Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
LordOrtalion96

Jesteście rasistami? Pytam tylko mężczyzn, bo kobiety wiadomo, że wolą czarne kutangi.

Polecane posty

raz widzialem mloda murzynke w uk w legginsach, to miala taka wielka doope ze jeebalbym ostro

ale tak ogolnie to brzydzilbym sie dotykac dziewczyny, ktora miala w sobie czarne albo arabskie knagi, ale dziewczyny ktora brala peenisa do buuzi czyjegos tez bym sie brzydzil pocalowac FUJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ogolnie czuje pogardze i obrzydzenie do polek ktore daja arabom i murzynom, polaczkowi to jeszcze pol biedy

Edytowano przez kalg0n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale biali faceci ktorzy maja dziewczyny arabki, z indii albo murzynki tez nielepsi, dobrze ze ja nie jestem ruuchaczem wiec nie grozi mi dziewczyna murzynka, w ogole chyba zadna mi nie grozi dziewczyna ani zaden facet he he he

Edytowano przez kalg0n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja pamietam jak kiedys wpadlem do zoimka a tam jakis arab z pakistanu  mieszkal jakis inny typek wyszedl z wiezienia dopiero i jaralismy ziolko razem a ten co z pieerdla wyszedl to do mnie brother normalnie mowi hahah ja prdl beka to byla wieczor, ale ogolnie niezly burdel robili i syfiarze, murzyny tak samo podobno tez brudasy i syf robia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×