Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Iga.7

Trauma związana z podgladaniem

Polecane posty

Cześć , jestem Iga i mam 35 lat . Chciałam tu opisać problem., jaki dość często w przeszłości mnie spotykał.. Od kilku lat był już spokój ale 3 lata temu niestety znowu mnie to spotkało . Ale po kolei.. 

Mając jakieś 6-7 lat kiedy brałam kąpiel w wannie miał miejsce dziwny incydent . Nigdy nie zasłaniałam okna < byłam jeszcze dzieckiem które się nie znało na tych sprawach > i po wyjściu z kąpieli mama powiedziała mi , że ktoś podstawił pod oknem drabinę i mnie podglądał . Wyszło na jaw , bo tata wyszedł z domu nakarmić psaa , był już wieczór., było późno , w dodatku śnieg < to był chyba grudzień > . Podobno było bardzo ciemno i tata nie był pewien kogo zobaczył , gdyż ta osoba zeskoczyła z drabiny i zaczęła uciekać.. Po śladach pozostawionych na śniegu mój ojciec dobiegł aż do rzeki gdzie ślad się urywał.. 

Do dnia dzisiejszego podejrzany jest wujek który mieszkał nad nami piętro wyżej i akurat nie było go w domu . 

Miałam trochę żal do rodziców , że mi o tym powiedzieli gdyż wolałam pozostać w tamtym wieku nieświadoma , ale byli tak zdenerwowani , że nie umieli ukryć wtedy swoich emocji . 

Czy rodzice dobrze zrobili że mi o tym powiedzieli <teraz i tak nie ma to już znaczenia gdyż przeszłości nie da się cofnąć > ? 

Wujek po całym incydencie najpierw zapadł się pod ziemię a z czasem pojawił się , ale się wyprowadziłpo jakims czasie.. Śmiem tez dodac , że wujek byl i pozostal po dzis dzien kawalerem a u niego w mieszkaniu bardzo często mozna bylo spotkac rozne czesci garderoby damskiej , w tym kiedyś nawet bieliznę moją i mojej starszej kuzynki <również nieletniej > .. 

Czy to zderzenie mogło mieć wpływ na kolejne , które stopniowo pojawiały się w moim życiu i dotyczyły napastowania na tle seksualnym ? 

Proszę o mądre odpowiedzi . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Iga.7 napisał:

Cześć , jestem Iga i mam 35 lat . Chciałam tu opisać problem., jaki dość często w przeszłości mnie spotykał.. Od kilku lat był już spokój ale 3 lata temu niestety znowu mnie to spotkało . Ale po kolei.. 

Mając jakieś 6-7 lat kiedy brałam kąpiel w wannie miał miejsce dziwny incydent .

sytuacja była 28lat temu, nie masz większysz zmartwień?

8 minut temu, Iga.7 napisał:

 gdyż ta osoba zeskoczyła z drabiny i zaczęła uciekać.. Po śladach pozostawionych na śniegu mój ojciec dobiegł aż do rzeki gdzie ślad się urywał.

widać, skoczył do rzeki i sie utopił.

8 minut temu, Iga.7 napisał:

Do dnia dzisiejszego podejrzany jest wujek który mieszkał nad nami piętro wyżej i akurat nie było go w domu 

pewnie był w kinie

8 minut temu, Iga.7 napisał:

Czy rodzice dobrze zrobili że mi o tym powiedzieli <teraz i tak nie ma to już znaczenia gdyż przeszłości nie da się cofnąć > ? 

nie dobrze, teraz masz PTSD i już 28lat nad tym kminisz.

8 minut temu, Iga.7 napisał:

Wujek po całym incydencie najpierw zapadł się pod ziemię a z czasem pojawił się , ale się wyprowadziłpo jakims czasie.. Śmiem tez dodac , że wujek byl i pozostal po dzis dzien kawalerem a u niego w mieszkaniu bardzo często mozna bylo spotkac rozne czesci garderoby damskiej , w tym kiedyś nawet bieliznę moją i mojej starszej kuzynki <również nieletniej > .. 

A może wójek zbierał gacie co spadły ze sznurka i miał je oddać ale zapomniał?

8 minut temu, Iga.7 napisał:

Czy to zderzenie mogło mieć wpływ na kolejne , które stopniowo pojawiały się w moim życiu i dotyczyły napastowania na tle seksualnym ? 

po kłębku do celu? 

8 minut temu, Iga.7 napisał:

Proszę o mądre odpowiedzi . 

na kafe trudno o mądre odpowiedzi xd

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Nemesio Cervantes napisał:

sytuacja była 28lat temu, nie masz większysz zmartwień?

widać, skoczył do rzeki i sie utopił.

pewnie był w kinie

nie dobrze, teraz masz PTSD i już 28lat nad tym kminisz.

A może wójek zbierał gacie co spadły ze sznurka i miał je oddać ale zapomniał?

po kłębku do celu? 

na kafe trudno o mądre odpowiedzi xd

Możesz sobie D R W I Ć ale i tak nie robi to na mnie wrazenia.. 

Czekam na mądre odpowiedzi . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×