Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Niburdiama

Nie dziwię się, że nie mam powodzenia

Polecane posty

15 minut temu, Chochlik napisał:

Bo mężczyźni w twoim wieku zwracają uwagę już głównie na programy profilaktyczne, następnym razem napisz, że załatwisz kolonoskopie ze znieczuleniem bez kolejki i cyk będzie zainteresowanie. 

Czyli nie tylko ja zauważyłam, że Kitkowa to starsza babka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, sesja psychiatryczna napisał:

Czyli nie tylko ja zauważyłam, że Kitkowa to starsza babka 😉

Bo jest, być infantylną można i w dojrzałym wieku, jeśli się nie żyło normalnie i nie zdobyło odpowiedniego doświadczenia życiowego.  

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może serio nie umie wypinać tzytzow kusząco albo se wyobraża to w dziuniowaty sposób przy którym zbiera się na wymioty i nie moze ale jak ma fanów pokroju widmo nie dziwię się to przecież czuć te sperrme i te chore fantazje z chorych łbów 

Edytowano przez Vlad Srakula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, sesja psychiatryczna napisał:

Czekam, aż zjawi się pasywny miłośnik Fagaty i zacznie zapewniać "artystkę", jaka jest nietuzinkowa w powodzi karyn 😎

Ale przyznasz, że jest nietuzinkowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Caryca z czubrycą napisał:

Ale przyznasz, że jest nietuzinkowa?

Tego jej nie odmawiam 😉 Ale nie chodzi tu o nią, tylko o hipokrytę i chorągiewę z Jukonu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Caryca z czubrycą napisał:

Ej! Ej! Tylko nie kurdupel!

Wiesz dlaczego rzadko chleb jem?

Bo stary postawił chlebak na lodówce, która jest wyższa ode mnie z 10 cm 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, przewr(l)otna napisał:

Wiesz dlaczego rzadko chleb jem?

Bo stary postawił chlebak na lodówce, która jest wyższa ode mnie z 10 cm 😡

A ja wiem po co to zrobił. Nie modlisz się widocznie i tak cię nawraca. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, sesja psychiatryczna napisał:

Wyobrażasz sobie na przykład jego reakcję, jakby ktoś, kogo nie lubi, wstawił fotę z takim syfem jak u Nimfy? 

Telefon mopsu już by się grzał do czerwoności 😄

Ta fotka Nimfy jest bardzo wychowawcza! Pokazałam ją Misiaczkowi (bardziej się przyglądał z czego składa się syf niż jakie kształty ma modelka 🤭). Na drugi dzień sprzątając swoje rupiecie z podłogi powiedział, że sprząta bo nie chce skończyć jak moja znajoma z forum 🤣

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Niburdiama napisał:

Weszłam z ciekawości pooglądać ogłoszenia na serwisach i fotki i stwierdziłam, że jestem mega nie z tej epoki. Jak kredens na pustyni... Dziewczyny piękne jak z obrazka aż zastanawia czy tam same Barbie i Keny i czy to prawdziwe zdjęcia oraz fakt, że absolutnie niemal na każdym na pierwszym planie biust i nogi...a u facetów broda i 😎

Faktycznie nie dziwię się, że ludzie przyzwyczajeni do takich widoków nie zwracają uwagi na mnie jak kiedyś...

Ja tego na ulicach miast takich jak Paryz , Londyn , Berlin itd  nie widze xD Wiem o czym piszesz kacze dzioby klata i dvpy odstajace zrobione brwi i pazury prezace sie nany na selfiach itd xD oraz chlopy z klata bicepsy  z uergulowana broda i zrobionym fryz w samych spodniach z dziara itd a panie jeszcze w leginsach i kuse sportowe bluzki na ramionczka odkrywajace brzusio to na styl murzynski xD

Ja tam wszedzie w realu mam mozliwosc poznac : ) Ale nie chce dlatego ze nie warto : ) I od dawna nie wchodze na takie portale czy serwisy bo to jest sztuczne i smieszne xD Potrafie zrobic takie zdjecia artystyczne z dziobem tyle ze nie kaczym dvpskiem odstajacym z klata wypieta jak wyjde z silki : DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Caryca z czubrycą napisał:

Telefon mopsu już by się grzał do czerwoności 😄

Ta fotka Nimfy jest bardzo wychowawcza! Pokazałam ją Misiaczkowi (bardziej się przyglądał z czego składa się syf niż jakie kształty ma modelka 🤭). Na drugi dzień sprzątając swoje rupiecie z podłogi powiedział, że sprząta bo nie chce skończyć jak moja znajoma z forum 🤣

Ona od 3 lat jest w tym samym miejscu w stanie psychicznym... Syf składał się w lwiej części z butelek po wodzie na przykład. Czyli nawet jak wypije wodę, to rzuca butelkę po prostu na podłogę.Chciałam nawet doradzić, że pomoże jej łatwe ograniczenie produkcji bajzlu, poprzez choćby tylko postawienie tam pojemnego kosza/pojemnika z dużym workiem i wrzucanie tam, a nie na podłogę, a potem myk do śmietnika. Ale zrezygnowałam, bo jukończyk był na temacie i nie chciałam inby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Niburdiama napisał:

Facet taki z brodą zagląda rano do skrzynki, patrzy a tam tysiąc ofert od kobiet. Ciekawe co mysli?

1. Ale jestem mega

2. Ktora by tu dzisiaj na kolacje...nie lepiej na przegotowaną wodę w chałupie..przecież nie nadążyłbym...

3. Hmm...wszystkie takie przezroczyste, koronkowe...a ja szukam takiej niekoronkowej...

4. Hehe, fajnie, ale żony to ja nie szukam...wejde może jeszcze dalej pooglądam. Przecież nie zakocham się w halce 😎 albo może lepiej pojde na balety bedzie szybciej 😎

To tak nie działa w przypadku mężczyzn. robili ten eksperyment społeczny już kiedyś i chyba jest nawet na YT jeszcze w j. ang opis i przebieg:

wynajęli modela, ale nie takiego sebiksa z brodą, co ty tam ich oglądałaś, ale prawdziwego bardzo przystojnego kena, o wyglądzie nie wiem... młodego cavieziela/brosnana... coś takiego... no i założyli mu na tinderze fejkowe konto, pod fejkowym imieniem i danymi, ale jego fotami... w tym samym czasie  założyli fejkowe koto zwykłej przeciętnie ładnej dziewczynie...

co się okazało:

stosunek tych tiderowych polubień był zdecydowanie większy na korzyść tej standardowej kobiety, niż kena o wyglądzie jak z holywood,

mimo, że ken dostał sporo "przesunięć" i tych "matchów", to stosunkiem 3:1 przegrywał z tą w/w randomową kobietą

z kobiet które go polubiły i z nim pisały, tylko pewna część chciała się spotkać w realu, wiele zadowalało się samym pisaniem...

wioski jakie wysunięto: nie wszystkie, choć wiele kobiet zakłada tam konta nie tyle by kogoś znaleźć, ale by podbić sobie ego, dostawać atencję od mężczyzn i to im wystarczało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, sesja psychiatryczna napisał:

Ona od 3 lat jest w tym samym miejscu w stanie psychicznym... Syf składał się w lwiej części z butelek po wodzie na przykład. Czyli nawet jak wypije wodę, to rzuca butelkę po prostu na podłogę.Chciałam nawet doradzić, że pomoże jej łatwe ograniczenie produkcji bajzlu, poprzez choćby tylko postawienie tam pojemnego kosza/pojemnika z dużym workiem i wrzucanie tam, a nie na podłogę, a potem myk do śmietnika. Ale zrezygnowałam, bo jukończyk był na temacie i nie chciałam inby.

Podobało mi się stwierdzenie jej rodziców, że choruje z nudów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Caryca z czubrycą napisał:

A ja wiem po co to zrobił. Nie modlisz się widocznie i tak cię nawraca. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj 😄

Że tak powiem. Do mamusi to on się nie wrodził 👺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Caryca z czubrycą napisał:

Podobało mi się stwierdzenie jej rodziców, że choruje z nudów. 

Myślę, że na pewno psychosomatycznie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, RymCym+ napisał:

pracownicy oczyszczania by go opróżniali, a potem z powrotem balkonem do góry

Może jeszcze frytki do tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Caryca z czubrycą napisał:

Podobało mi się stwierdzenie jej rodziców, że choruje z nudów. 

 

Przed chwilą, sesja psychiatryczna napisał:

Myślę, że na pewno psychosomatycznie. 

Jest atencjuszką, choroba, to kolejna rzecz obok zdjęć, którą zwraca na siebie uwagę.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Caryca z czubrycą napisał:

Telefon mopsu już by się grzał do czerwoności 😄

Ta fotka Nimfy jest bardzo wychowawcza! Pokazałam ją Misiaczkowi (bardziej się przyglądał z czego składa się syf niż jakie kształty ma modelka 🤭). Na drugi dzień sprzątając swoje rupiecie z podłogi powiedział, że sprząta bo nie chce skończyć jak moja znajoma z forum 🤣

ja bym nimfie takie coś wstawił do pokoju... a jako, że jej tato jest kasowny gość to zaproponowałbym zakup i montaż balkonu opuszczanego mechanicznie... i gdy śmieciarka by wywoziła śmieci, to ten kontener spuszczało by się balkonem na chodnik, pracownicy oczyszczania by go opróżniali, a potem z powrotem balkonem do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Caryca z czubrycą napisał:

Brak realnych celów w życiu i pracy jest zabójczy.

Plus choroba usprawiedliwia to, że nic nie robi ze swoim życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Chochlik napisał:

Plus choroba usprawiedliwia to, że nic nie robi ze swoim życiem.

Wystarczy, że ma misje rzeczywistości jak leżak. Umalować się, wypiąć do kamery i wypić kawę w galerii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Caryca z czubrycą napisał:

Wystarczy, że ma misje rzeczywistości jak leżak. Umalować się, wypiąć do kamery i wypić kawę w galerii.

Tylko Leżak jest z patologi, nie miał wzorów, nie miał mu kto wpoić aspiracji. Nimfa jest ładna, wydaje się, że z dobrego domu, miała potencjał na start by sięgać wysoko. Szkoda przejebać taki potencjał, ale jej prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

albo nie, mam lepsze i tańsze rozwiązanie, ale wymagałoby to możliwości ustawienia kontenera tuż pod balkonem... zakładając, że jest taka możliwosć, wszystkie śmieci mogłaby wrzucać na balkon... balkon posiadałby opuszczaną podłogę na zaczepy... gdy balkon jest już zapełniony, wtedy zwalnia się zaczepy, i wszystkie śmieci spadają do kontenera pod balkonem... po tej czynności, podłogę wciąga się linką na tzw "kółku "do góry, blokuje zaczepami i znów można magazynować śmieci. 🙂

techniczny umysł każdy problem rozwiąże... przy którym nawet psycholodzy wymiękają XD

rys. poglądowy

https://img.joemonster.org/mg/albums/new/180520/balkon_z_opuszczana_podloga.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Internet to swiat pozorow. Choc niektorzy moi znajomi poznali swoije drugie polowki w necie, a jedna kolezanka spotyka sie czesto z jakimis facetami stamtad, teraz jest wlasnie z jednym od kilku miesiecy, ale mowi, ze ja nudzi. Oboje wygladaja normalnie i sa po 40. Moze zalezy od serwisu, nie wiem. Ja ide w sobote na kawe z kobietami z MeetUpu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Chochlik napisał:

Tylko Leżak jest z patologi, nie miał wzorów, nie miał mu kto wpoić aspiracji. Nimfa jest ładna, wydaje się, że z dobrego domu, miała potencjał na start by sięgać wysoko. Szkoda przejebać taki potencjał, ale jej prawo.

to jest błąd poznawczy myślenie, że tylko dzieciaki z patologii są w trudnym położeniu potencjalnie... otóż dzieciaki z bogatych rodzin, którym nie poświęcano wystarczająco uwagi, lub nie nabywały odpowiednich wzorców, też potrafią być bardzo dysfunkcyjne społecznie... synalek "superniani", dzieci wpływowych polityków i prawników o których media się rozpisują... ten sam problem.

człowiek to jest glina, zwłaszcza młody, bez odpowiedniego pieczołowitego rzeźbienia pozostanie tylko zwykłym kamieniem, gdy miał potencjał być piękną rzeźbą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Vlad Srakula napisał:

Też nie lubię ale w moim przyoadku to dlatego że tam chodzi o głęboko więź intelektualno pięknych ludzi którzy muszą cały czas olśniewać i gadać wierszem a kiedy srrajo wieśniak mojego pokroju nie pojmuje

Dobranoc 

Ja chyba też taka jestem trochę...ale tamci to już całkiem i inaczej. 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×