Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
masculinescent

imanuella sie z moonem ruuha teraz pewnie

Polecane posty

jak juz to ze srunem 😄

gadaja przez telefon a sremanuela sobie wsadza wibrator do kaczpy w tym czasie haha 😄 a z doopy jej wychodzi wielka armata 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, kalg0n napisał:

jak juz to ze srunem 😄

gadaja przez telefon a sremanuela sobie wsadza wibrator do kaczpy w tym czasie haha 😄 a z doopy jej wychodzi wielka armata 😄

Wątpię bo srun jest mocny tylko w necie a Immanuela nawet wibratora nie może mieć bo ją rodzice razem z księdzem pilnują 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie robimy niczego, jesteśmy tylko znajomymi. Poza tym podobno masz większego, zamknąłem się w sobie przez to 😄 

 

5 minut temu, masculinescent napisał:

mala trollica

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Mencikalove napisał:

Wątpię bo srun jest mocny tylko w necie a Immanuela nawet wibratora nie może mieć bo ją rodzice razem z księdzem pilnują 

Odpal sobie wyszukiwanie wsteczne obrazem, który rzekomo według ciebie należał do Grażyny, powinieneś teraz dostać wynik. Rób fikoły i upieraj się w dalszym ciągu, że to ona psychiczny tłuściochu haaa tfu xD nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sraudix ma wibrator bo pisala tak samo jak sroombo i sobie wsadzaja a srun gada im do sluchawki w tym czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale sie meneliki zapluwajo a i tak kazdy ma ich w doopie i traktuje jak zgniłe jajo.

Edytowano przez Vlad Srakula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie tam nikt nie ma w doopie, bo duzo babeczek w realu sie do mnie usmiechaja, gadka mi sie tez zmienila, dzisiaj z dwiema polkami w sklepie sobie gadalem i fajnie bylo, one bardzo wesole i sie cieszyly 😄

a wy jestescie wstretne hejterki i wymyslacie klamstwa, a babeczki w realu mnie bardzo lubia 😄

pamietam jak kiedys z kumplem gejem chodzilem do sklepu i on tez wszystkie sprzedawczynie bawil, ja teraz podobnie mam, to chyba od tego plywania na outdoor mi sie zmienilo 😄

musze powiedziec, ze katiuszka moze mnie znienawidzila, ale dzieki niej zmienilem sie na lepsze i jestem duzo szczesliwszy 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Donatella Dumbini napisał:

Odpal sobie wyszukiwanie wsteczne obrazem, który rzekomo według ciebie należał do Grażyny, powinieneś teraz dostać wynik. Rób fikoły i upieraj się w dalszym ciągu, że to ona psychiczny tłuściochu haaa tfu xD nara

Nie mam pojęcia o czym piszesz teraz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja sie jutro widze z gitarzysto i zaraz sobie do tego zwale jaki on jest zayebisty i moje poczucie zayebistosci poszybuje w kosmos i nie beda mnie godni zadni smiertelnicy oh ah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, kalg0n napisał:

pamietam jak kiedys z kumplem gejem

Geje wszędzie geje otaczajom cię 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Vlad Srakula napisał:

a ja sie jutro widze z gitarzysto i zaraz sobie do tego zwale jaki on jest zayebisty i moje poczucie zayebistosci poszybuje w kosmos i nie beda mnie godni zadni smiertelnicy oh ah

Będziecie zebrac w konin a tam wgl ludzie chodzą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to dobrze doombo, milej imprezki z gitarzysta 😄

jak sie sobie podobacie to super 😄

zycze szczescia 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no, fajny jest

ale mnie ostatnio na potancowce atakował janusz biznesu zaczal sie przechwalac ze jest wlascicielem firmy i ze ty mi sie tu najbardziej podobasz i wciskac mi driny, ucieklam od razu to bylo straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam siebie nie rozumiem niestety, bo ja chcialbym dziewczyne, ale jak mnie jakies podrywaja albo przez neta np zagaduja to ja nie dzieki i choy cale zycie samotny, nie rozumiem dlaczego tak mam, chce dziewczyny, a jak moge miec dziewczyne to nie chce, a jak nie moge to chce ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

janusze biznesu kojarzo mi sie z polaczkowoscio i gvaltami oraz z robieniem lezakow, fak juz nie polubie zadnego byznesmena

muzycy som romantiko moze byc xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam wielu gitarzystow w zyciu poznalem i z wieloma gralem, ostatnio do mnie dzwonil z anglii przyjaciel mlodszy ode mnie co jest gitarzysta i wokalista i sie mnie pyta czy ide na lunch, bo mu sie nudzi, a ja ze jestem w Polsce, a on oww, i pojdziemy jak wroce 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale w sumie to nie chce nikogo boje sie bardzo przerazaja mnie te chlopy w ogole co w nich siedzi to przerazajace jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to nie ma znaczenia, to chlop ma cie chciec, a czy ty ich chcesz czy nie, to nikogo nie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam wrazenie ze tylko czekajo zeby sie na kims wyzyc no ten gitarzysta to jest na szczescie bardzo lagodna osoba mhm przy januszolezaku bym sie powiesila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie obchodzi ciebie nie musi ty i tak nie interesujesz w ten sposob geju tak sie przechwalamy miedzy sobo jak przystalo na dwoch gejaszkow uleglych Filipku xd

Edytowano przez Vlad Srakula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja nigdy z zadnym facetem nic nie robilem, wiec skoncz juz bredzic sruumbo, bo sie pogniewamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niedlugo zrobie niezla przerobke sceny z jednego filmu, i w roli glownej bedzie ja i leosia, 30 lat pozniej w psychiatryku o zaostrzonym rygorze, lejdi leosia przyjechala w koncu po filipa i jada razem w gory ;DD

dobre to bedzie, rzne ze smiechu jak ta scene sobie w glowie odgrywam i dialogi moje i leosi ida hahah ja prdl to bedzie dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Leosia i Fifąż no ciekawe

nie mam nic do geyow ale czuje ze musze byc na bacznosci gdy jestem atakowana czeba sie chronic bo nikt cie nie obroni tylko ty sama widelcem mhm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wez ja dzisiaj bylem na rowerze i widzialem jakies fajne polki i sobie mysle no wez sie odwroc i pokaz ta ladna buzie bo chce sobie popatrzec jaka jestes piekna, a te sie nawet nie spojrza i sie odwracaja masakra jakas

jedna fajna szczupla szla polka to leb w smartfon kuurwa i sluchawki na glowie wielkie i leb w smartfon, dla mnie to dziala odstraszajaco niestety, szkoda ze tyle mlodych dziewczyn ciagle smartfony w lapach, bo ja mam odruuchy wymiotne jak widze dziewczyne ze smartfonem w lapie

moj przyjaciel geej mowi, ze jak ma smartfona w lapie to znaczy ze tam pisze do swojego faceta albo ma juz boolca ktory ja penetruje, dlatego od takich sie trzymam z daleka jak najdalej od dziewczyn ze smartfonami, bo to nic dobrego dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no bardzo ciekawe, smieszne tez, ale nie bede zdradzal tajemnicy z jakiego filmu to scena i w ogole, ale wymyslilem sobie to dzisiaj albo wczoraj i normalnie smieje sie sam do siebie, bawi mnie to na maxa 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to bedzie mocne 😄

nie pamietam ile trwa ta scena, ale jest dosc smutna i bede musial dialogi wymyslec jakies zeby sie posmiac ale chyba tylko kilka minut ale beka w chooy 😄

nie moge sie doczekac juz 😄 bede ryczal ze smiechu jak to przerobie dobrze 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wyobrazam sobie ta scene i dialogi ktore tam wrzuce i leosia z filipem 30 lat pozniej leosia w koncu przyjechala po Filipa i jada razem w gory to rycze ze smiechu normalnie to bedzie hit dla mnie XDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×