Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Wszechświata i plan jest

Drugi technik isp wziął zwolnienie dostał depresji

Polecane posty

27 minut temu, Wszechświata i plan jest napisał:

Moją mamę zarazili sepsa bywa.

Ty zaraziłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Wszechświata i plan jest napisał:

Nie wierzę w zbieg okoliczności że drugi technik pod rząd katarek złapał akurat po moim salonie 

Więc wybrałeś opcję, że dwóch ludzi dostało "depresji" na widok twojego telewizorka w brzydkim, śmierdzącym mieszkaniu na kiepskim osiedlu. Ignorując zupełnie, jak nieracjonalne i absurdalne jest to wyjaśnienie. Dlatego jesteś chory psychicznie już, idziesz w ślady matki, tylko jeszcze poprawnie testujesz rzeczywistość w sensie, że nie widzisz rzeczy, których nie ma, ale i to się zmieni (na razie tylko dokonujesz urojeniowych interpretacji, żeby chronić swoje ego przed skokiem).

Jestem też pewna, że nigdy nie widziałeś, jak żyją ludzie poza tiktokiem (nie widziałeś pieniędzy nigdzie poza internetem) oraz, że od dekady nie oddaliłeś się od miejsca zamieszkania na więcej niż na odległość "buta". Jesteś jak dzikus na wyspie, do której nie dotarła cywilizacja, który myśli, że jego paciorki to największe bogactwo na świecie.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Wszechświata i plan jest napisał:

Nie chce mi się czytac

Nawet nie powinieneś - każda informacja z zewnątrz, która podważa urojenia, wyzwala dysonans poznawczy, panikę, migreny itd., a psychika musi podejmować wzmożony wysiłek, żeby utrzymać kruchą, narcystyczną bańkę i nie rozsypać się. Nie masz łatwo.

3 minuty temu, Wszechświata i plan jest napisał:

Wyobrazić sobie jakby tu była anastazja doineestowana na 430 stasyq 

Idę do hipermarket wydawać pieniądze elo

No to ci pozostało (fantazje o kobiecie i hipermarket), także przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Wszechświata i plan jest napisał:

Moją mamę zarazili sepsa bywa.

patalachy jeszcze straszą ze pojadą na zachód jak im polaki nie będą pokłonow bić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego dobrego dla Twojego taty, Caryco.

Edytowano przez kris888

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tajemnicze mieszkanie. dwóch techników isp dostało depresji po wizycie w tym mieszkaniu 😄

Edytowano przez kris888

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ZłyKróliczek napisał:

Więc wybrałeś opcję, że dwóch ludzi dostało "depresji" na widok twojego telewizorka w brzydkim, śmierdzącym mieszkaniu na kiepskim osiedlu. Ignorując zupełnie, jak nieracjonalne i absurdalne jest to wyjaśnienie. Dlatego jesteś chory psychicznie już, idziesz w ślady matki, tylko jeszcze poprawnie testujesz rzeczywistość w sensie, że nie widzisz rzeczy, których nie ma, ale i to się zmieni (na razie tylko dokonujesz urojeniowych interpretacji, żeby chronić swoje ego przed skokiem).

Jestem też pewna, że nigdy nie widziałeś, jak żyją ludzie poza tiktokiem (nie widziałeś pieniędzy nigdzie poza internetem) oraz, że od dekady nie oddaliłeś się od miejsca zamieszkania na więcej niż na odległość "buta". Jesteś jak dzikus na wyspie, do której nie dotarła cywilizacja, który myśli, że jego paciorki to największe bogactwo na świecie.

151kk i kto tu jest patologia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ZłyKróliczek napisał:

Nawet nie powinieneś - każda informacja z zewnątrz, która podważa urojenia, wyzwala dysonans poznawczy, panikę, migreny itd., a psychika musi podejmować wzmożony wysiłek, żeby utrzymać kruchą, narcystyczną bańkę i nie rozsypać się. Nie masz łatwo.

No to ci pozostało (fantazje o kobiecie i hipermarket), także przyjemności.

Ciekawe bo z migrena wstałem wczoraj. Pewnie mi się śniło że podreczna rimming robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Wszechświata i plan jest napisał:

Zapłacone pół roku z góry ale setup 40tys powoduje depresji 

Mają cię w chùja, bo zapłaciłeś i nie masz odwagi się upomnieć. Zlewają bo mogą 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Chochlik napisał:

Mają cię w chùja, bo zapłaciłeś i nie masz odwagi się upomnieć. Zlewają bo mogą 😂

Dokładnie nie opłaca mi się kłócić bo 890zł oszczędności (darowali mi też zaległe 50).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Wszechświata i plan jest napisał:

Dokładnie nie opłaca mi się kłócić bo 890zł oszczędności (darowali mi też zaległe 50).

Opłaca ci się płacić za nic,  teraz płacisz za frajer. Za coś czego nie masz, to co, że mało frajerze 😂

Równie dobrze mógłbyś te 25 zeta wyrzucać do kibla a oszczędzasz na spuszczaniu wody. 

Frajer level leżak i jeszcze jest dumny że nie wyrzuca 60 złoty. 😂

Edytowano przez Chochlik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś nie płacić i tak nie masz usługi. 25 zeta by zostało. 

Normalnie mistrzostwo frajerstwa. Głowę mi rozwala , że się jeszcze tym chwalisz. 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Chochlik napisał:

Opłaca ci się płacić za nic,  teraz płacisz za frajer. Za coś czego nie masz, to co, że mało frajerze 😂

Równie dobrze mógłbyś te 25 zeta wyrzucać do kibla a oszczędzasz na spuszczaniu wody. 

Frajer level leżak i jeszcze jest dumny że nie wyrzuca 60 złoty. 😂

Nic straconego ogarnę sobie jutro miesiąc za darmo na drugą simke 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Wszechświata i plan jest napisał:

Nic straconego ogarnę sobie jutro miesiąc za darmo na drugą simke 

Straty taty zwietrzyli frajera 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Wszechświata i plan jest napisał:

Na pewno 24 x 30 zamiast 24 x 65 + 50 anulowane 

Oblowia się transferem danych 😂

Tłumacz to sobie tlumacz, tracisz teraz kasę na coś czego nie masz bo nie umiesz się upomnieć o swoje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Wszechświata i plan jest napisał:

Na pewno 24 x 30 zamiast 24 x 65 + 50 anulowane 

Oblowia się transferem danych 😂

Mógłbyś mieć to plus internet, ale nasz miękką faje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×