Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Łechtacz

Tyle jest kobiet na Sympatii w mojej okolicy

Polecane posty

12 minut temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Wcześniej jak byłam młodsza to tego 40 letniego, teraz już prędzej młodszego ale nie 18 łatka, 23 latek byłby ok. 😄

Najpierw nie chcą prawiczka a później chcą bo już luźne pochwy i tylko prawiczek się nie kapnie xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Łechtacz napisał:

nie, ale niestety nie sprawiło to, że nagle brzydkie zaczęły mi się podobać - właśnie nie wiem jak to zrobić, żeby zaczęły mi się podobać równie brzydkie jak ja - masz jakiś pomysł? serio pytam, bo wtedy byłbym szczęśliwy

Nie da się tak żeby podobało się komuś coś czy ktoś jak uważasz że jest to brzydkie. Musi być ta kobieta dla ciebie ładna inaczej nie da rady choć dla innych może być brzydka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałabym ani 18 latka ani 40 latka. Max 5 lat starszego lub młodszego.  Najlepiej o zbliżonej pozycji społeczno ekonomicznej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Ja to pisałam pól zartem, jakbym się zakochała to wiek sam w sobie nie jest aż tak bardzo istotny.

Gdy mialam 18 lat to 40-latek to byl dla mnie jakis stary dziad, ktory za niedlugo umrze 😂 a teraz mam 44 lata i uwazam sie za młodą.

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Oryginalne opakowanie 17,2 napisał:

Najpierw nie chcą prawiczka a później chcą bo już luźne pochwy i tylko prawiczek się nie kapnie xD 

I ty się uważasz za jej przyjaciela gdy ją obrażasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Żaba Monìka napisał:

Gdy mialam 18 lat to 40-latek to byl dla mnie jakis stary dziad, ktory za niedlugo umrze 😂 a teraz mam 44 lata i uwazam sie za młodą.

Zależy od typa ja wyglądam na 26 ale typy 36 potrafią na 46 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Oryginalne opakowanie 17,2 napisał:

Takiego gołodupiec? 

W końcu liczy się miłość.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Megi_ona napisał:

Nie da się tak żeby podobało się komuś coś czy ktoś jak uważasz że jest to brzydkie. Musi być ta kobieta dla ciebie ładna inaczej nie da rady choć dla innych może być brzydka. 

kiedy przeglądam profile kobiet w wieku 35-45 lat to już sam zaczynam się zastanawiać czy mi się nadal podobają kobiety... 😞

Ale kiedy przełączę na takie 20-25 to co jedna to nie mogę wyjść z zachwytu - takie zgrabne ciała, biodra, nogi, piersi, a jakie piękne twarze - po prostu co jedna to bym się zakochał

 

I to jest tragedia

Jak sam miałem 20-25 lat to byłem nieśmiały i zmarnowałem swój czas

A teraz? Śmiałość bym nawet miał, ale co z tego??? już nie dla mnie są kobiety, które mi się podobają 😞

Edytowano przez Łechtacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Oryginalne opakowanie 17,2 napisał:

Zależy od typa ja wyglądam na 26 ale typy 36 potrafią na 46 

Tak, roznie ludzie wygladaja, ale to nam sie wydaje, ze wygladamy na 26. Dla mlodych na tyle nie wygladamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Łechtacz napisał:

kiedy przeglądam profile kobiet w wieku 35-45 lat to już sam zaczynam się zastanawiać czy mi się nadal podobają kobiety... 😞

Ale kiedy przełączę na takie 20-25 to co jedna to nie mogę wyjść z zachwytu - takie zgrabne ciała, biodra, nogi, piersi, a jakie piękne twarze - po prostu co jedna to bym się zakochał

Tez moge zrobie zrobic taka fotke na necie, ze sie zakochasz 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Łechtacz napisał:

kiedy przeglądam profile kobiet w wieku 35-45 lat to już sam zaczynam się zastanawiać czy mi się nadal podobają kobiety... 😞

Ale kiedy przełączę na takie 20-25 to co jedna to nie mogę wyjść z zachwytu - takie zgrabne ciała, biodra, nogi, piersi, a jakie piękne twarze - po prostu co jedna to bym się zakochał

Niektóre kobiety lubią starszych mężczyzn więc nie wszystko stracone. Tylko pamiętaj że nawet jakbyś miał taką 25 łatkę to ona się zestarzeje i co wtedy już ją zostawisz bo nie będzie ci się podobać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Żaba Monìka napisał:

Tez moge zrobie zrobic taka fotke na necie, ze sie zakochasz 🤣

Bardzo wątpię, bo nawet na tinderze, gdzie wszystko podrasowane, też podobają mi się bardzo kobiety w wieku 20-30 lat, a 35-45 to może jedna na 100 i to tak jak najbrzydsza z 20-latek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Oryginalne opakowanie 17,2 napisał:

Gdzie tu obrazanie widzisz podobno miała cesarki 

Podobno 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Oryginalne opakowanie 17,2 napisał:

Polemizowalbym bo widzę że nawet nieletnie mnie obczaja 

Wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Megi_ona napisał:

Niektóre kobiety lubią starszych mężczyzn więc nie wszystko stracone. Tylko pamiętaj że nawet jakbyś miał taką 25 łatkę to ona się zestarzeje i co wtedy już ją zostawisz bo nie będzie ci się podobać? 

już to tłumaczyłem wiele razy tutaj, ale wytłumaczę kolejny raz - co innego kiedy ktoś się starzeje kiedy widuję go codziennie - wtedy przyzwyczajam się, bo to następuje stopniowo, niepostrzeżenie i nie zauważam tego wcale

Natomiast kiedy poznaję kogoś kto już jest stary, albo widzę ponownie po 15-20 latach osobę, którą zapamiętałem jako młodą a z nią stało się to co z jabłkiem po 2 tygodniach leżenia na stole to... 😕

a po drugie ja wtedy będę jeszcze starszy, więc ona nadal będzie sporo młodsza ode mnie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Łechtacz napisał:

Bardzo wątpię, bo nawet na tinderze, gdzie wszystko podrasowane, też podobają mi się bardzo kobiety w wieku 20-30 lat, a 35-45 to może jedna na 100 i to tak jak najbrzydsza z 20-latek

Moze te starsze nie wiedza jak uzywac filtrow i jak sie ustawic. Ja wlasnej siostry nie poznaje na fotkach w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Żaba Monìka napisał:

Moze te starsze nie wiedza jak uzywac filtrow i jak sie ustawic. Ja wlasnej siostry nie poznaje na fotkach w necie.

ale nie ma co mówic o necie - wielokrotnie mówiłem, że wcale nie chodzi o net i filtry, bo w sklepie i na ulicy młode kobiety też powalają mnie urodą - i co - na ulicy i w sklpeie widze je przez filtry? a 40-latki widzę bez filtrów? przecież jedne i drugie stosują makijaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Łechtacz napisał:

już to tłumaczyłem wiele razy tutaj, ale wytłumaczę kolejny raz - co innego kiedy ktoś się starzeje kiedy widuję go codziennie - wtedy przyzwyczajam się, bo to następuje stopniowo, niepostrzeżenie i nie zauważam tego wcale

Natomiast kiedy poznaję kogoś kto już jest stary, albo widzę ponownie po 15-20 latach osobę, którą zapamiętałem jako młodą a z nią stało się to co z jabłkiem po 2 tygodniach leżenia na stole to... 😕

a po drugie ja wtedy będę jeszcze starszy, więc ona nadal będzie sporo młodsza ode mnie

 

Ok rozumiem. To zostaje ci jedynie szukać młodszej. Wiele kobiet ma starszych partnerów o 10 lat, znam nawet 3 takie pary że gość starszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Oryginalne opakowanie 17,2 napisał:

Xd ja bym panią prawnik jakby był kosa lachon bo mi się już nie chce w depo a lubię wysoki standard wykończenia wnętrz i rtv xD 

Za wysokie progi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Oryginalne opakowanie 17,2 napisał:

Ogoli jaja i będzie dobrze 😽

Oblech jesteś dziwię się, że nie traktuje ciebie tak jak zasługujesz czyli z buta. 😒

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Megi_ona napisał:

Ok rozumiem. To zostaje ci jedynie szukać młodszej. Wiele kobiet ma starszych partnerów o 10 lat, znam nawet 3 takie pary że gość starszy.

no chyba tak, jeśli chcę się jeszcze zakochać

Tylko z biegiem czasu ta przepaść się tylko pogłębia, bo mi się nadal podobają najbardziej takie 20-25, takie które mają 30-35 to już taki ostatek

Naprawdę nie wiem jak to wytłumaczyć, ale kobiety w wieku 20-25 lat po prostu wręcz oczy im się błyszczą, a takie po 35 mają te oczy po prostu jakby matowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Oryginalne opakowanie 17,2 napisał:

ale typy 36 potrafią na 46 

Zła dieta, stres, palenie papierosów, nałogowe picie, brak sportu - to wszystko postarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×