Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Niburdiama

Nie dziwię się, że nie mam powodzenia

Polecane posty

13 minut temu, Vlad Srakula napisał:

Samotność jest lepsza niż bycie z kimś kto cię brzydzi albo męczycie się jak rodzinka Kiepskich, jakiś koszmarny program mam wgrany, ten oblech nie pomaga bo przestałam wierzyć w miłość 😴

Mysle, że to jest złe i tamto jeszcze gorsze. Cale zycie w samotnosci troche słabo 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I mam odblokowaną skrzynkę wiec zdychaj frajerze z małym fiutem. Tyle możesz 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Niburdiama napisał:

Miałam żyć jak księżniczka, a żyje jak wół roboczy. Ile miesiecznie pracujesz godzin? Ja chyba spędzam jakieś 350, nawet 400 nad projektami?. I dodatkowo jeżdże po Polsce więc zwyczajnie jak wracam to lotem szybowca ląduje na łóżku. A wszystkie sprawy domowe załatwia pomoc. A Ty?

No właśnie praca przy komputerze to nie powinna być wymówka a wręcz przeciwnie motywacja do aktywności w wolnym czasie. Sam mam taką i nie wytrzymałabym bez jakiejś tam choćby minimalnej ilosci ruchu.

Na początek zrób 15 minut aerobiku dziennie i nie wierzę, że czas się nie znajdzie. 15 minut zawsze się znajdzie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Pieniążki zostały hue hue napisał:

A wymiary podasz u mnie 185 17 92kg

Właśnie...wymiary...a ja liczyłam, że mi opowiesz czteroruchowym szach mat..

Nie wiem czy w ogole sobie znajde kiedykolwiek kogokolwiek, bo ani nie mam jak, kiedy, ani gdzie, a w dodatku ludzie przewaznie tylko wyglad, wyglad...ech...nie o taki zwiazek mi chodziło 😕

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Pieniążki zostały hue hue napisał:

A wymiary podasz u mnie 185 17 92kg

Możesz blokować mikro fiutku ale jak ma się liki to odblokowania zajmuje 5 sekund 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy wzbudzają takie odruchy że masz chęć uciec do jakiegokolwiek typa

nie wiem jak można tego nie pojmować że ciągną cie do innych typów nawet na siłę bo ma się we lbie tylko panikę i myśl typie zmyj ze mnie leżaka bo długo nie pozyje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Niburdiama napisał:

Właśnie...wymiary...a ja liczyłam, że mi opowiesz czteroruchowym szach mat..

Nie wiem czy w ogole sobie znajde kiedykolwiek kogokolwiek, bo ani nie mam jak, kiedy, ani gdzie, a w dodatku ludzie przewaznie tylko wyglad, wyglad...ech...nie o taki zwiazek mi chodziło 😕

Nie lubię szachów ale tetris przechodzę na expercie 

H

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, James Sunderland✓ napisał:

No właśnie praca przy komputerze to nie powinna być wymówka a wręcz przeciwnie motywacja do aktywności w wolnym czasie. Sam mam taką i nie wytrzymałabym bez jakiejś tam choćby minimalnej ilosci ruchu.

Na początek zrób 15 minut aerobiku dziennie i nie wierzę, że czas się nie znajdzie. 15 minut zawsze się znajdzie 😉

Powiedz ile godzin pracujesz w miesiacu 168? To weź sobie jeszcze drugi etat. A oprócz tego jeździj za granicę np 4 razy w miesiącu i ogarnij chałupę i weź jeszcze dodatkową pracę i znajdz dziewczyne i wyglądaj lepiej niż na insta. I jeszcze wychowaj dzieci. Dasz rade? Ja nie nadążam 😕 nawet wszystkie moje 9 zegarków już stanęło...dziś następny. 

Przyszedł chyba czas żeby sie zatrzymać...

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Pieniążki zostały hue hue napisał:

A po co? Raz widziałem grubą ale miała sexi twarz ważne żeby chciała się grzac 

A wiesz, że od takiego blokowania skrzynki twój mikro fiutek kurczy się coraz bardziej i niedługo z lupą go nie znajdziesz 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak leżak to robi ale jego ofiary wszystkie poszły z choroba sieroca do dedi moona licząc że je ukoi jak fotel bujany buhaha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Chochlik napisał:

A wiesz, że od takiego blokowania skrzynki twój mikro fiutek kurczy się coraz bardziej i niedługo z lupą go nie znajdziesz 😂

Idę się właśnie pobawic mikro 172mm a potem drzemka

5 minut temu, Niburdiama napisał:

Powiedz ile godzin pracujesz w miesiacu 168? To weź sobie jeszcze drugi etat. A oprócz tego jeździj za granicę np 4 razy w miesiącu i ogarnij chałupę i weź jeszcze dodatkową pracę i znajdz dziewczyne i wyglądaj lepiej niż na insta. I jeszcze wychowaj dzieci. Dasz rade? Ja nie nadążam 😕 nawet wszystkie moje 9 zegarków już stanęło...dziś następny. 

Przyszedł chyba czas żeby sie zatrzymać...

Rzuć jakąś fotke 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasem myślę, że trzeba było skonczyc psychologie. Siedzialabym sobie teraz w gabinecie. Są tu jakieś osoby z własna praktyka? Czy tam tez trzeba poglebiac wiedze co chwile aktualizowac czy raz sie czlowiek nauczy, ma praktyke i tyle?

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Niburdiama napisał:

Miałam żyć jak księżniczka, a żyje jak wół roboczy. Ile miesiecznie pracujesz godzin? Ja chyba spędzam jakieś 350, nawet 400 nad projektami?. I dodatkowo jeżdże po Polsce więc zwyczajnie jak wracam to lotem szybowca ląduje na łóżku. A wszystkie sprawy domowe załatwia pomoc. A Ty?

Kochana, Ty wszystko ogarniesz. Przecież Ty w dwa dni zaprojektowałaś i uszyłaś nowatorską kreację i jeszcze zdążyłaś zabłysnąć w niej. To prawie tak szybko jak Promyk malował łódkę honda 😁😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Pieniążki zostały hue hue napisał:

Idę się właśnie pobawic mikro 122mm a potem drzemka

A mówiłam, że się kurczy 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, DupcyngierZZapluskwokęsów napisał:

nom też widzę że im więcej leżak pisze tym bardziej Zepsuty i ja jesteśmy fajniejsi xD

Sam sobie strzela sa.mo.bójstwo towarzyskie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, sesja psychiatryczna napisał:

Kochana, Ty wszystko ogarniesz. Przecież Ty w dwa dni zaprojektowałaś i uszyłaś nowatorską kreację i jeszcze zdążyłaś zabłysnąć w niej. To prawie tak szybko jak Promyk malował łódkę honda 😁😎

Potrafie, ale przecież lata lecą. To, co moge dziś potrwa pozniej miesiac. 😕zależy jaka kreacja. Są proste i skomplikowane...jak zwiazki i wszystko inne Kochana 😊

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, sesja psychiatryczna napisał:

Ok 😉

Nie bede przeciez do konca zycia pic soku z gumijagod i byc jak parowóz. A i tak 3/4 rzeczy w ogole nie zdazylam tj. znalezc chlopa, wychowac dzieci i zwiedzić cały swiat też nie zdążę...i tysiaca innych rzeczy 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nimfa jaka jest wypruta ja już się poddaje moim zdaniem niektórzy ludzie są jak trucizna i zrobią z ciebie dziecko szpitalne leżące samotnie w koopie i zostaje tylko eliminowanie cierpienia bo na życie nie ma już sil 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli istnieją siły wyższe to on na pewno po śmierci spokoju nie zazna będzie wiecznie dogorywał i nie zazna ulgi ohydny flak 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Vlad Srakula napisał:

Jeśli istnieją siły wyższe to on na pewno po śmierci spokoju nie zazna będzie wiecznie dogorywał i nie zazna ulgi ohydny flak 😴

On juz sie meczy. Niestety ludzie, ktorzy sami sie mecza maja tendencje do meczenia innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Niburdiama napisał:

Nie bede przeciez do konca zycia pic soku z gumijagod i byc jak parowóz. A i tak 3/4 rzeczy w ogole nie zdazylam tj. znalezc chlopa, wychowac dzieci i zwiedzić cały swiat też nie zdążę...i tysiaca innych rzeczy 😕

Jedzenie ciastek z cukierni jest przyjemne jak sex 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Żaba Monìka napisał:

On juz sie meczy. Niestety ludzie, ktorzy sami sie mecza maja tendencje do meczenia innych.

Czego się spodziewać po tym plebsie bez wrażliwości i uczuć wyższych 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Pieniążki zostały hue hue napisał:

Jedzenie ciastek z cukierni jest przyjemne jak sex 

Nie wiem czy jedzenie ciastek z cukierni jest przyjemne, ponieważ nie jem ciastek 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, sesja psychiatryczna napisał:

Sam sobie strzela sa.mo.bójstwo towarzyskie 🙂

Nie interesuje mnie ono elka wczoraj straciła przyjaciela 

 

1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Nie wiem czy jedzenie ciastek z cukierni jest przyjemne, ponieważ nie jem ciastek 😕

Dla mnie jest zwłaszcza tych z kremem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchając takich jak leżak czlowoek wychodzi z ciała po prostu trzeba być nieobecnym żeby wytrzymac 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×