Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Niburdiama

Nie dziwię się, że nie mam powodzenia

Polecane posty

4 godziny temu, Urmaj napisał:

To gdzie ty weszłaś? Mam inne odczucia z tinde i bado. Fakt mam brodę.

Właśnie sama się zastanawiam...ale tyle pięknych ludzi w 1 miejscu to aż szok. Jakoś na ulicy takich pieknych ludzi nie spotykam w takiej ilosci 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Właśnie sama się zastanawiam...ale tyle pięknych ludzi w 1 miejscu to aż szok. Jakoś na ulicy takich pieknych ludzi nie spotykam w takiej ilosci 😕

Na ulicy nie ma filtrow upiekszajacych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Qwerty88 napisał:

A sąsiadów już wszystkich odstraszyłaś swoją infantylnością?

Pan Helikopter już zbastował 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Żaba Monìka napisał:

Na ulicy nie ma filtrow upiekszajacych.

Niby tak. Ale chodzi o to, że Ci ludzie wyglądają jak z rajskiej wyspy. Tak jakby tylko w wyglad inwestowali i nie robili nic poza tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Niby tak. Ale chodzi o to, że Ci ludzie wyglądają jak z rajskiej wyspy. Tak jakby tylko w wyglad inwestowali i nie robili nic poza tym.

Moze nie robia, nie wiadomo nawet czy to prawdziwi ludzie. Albo moze to ich praca promowanie sie w internecie, ile bylo takich przypadkow, ze  idealne zycie w necie okazywalo sie mitem, a ta sama osoba na zywo wygglada zupelnie normalnie i juz nie tak idealnie.

Ludzie zarabiaja kase sprzedajac marzenia, ale trzeba pamietac ze to wszystko jest marketing.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, RymCym+ napisał:

to jest błąd poznawczy myślenie, że tylko dzieciaki z patologii są w trudnym położeniu potencjalnie... otóż dzieciaki z bogatych rodzin, którym nie poświęcano wystarczająco uwagi, lub nie nabywały odpowiednich wzorców, też potrafią być bardzo dysfunkcyjne społecznie... synalek "superniani", dzieci wpływowych polityków i prawników o których media się rozpisują... ten sam problem.

człowiek to jest glina, zwłaszcza młody, bez odpowiedniego pieczołowitego rzeźbienia pozostanie tylko zwykłym kamieniem, gdy miał potencjał być piękną rzeźbą.

Tak kończą ludzie nauczeni by się nad sobą rozczulać, bo mnie nie kochają dostatecznie, nie poświęcają czasu a buu 😭

Wiele dzieci wpływowych ludzi kończy też oksfordy, harwardy i przejmuje rodzinne imperia z sukcesem.

Zarówno jedni i drudzy przestają być kiedyś dziećmi i czas się ogarnąć i nie oglądać na rodziców.

Ludzie dziele się na tych co szukają sposobów i na tych, którzy szukają powodów. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moze jak to takie srodowisko narcyzikow to jej mowili ze nie ma sprawczosci, jest ładna buzia, doopą i tzytzkami a ona jest dosc inteligentna tylko czasem z toksykami nie wygrasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Niburdiama napisał:

Pan Helikopter już zbastował 😁

Szczęśliwie pan butapren jest w dalszym ciągu zainteresowany, artystko 🤭

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, RymCym+ napisał:

to jest błąd poznawczy myślenie, że tylko dzieciaki z patologii są w trudnym położeniu potencjalnie

Ktory blad poznawczy to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Chochlik napisał:

Tak kończą ludzie nauczeni by się nad sobą rozczulać, bo mnie nie kochają dostatecznie, nie poświęcają czasu a buu 😭

Wiele dzieci wpływowych ludzi kończy też oksfordy, harwardy i przejmuje rodzinne imperia z sukcesem.

Zarówno jedni i drudzy przestają być kiedyś dziećmi i czas się ogarnąć i nie oglądać na rodziców.

Ludzie dziele się na tych co szukają sposobów i na tych, którzy szukają powodów. 

 

są chyba dwie największe krzywdy które rodzić może nieświadomie zrobić dorastającemu dziecku:

1. bezstresowe wychowanie, brak uczenia dziecka odpowiedzialności, stopniowego przydzielania obowiązków i egzekwowania ich, brak nauki odpowiedzialności za swoje czyny i zachowania, szacunku do rzeczy materialnych, jak szanowanie zakupionego roweru, rozpieszczanie pieniędzmi i dobrami materialnymi.

2. brak przekazywania wartosci moralnych, jak szacunek do drugiego człowieka, nie czyń drugiemu co tobie nie miłe, podstawowe wartości cywilizacji greko-chrześcijańskiej, szacunek do prawa, norm społecznych, odpowiedzialności obywatelskich.

Edytowano przez RymCym+
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, sesja psychiatryczna napisał:

To klasyczna ucieczka w chorobę. 

Tak uważam

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Żaba Monìka napisał:

ile bylo takich przypadkow, ze  idealne zycie w necie okazywalo sie mitem

Czasem w drastycznym wydaniu, jak sprawa amerykańskiej influencerki Ruby Franke (czekam aż coś podobnego wypłynie u innej podobnej - Ballerina farm, tylko u tej spodziewam się raczej spektakularnej załamki psychicznej). Dlatego mnie na przykład bawi, jak choćby Iskra wierzy we wszystko.o cudownych, tradycyjnych rodzinach, co zobaczy w necie (może są cudowne, a może nie). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, RymCym+ napisał:

są chyba dwie największe krzywdy które rodzić może nieświadomie zrobić dorastającemu dziecku:

1. bezstresowe wychowanie, brak uczenia dziecka odpowiedzialności, stopniowego przydzielania obowiązków i egzekwowania ich, brak nauki odpowiedzialności za swoje czyny i zachowania, szacunku do rzeczy materialnych, jak szanowanie zakupionego roweru, rozpieszczanie pieniędzmi i dobrami materialnymi.

2. brak przekazywania wartosci moralnych, jak szacunek do drugiego człowieka, nie czyń drugiemu co tobie nie miłe, podstawowe wartości cywilizacji greko-chrześcijańskiej, szacunek do prawa, norm społecznych, odpowiedzialności obywatelskich.

Mnie matka bila, wyzywala, szantazowala emocjonalnie, odrzucala, upokarzala gdy nie robilam tego, co chciala, wydaje mi sie, ze to gorsze jednak. 

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, sesja psychiatryczna napisał:

Czasem w drastycznym wydaniu, jak sprawa amerykańskiej influencerki Ruby Franke (czekam aż coś podobnego wypłynie u innej podobnej - Ballerina farm, tylko u tej spodziewam się raczej spektakularnej załamki psychicznej). Dlatego mnie na przykład bawi, jak choćby Iskra wierzy we wszystko.o cudownych, tradycyjnych rodzinach, co zobaczy w necie (może są cudowne, a może nie). 

Filmiki trad wives to w ogole odklejka, bo one pracuja prowadzac swoje konta na insta o tym, ze nie pracuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

straszne sa jeszcze te mamusie hetery i tatusiowie ciamajdy chorujacy przy tych silnych meskich babach z jajami, wielu ludzi powinno byc objetych kwarantanna i nie skladac jaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Żaba Monìka napisał:

Filmiki trad wives to w ogole odklejka, bo one pracuja prowadzac swoje konta na insta o tym, ze nie pracuja.

Tak. Plus często są żonami multimilionerów i sprzedają przeciętnej dziewczynie iluzję takiego życia, przy czym z milionami to łatwe. Nawet sama Iskra tu wrzucała inną tradycyjną żonę w ujęciach luksusowe auta, wypady, dom i zdjęcia "na ściance", pisząc że patrzcie, jak można wyglądać jak gwiazda i błyszczeć przy licznej rodzinie. Odklejka. 

Edytowano przez sesja psychiatryczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Żaba Monìka napisał:

Mnie matka bila, wyzywala, szantazowala emocjonalnie, odrzucala, upokarzala gdy nie robilam tego, co chciala, wydaje mi sie, ze to gorsze jednak. 

odrzucenie i brak poczucia akceptacji, miłości ze strony rodzica też prowadzi do wielu problemów w dorosłym życiu. jak choćby neurotyzm, brak umiejętności okazywania uczuć, próby rekompensowania sobie braku tej akceptacji w destrukcyjne sposoby... temat rzeka.  stopniować tu nie będę bo nie o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, sesja psychiatryczna napisał:

Tak. Plus często są żonami multimilionerów i sprzedają przeciętnej dziewczynie iluzję takiego życia, przy czym z milionami to łatwe. Nawet sama Iskra tu wrzucała inną tradycyjną żonę w ujęciach luksusowe auta, wypady, dom i zdjęcia "na ściance", pisząc że patrzcie, jak można wyglądać jak gwiazda i błyszczeć przy licznej rodzinie. Odklejka. 

Teraz sa tez filmiki bylych trad wives, ktore mowia o tym jak maz je porzucil, a one zostaly z niczym. Chyba glownie u mormonow taki styl zycia jest popularny choc oczywiscie nie zawsze. Tam w ogole mlodo sie hajtaja, te dziewczyny sa pelne dobrych checi i marzen, ze wszystko bedzie pieknie, bez zadnego planu B na wypadek gdyby sie nie udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, RymCym+ napisał:

odrzucenie i brak poczucia akceptacji, miłości ze strony rodzica też prowadzi do wielu problemów w dorosłym życiu. jak choćby neurotyzm, brak umiejętności okazywania uczuć, próby rekompensowania sobie braku tej akceptacji w destrukcyjne sposoby... temat rzeka.  stopniować tu nie będę bo nie o to chodzi.

Ale jednak uzyles stopniowania w pierwszym poscie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Vlad Srakula napisał:

straszne sa jeszcze te mamusie hetery i tatusiowie ciamajdy chorujacy przy tych silnych meskich babach z jajami, wielu ludzi powinno byc objetych kwarantanna i nie skladac jaj

no, to jest współczesny niemalże wzór rodziny według lewactwa... oj biedne będą te dzieci z ojcami duupami wołowymi beciakami bez charakteru i babami pasywnie agresywnymi helgami, wiecznie nieusatysfakcjonowanymi, bo z jednej strony rewolucja kulturowa jej zakazuje poszukiwania wzorca klasycznego mężczyzny, a z drugiej strony podświadomie bardzo go pragnie, mając u boku utuczonego beciaka z podwójnym podgardlem, bródką i kolczykiem w uchu . no ale tak jest jak się próbuje odrzucić tysiące lat dorobku kultury i cywilizacji... 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trad wifes chyba bardzo nudza sie w domach bez misji rzeczywistosci i musza brac antydepresanty jak kury domowe w latach 50, to tylko gadanie ze to takie fajne i tradycyjne, mozna odchowac goowniaki ale bez przesady zeby zrobic z tego sens zycia, wielu ludzi nie jest stworzonych do takiego siedzacego trybu zycia kurki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Żaba Monìka napisał:

Ale jednak uzyles stopniowania w pierwszym poscie. 

a nie, ja już się nauczyłem używać partykuł pisząc z wami, bo wiem jak lubisz za słówka łapać.. sprawdź... jest tam partykuła na początku XD hahahahahahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, RymCym+ napisał:

no, to jest współczesny niemalże wzór rodziny według lewactwa... oj biedne będą te dzieci z ojcami duupami wołowymi beciakami bez charakteru i babami pasywnie agresywnymi helgami, wiecznie nieusatysfakcjonowanymi, bo z jednej strony rewolucja kulturowa jej zakazuje poszukiwania wzorca klasycznego mężczyzny, a z drugiej strony podświadomie bardzo go pragnie, mając u boku utuczonego beciaka z podwójnym podgardlem, bródką i kolczykiem w uchu . no ale tak jest jak się próbuje odrzucić tysiące lat dorobku kultury i cywilizacji... 🙂

no, zawsze tak było, to nie som babiwaki tylko dobrzy ojdzowie kukoldzi do chowania dzieci bo bad boj cie zaplodni i zostawi wiec nie puszczaj sie helgo, janusz moze byc bierny, gruby i ladniejszy od diabła, na lepszego cie nie stac xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Żaba Monìka napisał:

Teraz sa tez filmiki bylych trad wives, ktore mowia o tym jak maz je porzucil, a one zostaly z niczym. Chyba glownie u mormonow taki styl zycia jest popularny choc oczywiscie nie zawsze. Tam w ogole mlodo sie hajtaja, te dziewczyny sa pelne dobrych checi i marzen, ze wszystko bedzie pieknie, bez zadnego planu B na wypadek gdyby sie nie udalo.

Kobieta musi mieć swoje zabezpieczenie finansowe, wykształcenie i swoje własne osiągi, do których może wrócić lub realizuje w jakimś zakresie nadal. Wtedy jestem na tak (nie jest to tutaj nowość, że jestem konserwatywna, ale nie nieracjonalna). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, sesja psychiatryczna napisał:

Czyli nie tylko ja zauważyłam, że Kitkowa to starsza babka 😉

Może dlatego że patrzysz pod swoim kątem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, RymCym+ napisał:

a nie, ja już się nauczyłem używać partykuł pisząc z wami, bo wiem jak lubisz za słówka łapać.. sprawdź... jest tam partykuła na początku XD hahahahahahaha!

Ladnie, ze wstawiles "chyba", ale moim zdaniem niewiele to zmienia. Ale spoko, nie pisze tego po to, by sie klocic, tylko uwazam, ze sa gorsze rzeczy, ktore rodzice robia dzieciom niz te, ktore wymieniles. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Chochlik napisał:

Bo jest, być infantylną można i w dojrzałym wieku, jeśli się nie żyło normalnie i nie zdobyło odpowiedniego doświadczenia życiowego.  

W tym zdaniu zdecydowanie podkreslilas swoj wiek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Monalisa12, napisał:

Ja tego na ulicach miast takich jak Paryz , Londyn , Berlin itd  nie widze xD Wiem o czym piszesz kacze dzioby klata i dvpy odstajace zrobione brwi i pazury prezace sie nany na selfiach itd xD oraz chlopy z klata bicepsy  z uergulowana broda i zrobionym fryz w samych spodniach z dziara itd a panie jeszcze w leginsach i kuse sportowe bluzki na ramionczka odkrywajace brzusio to na styl murzynski xD

Ja tam wszedzie w realu mam mozliwosc poznac : ) Ale nie chce dlatego ze nie warto : ) I od dawna nie wchodze na takie portale czy serwisy bo to jest sztuczne i smieszne xD Potrafie zrobic takie zdjecia artystyczne z dziobem tyle ze nie kaczym dvpskiem odstajacym z klata wypieta jak wyjde z silki : DD

Dlaczego nie warto? To kiedy i gdzie może byc warto? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, RymCym+ napisał:

To tak nie działa w przypadku mężczyzn. robili ten eksperyment społeczny już kiedyś i chyba jest nawet na YT jeszcze w j. ang opis i przebieg:

wynajęli modela, ale nie takiego sebiksa z brodą, co ty tam ich oglądałaś, ale prawdziwego bardzo przystojnego kena, o wyglądzie nie wiem... młodego cavieziela/brosnana... coś takiego... no i założyli mu na tinderze fejkowe konto, pod fejkowym imieniem i danymi, ale jego fotami... w tym samym czasie  założyli fejkowe koto zwykłej przeciętnie ładnej dziewczynie...

co się okazało:

stosunek tych tiderowych polubień był zdecydowanie większy na korzyść tej standardowej kobiety, niż kena o wyglądzie jak z holywood,

mimo, że ken dostał sporo "przesunięć" i tych "matchów", to stosunkiem 3:1 przegrywał z tą w/w randomową kobietą

z kobiet które go polubiły i z nim pisały, tylko pewna część chciała się spotkać w realu, wiele zadowalało się samym pisaniem...

wioski jakie wysunięto: nie wszystkie, choć wiele kobiet zakłada tam konta nie tyle by kogoś znaleźć, ale by podbić sobie ego, dostawać atencję od mężczyzn i to im wystarczało.

Aha. Można i tak. To nie wiem. Chyba zapisze sie na kurs tanca albo do kolka szachowego albo jeszcze jakas inna aktywnosc. Powiem szczerze ludzie z neta byli piekni ale i tak nie w moim typie. Nie poczułam WOW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×