Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Jerry89

Umieram z samotności

Polecane posty

I z braku sexu, budzę się w środku nocy i muszę się masturbowac bo nie wyrabiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, ZbanowanaSalowa napisał:

Straszne rzeczy dzieją się. 

Mąż bądź jak Leżak i kup sobie gumową pusie? 😴Ech dzieciak do pracy Rodacy ☺️

Salowa już pijana

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ZbanowanaSalowa napisał:

Jak można nie uprawiać seksu i stalkować ludzi w sieci? Psychiatra i kozetka pilnie 😁🙋

ty wiesz najlepiej

ja ruuuchamm często

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ZbanowanaSalowa napisał:

Jak można nie uprawiać seksu i stalkować ludzi w sieci? Psychiatra i kozetka pilnie 😁🙋

Jak się nie ma z kim to się nie uprawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ZbanowanaSalowa napisał:

kup sobie gumową pusie?

W zasadzie moglbym, ale nie wiem jaką i czy to w ogole cos daję, rok temu kupilem jakiś masturbator najdroższy jaki byl na stronce, więc domniemam ze najlepszy a okazalo to się takie g0wno, ze raz uzylem i potem oddałem, dlatego szkoda mi już kasy na te badziewia. Nic nie zastąpi kobiety 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Jerry89 napisał:

W zasadzie moglbym, ale nie wiem jaką i czy to w ogole cos daję, rok temu kupilem jakiś masturbator najdroższy jaki byl na stronce, więc domniemam ze najlepszy a okazalo to się takie g0wno, ze raz uzylem i potem oddałem, dlatego szkoda mi już kasy na te badziewia. Nic nie zastąpi kobiety 

😱😱😱

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Jerry89 napisał:

W zasadzie moglbym, ale nie wiem jaką i czy to w ogole cos daję, rok temu kupilem jakiś masturbator najdroższy jaki byl na stronce, więc domniemam ze najlepszy a okazalo to się takie g0wno, ze raz uzylem i potem oddałem, dlatego szkoda mi już kasy na te badziewia. Nic nie zastąpi kobiety 

nie wiedziałem że takie rzeczy można oddawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, DupcyngierZZapluskwokęsów napisał:

kto wybrzydza ten nie rócha

Kto nie rócha jest sfrustrowany i nieszczęśliwy 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Jerry89 napisał:

W zasadzie moglbym, ale nie wiem jaką i czy to w ogole cos daję, rok temu kupilem jakiś masturbator najdroższy jaki byl na stronce, więc domniemam ze najlepszy a okazalo to się takie g0wno, ze raz uzylem i potem oddałem, dlatego szkoda mi już kasy na te badziewia. Nic nie zastąpi kobiety 

Było najpierw poczytać i się doinformować a nie brać najdroższy. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Było najpierw poczytać i się doinformować a nie brać najdroższy. 😄

Elciaa Lepiej już się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

A to ja się źle czułam?

Okres miałaś wczoraj 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oh jak nam przykro nikt cie nie pożałuje super laski nawet nie wiedzą że istniejesz a pasztety też nie będą pomagać januszkowi z depresja pełnych jaj xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jerry pisał tu,że ma chyba jakieś 170 wzrostu i to mu przeszkadza wyrwać laskę.Ale znam pełno takich,nawet z ryja przystojnych i mają kobiety 😜

Mój małż też ma 175 wzrostu to wysoki nie jest,ale ma fajne ciałko i z gęby ładny,bujna czupryna,dobrze ubiera się,ładnie pachnie,ładne samochody wybiera.I zawsze miał pełno dziewczyny 🙄😜I ambitny jest🤪

Co z tego jak znam wysokich jak ryj zakazany,wieśniak na maxa i piwo tanie żłobie i śmierdzi nim🤮

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, KittyD napisał:

Jerry pisał tu,że ma chyba jakieś 170 wzrostu i to mu przeszkadza wyrwać laskę.Ale znam pełno takich,nawet z ryja przystojnych i mają kobiety 😜

Mój małż też ma 175 wzrostu to wysoki nie jest,ale ma fajne ciałko i z gęby ładny,bujna czupryna,dobrze ubiera się,ładnie pachnie,ładne samochody wybiera.I zawsze miał pełno dziewczyny 🙄😜I ambitny jest🤪

Co z tego jak znam wysokich jak ryj zakazany,wieśniak na maxa i piwo tanie żłobie i śmierdzi nim🤮

 

Spokojnie! Każdy facet ma najlepszą kobietę a każda kobieta niesamowite ciacho. Tutaj kompletnie nie o to chodzi. Po prostu oni jakby nas nobilitowali, prawda? Skoro taaakkkaaa kobieta i takkkiii facet w którymś momencie poczuł do nas miętę, to dobrze o nas świadczy. Mam rację?

Edytowano przez Miecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Dobrze wiedzieć.

Dziś jesteś tylko mojaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy któraś kobieta napisała tutaj, że jej facet jest przeciętny, nijaki? Nie rzucający się w oczy? Nie. To samo dotyczy facetów opisujących swoje kobiety. Ulica temu przeczy. Wierzę w ulicę, wierzę w to co widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Miecz napisał:

Spokojnie! Każdy facet ma najlepszą kobietę a każda kobieta niesamowite ciacho. Tutaj kompletnie nie o to chodzi. Po prostu oni jakby nas nobilitowali, prawda? Skoro taaakkkaaa kobieta i takkkiii facet w którymś momencie poczuł do nas miętę, to dobrze o nas świadczy. Mam rację?

Mój mąż miał bardzo dużo dziewczyn kiedyś.Do tego stopnia,że uważałam go za jepacza.Na pewno miał powodzenie,teraz to nie wiem,wolę nie wiedzieć 😜

Pocieszę Cię,że to było daaawno🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×