Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
SHOW

Najgorzej to jest być taki jak Filip, jest przystojny ale i tak nie ma szans na dziewczyne

Polecane posty

Przez chorobę psychiczną.

To już lepiej być brzydalem, bo wtedy wiadomo że nie ma na co liczyć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pewnie ze mam szans na dziewczyne, bo od plywania na outdoor niedlugo bede taki seeksowny ze laski beda mi same na kuutasa wskakiwac a ja nic nie bede mogl zrobic a sreosi nie bedzie, zeby mnie obronila XDD

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, kalg0n napisał:

pewnie ze mam szans na dziewczyne, bo od plywania na outdoor niedlugo bede taki seeksowny ze laski beda mi same na kuutasa wskakiwac a ja nic nie bede mogl zrobic a sreosi nie bedzie, zeby mnie obronila XDD

nie zapominaj że ci nie staje kuutas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, RymCym+ napisał:

a tu się zgodzę z tobą szczeroblcu...

to prawda... filip źle nie wygląda, ale przez nieleczoną schizę jest totalnie skreślony... natura dała mu dobre geny z jednej strony i fatalne z drugiej...

gdyby podjął się farmakologii i leczenia od samego początku, poszedł do grupy usamodzielniającej dla schizofreników może jeszcze coś by z tego było, ale stało się jak stało...

może Pan Bóg da mu jeszcze szanse... modli się, więc kto wie... tego mu szczerze życzę... szczęścia i zdrowia.

Dutch My jesteśmy brzydalami i jesteśmy pogodzeni z samotnością 

Edytowano przez SHOW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie jestes brzydalem, jestes pieknym facetem i przystojnym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rady srymcippa to sobie mozna do smieci wyrzuc, niedawno mi ten kretyyn pisal, zebym olal serwer i serwery, co za i...a, a w anglii znajomi polacy mnie ciagle wyptuja o serwery i zebym w tym siedzial, i w ogole ze sie zaszylem w domu i nie wychodze juz tak jak kiedys nigdzie, bo wole siedziec przy komputerach i w serwery sie bawic, a rymcym to debiil mysli ze jest madry, a jest kretyynem xD

pamietam jak do mojego wspollokatora przyszlo dwoch policjantow tajniakow bo bylem 'swiadkiem przestepstwa' i wpadli z laptopami, a jeden sie do mnie cieszyl, bo widzial co mam na lapku i sie mnie pyta czy jestem jakims hackerem, a ja odpowiadam, ze sie bawie w serwery, a ten ze to pewnie niezle kasy na tym zarabiam hahah, a ja sie smieje tylko hahah :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×