Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Wszechświata i plan jest

Drugi technik isp wziął zwolnienie dostał depresji

Polecane posty

Masz wielkościowe urojenia ksobne. Swoją drogą muszą mieć cię za wyjątkowe zero, że tak sobie pogrywają (zobaczyli melinę i typa, który się boi gęby otworzyć, to olewają przy trudnościach kadrowych). Albo coś im nie pasuje, sprawdzają, czy w ogóle będziesz płacił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ZłyKróliczek napisał:

Masz wielkościowe urojenia ksobne. Swoją drogą muszą mieć cię za wyjątkowe zero, że tak sobie pogrywają (zobaczyli melinę i typa, który się boi gęby otworzyć, to olewają przy trudnościach kadrowych). Albo coś im nie pasuje, sprawdzają, czy w ogóle będziesz płacił.

Zapłacone pół roku z góry ale setup 40tys powoduje depresji 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Wszechświata i plan jest napisał:

Mam screena sms ale to mogę wyłącznie elce pokazać 

Przypuszczam, że w smsie nie jest napisane, że technik wziął zwolnienie z powodu depresji na twój telewizorek.

2 minuty temu, Wszechświata i plan jest napisał:

Zapłacone pół roku z góry ale setup 40tys powoduje depresji 

Myślisz, że oni nie podłączają netu w naprawdę bogatych domach, gdzie jest drogie wyposażenie (ty w ogóle piwniczaku wyjeżdżasz kiedyś poza ten trójkąt bermudzki melina-śmietnik-hipermarket i masz w ogóle pojęcia, jakie ludzie mają wille i posesje? wiem, że nie, pytanie retoryczne). Ludzie potrafią mieć same kuchnie warte 500 tys (i nie, nie jest to przesada w tym momencie, nie pomyliłam się). Także nie, technik nie wziął zwolnienia na twój telewizorek na pato-osiedlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ZłyKróliczek napisał:

Przypuszczam, że w smsie nie jest napisane, że technik wziął zwolnienie z powodu depresji na twój telewizorek.

Myślisz, że oni nie podłączają netu w naprawdę bogatych domach, gdzie jest drogie wyposażenie (ty w ogóle piwniczaku wyjeżdżasz kiedyś poza ten trójkąt bermudzki melina-śmietnik-hipermarket i masz w ogóle pojęcia, jakie ludzie mają wille i posesje? wiem, że nie, pytanie retoryczne). Ludzie potrafią mieć same kuchnie warte 500 tys (i nie, nie jest to przesada w tym momencie, nie pomyliłam się). Także nie, technik nie wziął zwolnienia na twój telewizorek na pato-osiedlu.

A co drugi pod rząd katarek złapał? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ZłyKróliczek napisał:

Ludzie potrafią mieć same kuchnie warte 500 tys (i nie, nie jest to przesada w tym momencie, nie pomyliłam się). 

Ty nie masz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Wszechświata i plan jest napisał:

7 rate im puszcze połowę mniej jak to potrwa dwa tygodnie 

24 szkoda się kopac w środku umowy dzisiaj może ogarnę 31dni za darmo 100gb na inna simke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Wszechświata i plan jest napisał:

A co drugi pod rząd katarek złapał? 

Po prostu cię olewają, melino. Jesteś dla nich patologią z patologicznego osiedla, więc sobie pogrywają. A ty nie masz jaj, żeby nawet zatelefonować.

1 minutę temu, wurst napisał:

Ty nie masz 

Nie napisałam, że ja mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Caryca z czubrycą napisał:

Depresji to można dostać w kontakcie z pol.ską służbą zdrowia. Chyba przyjdzie mi się wkrótce z ojcem pożegnać.

Nie zauważyłam Twojego postu, przykro mi 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, ZłyKróliczek napisał:

Po prostu cię olewają, melino. Jesteś dla nich patologią z patologicznego osiedla, więc sobie pogrywają. A ty nie masz jaj, żeby nawet zatelefonować.

Nie napisałam, że ja mam.

Tak patologia że mają niedaleko siedzibę główną? 

Po co mam telefonowac zatrudnia technika 3cziego specjalnie dla mnie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Wszechświata i plan jest napisał:

Po co mam telefonowac zatrudnia technika 3cziego specjalnie dla mnie? 

Boisz się i wiesz, że by cię olali (kogo innego by nie olali, nie bój się, zaraz by się technik znalazł).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Wszechświata i plan jest napisał:

Tak patologia że mają niedaleko siedzibę główną? 

Podobno mieszkasz w śródmieściu. Logiczne umiejscowienie centra firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ZłyKróliczek napisał:

Boisz się i wiesz, że by cię olali (kogo innego by nie olali, nie bój się, zaraz by się technik znalazł).

Nie warto mam umowę wartą 1560 za 720 to 840 taniej niż oferta dla ulicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ZłyKróliczek napisał:

Nie zauważyłam Twojego postu, przykro mi 😞

Odsyłanie od Annasza do Kajfasza, w jednym szpitalu brak terminów, w drugim mówią, że to skierowanie to nie ich działka, nikt nie wie o co chodzi i mają wszystko w dupje. Teraz szukamy prywatnie żeby w ogóle jakąś konkretną diagnozę postawić. Jak już umierać to chociaż wiedzieć na co 😐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Wszechświata i plan jest napisał:

Nie warto mam umowę wartą 1560 za 720 to 840 taniej niż oferta dla ulicy.

No to ciesz się i dalej grzecznie waruj, może za 2 tygodnie cię podłączą (jak już załatwią istotniejszych klientów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Caryca z czubrycą napisał:

Odsyłanie od Annasza do Kajfasza, w jednym szpitalu brak terminów, w drugim mówią, że to skierowanie to nie ich działka, nikt nie wie o co chodzi i mają wszystko w dupje. Teraz szukamy prywatnie żeby w ogóle jakąś konkretną diagnozę postawić. Jak już umierać to chociaż wiedzieć na co 😐

popytaj na forach na FB czasem ktoś pracuje w służbie zdrowia i ma znajomości albo doradzi szpital z terminami czasem nawet w innym województwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Caryca z czubrycą napisał:

Odsyłanie od Annasza do Kajfasza, w jednym szpitalu brak terminów, w drugim mówią, że to skierowanie to nie ich działka, nikt nie wie o co chodzi i mają wszystko w dupje. Teraz szukamy prywatnie żeby w ogóle jakąś konkretną diagnozę postawić. Jak już umierać to chociaż wiedzieć na co 😐

Trzymaj się 😞

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Caryca z czubrycą napisał:

Odsyłanie od Annasza do Kajfasza, w jednym szpitalu brak terminów, w drugim mówią, że to skierowanie to nie ich działka, nikt nie wie o co chodzi i mają wszystko w dupje. Teraz szukamy prywatnie żeby w ogóle jakąś konkretną diagnozę postawić. Jak już umierać to chociaż wiedzieć na co 😐

Szukaj koniecznie, właściwa diagnoza może nie będzie aż tak zła.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ZłyKróliczek napisał:

No to ciesz się i dalej grzecznie waruj, może za 2 tygodnie cię podłączą (jak już załatwią istotniejszych klientów).

Zawsze to tablet najlepszy najnowszy sony androida za darmo. A neta se ogarne zaraz za darmo na następny miesiąc (mam 5x sim)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, DupcyngierZZapluskwokęsów napisał:

bogaci ludzie majo naprawdę fajnie urządzone chałupy leżak

dużo rzeczy robionych na zamówienie

Nie wierzę w zbieg okoliczności że drugi technik pod rząd katarek złapał akurat po moim salonie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Caryca z czubrycą napisał:

Odsyłanie od Annasza do Kajfasza, w jednym szpitalu brak terminów, w drugim mówią, że to skierowanie to nie ich działka, nikt nie wie o co chodzi i mają wszystko w dupje. Teraz szukamy prywatnie żeby w ogóle jakąś konkretną diagnozę postawić. Jak już umierać to chociaż wiedzieć na co 😐

Wspolczuje, no masakra, trzymam kciuki by sie udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×