecane posty

Ja kiedyś też za jedną kobietą chodziłem 2 lata Boże jaka to była fala upokorzeń ale byłem w niej tak zakochany Że nie potrafiłem przestać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Jerry89 napisał:

Ja kiedyś też za jedną kobietą chodziłem 2 lata Boże jaka to była fala upokorzeń ale byłem w niej tak zakochany Że nie potrafiłem przestać

Nie warto później idą do zepsuł jak lachon chce się roochac to szybko wskakuje fwb chociaż 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Jerry89 napisał:

Wam zawsze spada libido na swojego chłopa po paru latach związku

Jak byłam młodsza to mi nie spadało. Starość nie radość 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Wszechświata i plan jest napisał:

Nie warto później idą do zepsuł jak lachon chce się roochac to szybko wskakuje fwb chociaż 

 z tym, że nie warto latami latać za babą to się zgadzam, a resztę to tak średnio da się rozczytać także pominę XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Jerry89 napisał:

Poważnie już mam dosyć kobiet. Mam dosyć ciągłych odmów, jestem już tak tym zmęczony i zniszczony psychicznie że już chyba świadomie do końca życia chcę być samotny i nie przeżywać tego znowu. jedna laska zrobiła mi lekkie nadzieje, fajnie było miło zaproponowałem jej teraz wyjście w sobotę to dała taki argument z d0py że po prostu opadła mi szczęka. na moje pytanie czy wyjdziemy wieczorkiem w sobotę na jakieś piwko i pizzę odpowiedziała mi że jest zmęczona po tym tygodniu a poza tym za tydzień ma wesele więc musi się na nie naszykować. ... mać to co najmniej tak jakby mi ktoś zaproponował obejrzenie filmu a ja bym mu powiedział że nie dam rady bo 2 dni wcześniej będę jadł jajecznicę

laski chcą emocjonalnie...pokaz im jakiegos trupa z robakami a potem komplementuj wlosy albo kiecke. 

zobaczysz jakie to proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Jerry89 napisał:

Ja kiedyś też za jedną kobietą chodziłem 2 lata Boże jaka to była fala upokorzeń ale byłem w niej tak zakochany Że nie potrafiłem przestać

dalej cie upokarzają...dlugo tak mozesz jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Qwerty88 napisał:

i już sie zrażasz?? Niektórzy mezczyźni chodzą za kobietą 2 lata zanim kobieta sie da umowić. Za łatwo sie poddajesz

chyba tacy co nie mają alternatywy i/lub boją sie samotności  - dlatego tyle czasu latają za jedną 😄

jak ja sobie przypominam, to najdłużej latałem za jedną chyba z 3 miesiące albo pół roku, jakoś tak.

Edytowano przez kris888

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety autor nie jest miłym gościem, tylko całkiem niemiłym, który udaje miłego by zarúchać. Po czym ma pretensje, że kobiety nie są głupie i nie daja się nabrać. 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Jerry89 napisał:

Napicie się tylko w sobotę to i tak jest bardzo mało znam ludzi Co piją codziennie albo kilka razy w tygodniu dla mnie picie raz w tygodniu to jest wręcz abstynent

pijaków znasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wowoczas jedynym lekarstwem jest poznanie pieknej ukrainki, mozesz tez adoptowac dziecko jakiegos ukrainca ktory zginal na polu chwaly, i byc dla neigo wzorem do nasladowania, ewentualnie mozesz przygarnac psyna i rzucac mu pileczke w pieszczotliwym gescie troski 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Wszechświata i plan jest napisał:

Nie warto później idą do zepsuł jak lachon chce się roochac to szybko wskakuje fwb chociaż 

Ale żeś się go uczepił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, DupcyngierZZapluskwokęsów napisał:

bo ma wredno mordę zakazano i leżak zazdrości że badboy

Wiem

Tyłka też mu zazdrosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, 84Michal84 napisał:

mozesz tez adoptowac dziecko jakiegos ukrainca ktory zginal na polu chwaly, i byc dla neigo wzorem do nasladowania

tak, tak jeszcze w obce geny inwestować xD weź idź z takimi pomysłami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa lata chodzić to każda kobieta się będzie śmiać z takiego , że frajer. Nie rób takich rzeczy, bo przez dwa lata to ona nie raz zmieni partnera podczas chodzenia z tobą 😁

Edytowano przez Ktoś całkiem obcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, kris888 napisał:

tak, tak jeszcze w obce geny inwestować xD weź idź z takimi pomysłami.

A jak podrośnie jeszcze gnaty ci poraсhüje zwłaszcza jak nie będziesz chciał dawać na alkohol i ćpanie. 😁

Edytowano przez Ktoś całkiem obcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, kris888 napisał:

tak, tak jeszcze w obce geny inwestować xD weź idź z takimi pomysłami.

slucham?

mozesz rozwinac co masz na mysli bo nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

A jak podrośnie jeszcze gnaty ci poraсhüje zwłaszcza jak nie będziesz chciał dawać na alkohol i ćpanie. 😁

no dokładnie.

3 minuty temu, 84Michal84 napisał:

slucham?

mozesz rozwinac co masz na mysli bo nie rozumiem

biorąc sobie kobietę, razem z dzieckiem na wychowanie, komplikujesz sobie życie.

będziesz utrzymywał, będziesz płacił na nieswoje potomstwo i będziesz miał tylko problemy.

Edytowano przez kris888
  • Like 1
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Dwa lata chodzić to każda kobieta się będzie śmiać z takiego , że frajer. Nie rób takich rzeczy, bo przez dwa lata to ona nie raz zmieni partnera podczas chodzenia z tobą 😁

dlatego, z całym szacunkiem dla pań, nie warto słuchać waszych rad w kwestii podrywania. bo to po prostu nie działa. to znaczy działa ale na kobietę która te rady daje, tak ona chciałaby być podrywana. ale już na inną nie musi.

jeżeli mężczyzna chce odnieść sukces na polu podrywu, powinien się poradzić innego mężczyzny, który ma sukcesy na tym polu.

Edytowano przez kris888

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, DupcyngierZZapluskwokęsów napisał:

 

Odpowiadając na twoje pytanie to chwilę kiedyś pisaliśmy na komunikatorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Jerry89 napisał:

Poważnie już mam dosyć kobiet. Mam dosyć ciągłych odmów, jestem już tak tym zmęczony i zniszczony psychicznie że już chyba świadomie do końca życia chcę być samotny i nie przeżywać tego znowu. jedna laska zrobiła mi lekkie nadzieje, fajnie było miło zaproponowałem jej teraz wyjście w sobotę to dała taki argument z d0py że po prostu opadła mi szczęka. na moje pytanie czy wyjdziemy wieczorkiem w sobotę na jakieś piwko i pizzę odpowiedziała mi że jest zmęczona po tym tygodniu a poza tym za tydzień ma wesele więc musi się na nie naszykować. ... mać to co najmniej tak jakby mi ktoś zaproponował obejrzenie filmu a ja bym mu powiedział że nie dam rady bo 2 dni wcześniej będę jadł jajecznicę

Przerzuć się na facetów 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, kris888 napisał:

dlatego, z całym szacunkiem dla pań, nie warto słuchać waszych rad w kwestii podrywania. bo to po prostu nie działa. to znaczy działa ale na kobietę która te rady daje, tak ona chciałaby być podrywana. ale już na inną nie musi.

jeżeli mężczyzna chce odnieść sukces na polu podrywu, powinien się poradzić innego mężczyzny, który ma sukcesy na tym polu.

A te sukcesy to bycie bed bojem. 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, kris888 napisał:

no dokładnie.

biorąc sobie kobietę, razem z dzieckiem na wychowanie, komplikujesz sobie życie.

będziesz utrzymywał, będziesz płacił na nieswoje potomstwo i będziesz miał tylko problemy.

ukraincy to nasi bracia, wiec to tak jakby nasze wspolne narodowe dziecko, pozatym nie wazne kto zmajstrowal, wazne kto wychowa.

kolejna rzecz to taka ze polska umiera demograficznie, potrzebujemy wiec wiecej dzieci, kazde dziecko jest skarbem dla tego kraju, potrzebujemy przemieszczac ludzi z miejsc gdzie jest ich za duza tam gdzie jest ich za malo, dlatego tez taki facet ktory wychowa kolejnego obywatela dla panstwa polskiego bedzie mial status bohatera narodowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, kris888 napisał:

no dokładnie.

biorąc sobie kobietę, razem z dzieckiem na wychowanie, komplikujesz sobie życie.

będziesz utrzymywał, będziesz płacił na nieswoje potomstwo i będziesz miał tylko problemy.

Są sytuacje że taka kobieta lubi spotkać się z byłym i ojcem dziecka w ramach przygody w wiadomym celu, a beciak który jej zaufał i loży na nieswoje ma na mieście łatkę rogacza 😁

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, 84Michal84 napisał:

ukraincy to nasi bracia, wiec to tak jakby nasze wspolne narodowe dziecko, pozatym nie wazne kto zmajstrowal, wazne kto wychowa.

kolejna rzecz to taka ze polska umiera demograficznie, potrzebujemy wiec wiecej dzieci, kazde dziecko jest skarbem dla tego kraju, potrzebujemy przemieszczac ludzi z miejsc gdzie jest ich za duza tam gdzie jest ich za malo, dlatego tez taki facet ktory wychowa kolejnego obywatela dla panstwa polskiego bedzie mial status bohatera narodowego

No bracia zwłaszcza za Wołyń 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×