Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Niburdiama

Nie dziwię się, że nie mam powodzenia

Polecane posty

Weszłam z ciekawości pooglądać ogłoszenia na serwisach i fotki i stwierdziłam, że jestem mega nie z tej epoki. Jak kredens na pustyni... Dziewczyny piękne jak z obrazka aż zastanawia czy tam same Barbie i Keny i czy to prawdziwe zdjęcia oraz fakt, że absolutnie niemal na każdym na pierwszym planie biust i nogi...a u facetów broda i 😎

Faktycznie nie dziwię się, że ludzie przyzwyczajeni do takich widoków nie zwracają uwagi na mnie jak kiedyś...

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyszłam stamtąd czym prędzej, ponieważ ta wirująca, tryskająca chuć mnie odrzuciła. A faceci jakby...tylko Keny albo Antykeny. Nic po srodku. Ocb 🤔

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Hobbi(s)tka napisał:

Porównanie do kredensu? Chyba trochę przesadzasz... 😊

Serio. Jak jakiś zacofany model...wszystkie takie wypinane, dziubkowate albo przezroczyste...nie było tam absolutnie jednej osoby, która ubrałaby coś stylowego...tylko ubrania podkreslajace pupe, biust. 😲

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie jak sobie przypominam to najbardziej faceci rwali jak było lato, krótkie spodenki. A od kiedy mam stylowe, nazwijmy to eleganckie ubrania to i zainteresowanie spadło 😁

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem czy to są ogłoszenia o szukaniu miłości. Mi to wygląda na coś odwrotnego...w każdym razie to nie dla mnie. To nie wiem...musze wymyślić inny sposób na wypłynięcie na szersze wody celem odnalezienia kompana od ❤ może zapiszę się do jakiegoś kólka szachowego. Czy takie coś tu istnieje? 

Edytowano przez Niburdiama
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Niburdiama napisał:

Weszłam z ciekawości pooglądać ogłoszenia na serwisach i fotki i stwierdziłam, że jestem mega nie z tej epoki. Jak kredens na pustyni... Dziewczyny piękne jak z obrazka aż zastanawia czy tam same Barbie i Keny i czy to prawdziwe zdjęcia oraz fakt, że absolutnie niemal na każdym na pierwszym planie biust i nogi...a u facetów broda i 😎

Faktycznie nie dziwię się, że ludzie przyzwyczajeni do takich widoków nie zwracają uwagi na mnie jak kiedyś...

Te serwisy to megaraczysko. Polecam unikać 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, James Sunderland✓ napisał:

Te serwisy to megaraczysko. Polecam unikać 😉

Dlaczego? 

Mnie odrzuca to, że nie mam ochoty podążać za tłumem i brać udział w peletonie kto najbardziej zapozuje...

Tu taki przepych, a tu takie kuse stroje...to mnie zastanawia skąd ktoś ma pieniędze...a Ciebie? Albo Ci faceci tacy urodziwi, a tu szukają...ale kogo? W sumie po co? Wszyscy tacy zarobieni, że czasu w real nie mają...w sumie nie powinnam szukać haczyków, ale wyglada to dziwnie.

I czemu brak facetów 6/10 czy 7/10 tylko Ken albo Antyken...🤔

Już wolę kólko szachowe, a i mózg skorzysta na tym...

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Niburdiama napisał:

Dlaczego? 

Mnie odrzuca to, że nie mam ochoty podążać za tłumem i brać udział w peletonie kto najbardziej zapozuje...

Już wolę kólko szachowe, a i mózg skorzysta na tym...

Jak to dlaczego? Bo to giełda z prymitywnymi sebixami i wytatuowanymi karynami.A większość  kobiet tam wchodzi co najwyżej by podrasować swoje ego.A  Fotka lata świetności ma dawno za sobą i zapomniałem dawno o tym serwisie, że w ogóle istnieje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, James Sunderland✓ napisał:

Jak to dlaczego? Bo to giełda z prymitywnymi sebixami i wytatuowanymi karynami.A większość  kobiet tam wchodzi co najwyżej by podrasować swoje ego.A  Fotka lata świetności ma dawno za sobą i zapomniałem dawno o tym serwisie, że w ogóle istnieje. 

Mi to wygląda jakby ktoś tylko w wygląd inwestował i robił foty w jakichś hotelach? Aż trudno uwierzyc, że setki singielek mają takie chaty. Może mają. Ale coś mi dziwnie to wygląda. I Ci faceci tacy wymuskani. Spotyka sie takich na żywo czasem ale nie setki 😁 Nie wiem co o tym sadzić...istna rewia mody a właściwie antymody...w moim subiektywnym odczuciu 😁 albo ja jestem zacofana 😁

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Facetka wstawia zdjęcie ...enki jak halki z opisem, że szuka miłości 😎 

Facet szuka znajomości, a w tle opis, że własna działalność i z podtekstem: mam kasę...

To tak szuka się miłości w tych czasach? 😁

Najbardziej to, co mnie uderza w tym krajobrazie to, iż Ci ludzie nie wyglądaja na zmeczonych życiem, praca, obowiazkami...tylko na wypoczetych, szczesliwych i pelnych energii oraz spragnionych wrażeń 😁 I ja tego nie kupuje 😎

Znam takie stare powiedzenie: coś co wyglada zbyt pieknie, aby mogło być prawdziwe...takie właśnie jest 😎

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Facet taki z brodą zagląda rano do skrzynki, patrzy a tam tysiąc ofert od kobiet. Ciekawe co mysli?

1. Ale jestem mega

2. Ktora by tu dzisiaj na kolacje...nie lepiej na przegotowaną wodę w chałupie..przecież nie nadążyłbym...

3. Hmm...wszystkie takie przezroczyste, koronkowe...a ja szukam takiej niekoronkowej...

4. Hehe, fajnie, ale żony to ja nie szukam...wejde może jeszcze dalej pooglądam. Przecież nie zakocham się w halce 😎 albo może lepiej pojde na balety bedzie szybciej 😎

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Vlad Srakula napisał:

A musisz się podobac komuś 

Nie wiem. Ale fajnie byłoby wychłeptać zimą razem z kimś herbatkę 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może masz foty jak gwiazda filmowa i ci takich pokazuje bo są też tacy realistycznie handsome 7-8/10 nie tylko keny z telewizorni hm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Vlad Srakula napisał:

Może masz foty jak gwiazda filmowa i ci takich pokazuje bo są też tacy realistycznie handsome 7-8/10 nie tylko keny z telewizorni hm

Może. I co gorsza, możliwe, że też tak sobie myślą o mnie jak ja kiedy widzę to całe show. Z tą różnicą, że ja zakładam stylowe rzeczy, a nie sexy. 😕

Tak czy siak musze coś zmienić, drepczę w kólko. Może zapisze się do kółka szachowego. Zobacze co z tego wyniknie. Albo jakis kurs tanca czaczy czy rumby.

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet gdyby Ken odpowiedział akurat na moja wiadomosc z tysiaca innych wiadomosci to jak sadze ma wyprana glowe i jak wie że ciagną do kasy i urody to bedzie podejrzliwy i zasabotuje nawet zwykla herbatke wiec nawet nie chcw mi sie przebijac łokciami przez tłumy, bo nie zakładam sukcesu. I nie lubie marnowac czasu na lelum polelum i nie bawi mnie zapoznawanie z setkami osob z ktorymi i tak nic zapewne mnie nie polączy. Nie powinnam tak zakladać z gory tylko zagadac ale cos mi podpowiada że tak by wlasnie było. To raczej malo prawdopodobne żeby nawiazac wiez przez internet chyba że byłby to jakis łut szczescia, ciezko jest stworzyc wiez bez kontaktu vis a vis. Zamyka sie krzyzyk i juz za rogiem nowa znajomosc ze skrzynki wiadomosci, prawda? 😕

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też nie lubię ale w moim przyoadku to dlatego że tam chodzi o głęboko więź intelektualno pięknych ludzi którzy muszą cały czas olśniewać i gadać wierszem a kiedy srrajo wieśniak mojego pokroju nie pojmuje

Dobranoc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Niburdiama napisał:

Weszłam z ciekawości pooglądać ogłoszenia na serwisach i fotki i stwierdziłam, że jestem mega nie z tej epoki. Jak kredens na pustyni... Dziewczyny piękne jak z obrazka aż zastanawia czy tam same Barbie i Keny i czy to prawdziwe zdjęcia oraz fakt, że absolutnie niemal na każdym na pierwszym planie biust i nogi...a u facetów broda i 😎

Faktycznie nie dziwię się, że ludzie przyzwyczajeni do takich widoków nie zwracają uwagi na mnie jak kiedyś...

To gdzie ty weszłaś? Mam inne odczucia z tinde i bado. Fakt mam brodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Niburdiama napisał:

Faktycznie nie dziwię się, że ludzie przyzwyczajeni do takich widoków nie zwracają uwagi na mnie jak kiedyś...

A sąsiadów już wszystkich odstraszyłaś swoją infantylnością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Niburdiama napisał:

Weszłam z ciekawości pooglądać ogłoszenia na serwisach i fotki i stwierdziłam, że jestem mega nie z tej epoki. Jak kredens na pustyni... Dziewczyny piękne jak z obrazka aż zastanawia czy tam same Barbie i Keny i czy to prawdziwe zdjęcia oraz fakt, że absolutnie niemal na każdym na pierwszym planie biust i nogi...a u facetów broda i 😎

Faktycznie nie dziwię się, że ludzie przyzwyczajeni do takich widoków nie zwracają uwagi na mnie jak kiedyś...

Upasione rozwódki z forum z dziećmi, którym nawet woda w czajniku się przypala, potrafią poszukać gacha w sieci, więc ty jesteś młoda i masz zdecydowane większą szansa na poznanie kogoś w swoim wieku na codzień gdzieś 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Niburdiama napisał:

Weszłam z ciekawości pooglądać ogłoszenia na serwisach i fotki i stwierdziłam, że jestem mega nie z tej epoki. Jak kredens na pustyni... Dziewczyny piękne jak z obrazka aż zastanawia czy tam same Barbie i Keny i czy to prawdziwe zdjęcia oraz fakt, że absolutnie niemal na każdym na pierwszym planie biust i nogi...a u facetów broda i 😎

Faktycznie nie dziwię się, że ludzie przyzwyczajeni do takich widoków nie zwracają uwagi na mnie jak kiedyś...

logicznie na to patrząc weszlas do jaskini próżnosci czyli swiat Tinder. oni ci brodacze i silikonowe lale to ludzie szukający akceptacji przez upodobnienie sie do grupy. kiedys byli punkowcy, metale teraz tiktoki.   Ok 80 % spoleczenstwa to puste bezmozgie zwierzeta, nie skazone myślą. Zostaje ci pozostale 20% to zawsze coś.

Edytowano przez Nemesio Cervantes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Niburdiama napisał:

Faktycznie jak sobie przypominam to najbardziej faceci rwali jak było lato, krótkie spodenki. A od kiedy mam stylowe, nazwijmy to eleganckie ubrania to i zainteresowanie spadło 😁

Spadło, ale całkowicie nie zanikło? 

Byłam typem dziewczyny "zapiętej na ostatni guzik" i zawsze znalazł się jakiś adorator. Nie każdy szuka cukierkowej dziuni. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, przewr(l)otna napisał:

Spadło, ale całkowicie nie zanikło? 

Byłam typem dziewczyny "zapiętej na ostatni guzik" i zawsze znalazł się jakiś adorator. Nie każdy szuka cukierkowej dziuni. 

Brawo Ty maleńka 😄🌹

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×