Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Niburdiama

Nie dziwię się, że nie mam powodzenia

Polecane posty

2 minuty temu, sesja psychiatryczna napisał:

Kobieta musi mieć swoje zabezpieczenie finansowe, wykształcenie i swoje własne osiągi, do których może wrócić lub realizuje w jakimś zakresie nadal. Wtedy jestem na tak (nie jest to tutaj nowość, że jestem konserwatywna, ale nie nieracjonalna). 

Kazdy inaczej sie sprawdza i fajnie gdy mamy wybor roznych opcji. Ale tak, trzeba sie zabezpieczac i byc samodzielnym, bo zycie roznie sie uklada. I to nie dotyczy tylko kobiet, bo mezczyzni tez potyrafia byc bardzo niesamodzielni, wystarczy spojrzec na to forum. Ale i w zyciu tez pelno takich widze.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Niburdiama napisał:

W tym zdaniu zdecydowanie podkreslilas swoj wiek..

Problem "artystko", że to nie jestem infantylna, nie ja zakradam tematy o platonicznych miłościach i adoratorach jak w romansidłach dla kur domowych. Nie ja  płaczę, że kobiety się noszą zbyt seksownie i przez to nie mam powodzenia. 😎

Edytowano przez Chochlik
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Żaba Monìka napisał:

Kazdy inaczej sie sprawdza i fajnie gdy mamy wybor roznych opcji. Ale tak, trzeba sie zabezpieczac i byc samodzielnym, bo zycie roznie sie uklada. I to nie dotyczy tylko kobiet, bo mezczyzni tez potyrafia byc bardzo niesamodzielni, wystarczy spojrzec na to forum. Ale i w zyciu tez pelno takich widze.

no... nie mogę zaprzeczyć choćbym chciał xD

https://f.kafeteria.pl/temat-7870846-dowod-przeilem-no/

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, ZbanowanaSalowa napisał:

Upasione rozwódki z forum z dziećmi, którym nawet woda w czajniku się przypala, potrafią poszukać gacha w sieci, więc ty jesteś młoda i masz zdecydowane większą szansa na poznanie kogoś w swoim wieku na codzień gdzieś 😴

Jak sie pracuje zdalnie to raczej nie, chyba, że sasiadów 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Niburdiama napisał:

Może dlatego że patrzysz pod swoim kątem...

Możliwe, każdy wyciąga wnioski sam. Natomiast nie ufałabym ślepo w podziały Promyczka kobiet na forum, w którym jego koleżanki to są te młode i ładne, a nawet gdy mają 50 lat to wyglądają na 35, a reszta to ta leciwa i brzydka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noo, wielu wykształconych, inteligentnych gości o wyższej pozycji którzy cię pewnie interesuja i tak będą wolec pindzie wypinające tyłek to tu to tam, tzn w internecie, może dla ciebie lepiej jakbyś skupila się na aktywnościach w realu

Edytowano przez Vlad Srakula
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Chochlik napisał:

Problem "artystko", że to nie jestem infantylna, nie ja zakradam tematy o platonicznych miłościach i adoratorach jak w romansidłach dla kur domowych. Nie ja  płaczę, że kobiety się noszą zbyt seksownie i przez to nie mam powodzenia. 😎

Chwalisz sie czy żalisz? 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Vlad Srakula napisał:

Noo, wielu wykształconych, inteligentnych gości o wyższej pozycji którzy cię pewnie interesuja i tak będą wolec pindzie wypinające tyłek to tu to tam, tzn w internecie, może dla ciebie lepiej jakbyś skupila się na aktywnościach w realu

To musze gdzies sie wybrać, ale nie wiem gdzie skoro ludzie szukaja w necie...😕

Nie wiem czy tylko wyksztalconych etc. To Ciebie nie interesuja wypiete ? 😲 chyba faceci ogolnie lubia patrzec na nogi 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówię żeby skupiła się na realu, nety to walikonie albo te tatuśki albo milfy, śmietnik, obrzydliwce traktujące się wzajemnie jak produkt 

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

To musze gdzies sie wybrać, ale nie wiem gdzie skoro ludzie szukaja w necie...😕

Nie wiem czy tylko wyksztalconych etc. To Ciebie nie interesuja wypiete ? 😲 chyba faceci ogolnie lubia patrzec na nogi 😁

Nie jestem facetem więc mnie nie interesują. Nie lubię jak ludzie traktują się wzajemnie jak produkt, mam awersję. Zawsze możesz udawać ujemne iq i wziąć jakiegoś młodego bananowca na raz tylko żeby dało sie go szybko pozbyć xd 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Nemesio Cervantes napisał:

logicznie na to patrząc weszlas do jaskini próżnosci czyli swiat Tinder. oni ci brodacze i silikonowe lale to ludzie szukający akceptacji przez upodobnienie sie do grupy. kiedys byli punkowcy, metale teraz tiktoki.   Ok 80 % spoleczenstwa to puste bezmozgie zwierzeta, nie skazone myślą. Zostaje ci pozostale 20% to zawsze coś.

Ale gdzie szukac te pozostałe 20%?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, przewr(l)otna napisał:

Spadło, ale całkowicie nie zanikło? 

Byłam typem dziewczyny "zapiętej na ostatni guzik" i zawsze znalazł się jakiś adorator. Nie każdy szuka cukierkowej dziuni. 

Jak siedze w domu to komu moge sie spodobać? 😁 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie nie mieć wulgarnych, prostackich skojarzeń podludzi i widzieć człowieka, na tych portalach widzisz jałówkę na sprzedaż 

Edytowano przez Vlad Srakula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Chochlik napisał:

Teraz poważnie, przyjęłaś standardowe tłumaczenie zagadnienia "dlaczego nie mam powodzenia".

Kobiety standardowo zwalają brak powodzenia na to, że inne kobiety są wyzywające i kuszą mężczyzn swoją dostępnością seksualną. Mężczyźni na to, że kobiety lecą na jakiś badboy a oni nie mają powodzenia bo są mili. 

W obu przypadkach to gówno prawda. Problemem jest zjebany charakter. 

 

Nie mam powodzenia, bo siedze w domu przed kompem. 😁 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Vlad Srakula napisał:

Mówię żeby skupiła się na realu, nety to walikonie albo te tatuśki albo milfy, śmietnik, obrzydliwce traktujące się wzajemnie jak produkt 

Tak to widzę, stąd odrzuciło mnie i sytuacja zmusza mnie do wyplynięcia na szersze wody. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Niburdiama napisał:

Chwalisz sie czy żalisz? 😁

Stwierdzam fakty. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Najlepszy setup na świecie napisał:

Musi lachon mierzyć miary na zamiary większość i tak zderzy się ze ścianą po 30-40tce a wtedy to już nawet przemek może odrzucić jak było u iskry 

Ale przecież opowiadam o tych przepieknych kobietach z dziubkami 30+, 40+, 50+ ktore wygladaja jak milion dolarów..a Ty myslales ze o kim? 20 latki to na co dzien poznaja ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Vlad Srakula napisał:

Nie jestem facetem więc mnie nie interesują. Nie lubię jak ludzie traktują się wzajemnie jak produkt, mam awersję. Zawsze możesz udawać ujemne iq i wziąć jakiegoś młodego bananowca na raz tylko żeby dało sie go szybko pozbyć xd 

Rozumiem Twoj punkt widzenia. Ja to bym zagrala z kims w szachy, wychłeptała herbatke. A nie jakies pozy erosy 🤮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Niburdiama napisał:

Nie mam powodzenia, bo siedze w domu przed kompem. 😁 

Bierz Leżaka on tez nie wychodzi z domu, tylko siedzi z ipad pro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Vlad Srakula napisał:

Fajnie nie mieć wulgarnych skojarzeń i widzieć człowieka, na tych portalach widzisz jałówkę na sprzedaż 

Ja widze, że ktoś szuka miłości w halce albo chwaląc firmą. To nie wiem, ale ja nie takiej miłości szukam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Najlepszy setup na świecie napisał:

Musi cię świat zobaczyć np w avku no i tyle 

Dokładnie. Świat musi sie dowiedziec o moim istnieniu, bo jak jestem anonimowa to i powodzenia nie ma. Ale nie wiem gdzie sie wybrać 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Najlepszy setup na świecie napisał:

To pozostaje w karme dla kotów rasowych zainwestowac 

Może tak trzeba zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Najlepszy setup na świecie napisał:

Lachony lubią sex teraz na tiktoka jest moda nagrywać swoje zdjęcie z odgłosy facefuka

Aż strach pomyśleć jaka będzie później moda 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Chochlik napisał:

Bierz Leżaka on tez nie wychodzi z domu, tylko siedzi z ipad pro.

Leżak nie pasuje, bo nie chce chłeptać herbatki i pogadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Niburdiama napisał:

Ja widze, że ktoś szuka miłości w halce albo chwaląc firmą. To nie wiem, ale ja nie takiej miłości szukam. 

Może i bywa w tych ludziach jakas miłość, problem jest taki czy to musi być takie chamskie i obrzydliwe aż robi się słabo przez te mała subtelność i oczywistość w kontaktach międzyludzkich aż coś mdli 🥲

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Najlepszy setup na świecie napisał:

Już cípki pokazywaly ale coś tiktoka wycina sex 

Mnie usuneli komentarz że roocham do 4h i nie muszę pajacowac siłowni 

Tego tylko jeszcze tam brakuje na tych randkach do kompletu 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Vlad Srakula napisał:

Może i bywa w tych ludziach jakas miłość, problem jest taki czy to musi być takie chamskie i obrzydliwe aż robi się słabo przez te mała subtelność i oczywistość w kontaktach międzyludzkich aż coś mdli 🥲

Sądzę, że to jest tylko jakiś wycinek rzeczywistości, tam sa ludzie spragnieni wrazen, nog, biustów, brody, wygladu, przepychu. A ludzi ktorych to nie interesuje nie ma...i tu jest szansa dla nas...sa gdzies indziej tylko gdzie...?

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Najlepszy setup na świecie napisał:

Już cípki pokazywaly ale coś tiktoka wycina sex 

Mnie usuneli komentarz że roocham do 4h i nie muszę pajacowac siłowni 

Ale ty nie ruchasz 4h i nie będziesz, jeśli jednak nie popajacujesz siłowni i nie pójdziesz do pracy. 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Najlepszy setup na świecie napisał:

Raz w tygodniu mam z ciocia mi wystarczy albo obie strony chcą współpracować w celu osiągnięcia wspólnych organów i tworzenia rzeczywistości albo nie tu nie ma dużej filozofii muszą być chęci obu stron 

Lubie chłeptać herbatki i jak facet mnie otacza troską jak tato, który wszedzie mnie woził. I faceci mówili mi, że po co mi prawo jazdy jak faceci mnie będą wozić, a poza tym jest miły, uczynny. A na przemianę w bycie tygrysem przyjdzie czas o północy 😁

A teraz swiat sie tak zmienił i ja nie jestem na bieżąco z randko-trendami 😁

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×