Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kasia2003

UTWÓR NA DZISIAJ 🎶

Polecane posty

1 godzinę temu, Nie potrzebuje więcej niż napisał:

Jak ja mam kupić przynajmniej 6-7 nocnych xd muszę coś sprzedać 

To ci znajomi os Ziemniaka są dużo bogatsi od ciebie jak sobie w domu robią wypasiony pokój do gier. Widzisz, nigdy nie będziesz bogaczem w klatce, nawet jak tam wstawisz super tv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Śliwka Jukońska napisał:

To ci znajomi os Ziemniaka są dużo bogatsi od ciebie jak sobie w domu robią wypasiony pokój do gier. Widzisz, nigdy nie będziesz bogaczem w klatce, nawet jak tam wstawisz super tv.

Nie są ja też mogę zrobić z tego co mam ale jestem normalny i wolę mieć kuchnię a nie salon z aneksem kuchennym 

Zapominasz jedna rzecz, mam towaru na sto tysięcy złotych to głównie towar gejmingowy cały zsyp mam tym zapisany i szafe mógłbym wszystko wyeksponować ale wolę sprzedać mieć ładne meble projektor multimedialny 100 cali 85 w małym później no także tyle 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pokój do gier to słaba opcja bo jest za mały odstęp i wygoda lepiej się polozyc na lezance ze skóry przed 85 czy 100

W pomieszczeniu kuchni 9m2 prostokaciku z odległości 2,4m by musiało być to siadając pod ścianą 2m od tv biorąc pod uwagę że tv zajmuje 0,5m to 1,5m to 85 jest za duże nie będzie to komfortowe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Nie potrzebuje więcej niż napisał:

Pokój do gier to słaba opcja bo jest za mały odstęp i wygoda lepiej się polozyc na lezance ze skóry przed 85 czy 100

W pomieszczeniu kuchni 9m2 prostokaciku z odległości 2,4m by musiało być to siadając pod ścianą 2m od tv biorąc pod uwagę że tv zajmuje 0,5m to 1,5m to 85 jest za duże nie będzie to komfortowe 

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Nie potrzebuje więcej niż napisał:

No ja lubię duży obraz a w kuchni to max 75 jako gameroom 

Ten drugi będzie moglbyc wszystkim teraz biuro kiedyś gameroom innym razem sexroom trejding room sypialnia pokój muzyczny co mi będzie pasowało 

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×