Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kvvrwyj33ban3

ostatnio napieerdalalem paleczkami od perkusji w pady treningowe sluchajac ostrej techniawy i nadwyrezylem lape i mnie teraz boli FAK

Polecane posty

nie to ze nadwyrezylem ale tak napieerdalalem w pady ze chyba jakas kosc mi przeskoczyla, a w maju mialem zlamane dwie kosci i mam metalowe blachy i cos przeskoczylo, ale za kilka dni bol minie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a, mogą byc jeszcze słabo zrośnięte, że coś tam się naruszyło, nie pytam jakis wypadek czy coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, kvvrwyj33ban3 napisał:

kuurwa nic fajnego, tak sie wlasnie koncza grube sesje i sluchanie muzy, zlamanym nadgarstkiem XDD

Opowiedz lepiej jak się kończą grube sesje z czarnymi salami, oblechu pedalski ty 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Donatella Dumbini napisał:

Opowiedz lepiej jak się kończą grube sesje z czarnymi salami, oblechu pedalski ty 😄

spytaj swojej matki, ona wie

1 minutę temu, Mariusz4 napisał:

a, mogą byc jeszcze słabo zrośnięte, że coś tam się naruszyło, nie pytam jakis wypadek czy coś

tak, calkiem mozliwe ze wlasnie slabo zarosniete, ale pamietam jak po zlamaniu mnie bolalo i cala noc mialem reke w gipsie i bol w chooy plakalem, a jak mnie wzieli na operacje i uspili, to jak sie obudzilem, to juz 0 bolu i czulem sie swietnie, to bylo cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dwie szczuple pielegniarki mlode mnie wziely przyniosly na sale operacji i usmiechaly sie do mnie i patrzyly na mnie haha, a za chwile jedna mi strzykawke w zyle a za chwile juz spalem XD

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×