Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kartofle

Gajaa a ty wylecz grzybice

Polecane posty

Przed chwilą, Gajaa napisał:

Pa sernik 😄

narka 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, kartofle napisał:

Gaje to bym napierrdalał aż by się kopytami nakryła 🤣

w twoich snach, bo ty do takiej ksiezniczki jak Gaja to nawet dojscia nie masz smieciu bo jestes oblesnym zgredem i bezzebnym, uszatym trollem i mozesz sobie o Gaji tylko pomarzyc, idz tam lepiej do swojej schorowanej nimfetki wyczysc jej buty i mieszkanie, bo Gaja sie brzydzi toba i nie dziwie sie 😄

jestes jak bakteria jakas na ktorej widok czlowiekowi robi sie niedobrze, a teraz klekaj do miecza lezaka a potem kotarby fajfusie 😄

 

Edytowano przez Gn00Y
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak naprawde to siedze przy kompie i bawie sie w serwery i tak mi czas mija, ale poszedlem dzisiaj na chwile po sklep razowy a tam idzie jakas mloda laseczka bardzo jasnych blond wlosach a ja za nia ide i do sklepu wchodze bo chcialem sie jej przyjrzec hahah, ale zobaczylem na jej twarz i ugh odszedlem 😄

a ona nawet mnie nie widziala 😄 trzeba uwazac, bo niewiadomo co za Filip obserwuje i czai sie za rogiem haha 😄

narka, bede pozniej jak mi sie znudzi serwerowanie pa 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Gajaa napisał:

Nie mam grzybicy, a mój ginekolog powiedział, że mam zdrową i ładną pochwę jak nastolatka. Pewnie dlatego, że nie uprawiam seksu i nie rodzę dzieci.

 

Ja też byłem ostatnio u ginekologa, bo jedno jądro mi znikło i się wystraszylem.Okazało się, że mam wędrujące jajo i jedno sie przemieszcza poza torbę. Jak wychodziłem, typ rzucił tekstem, że przy następnej wizycie ma nadzieję, że moje jajka zawędruja pod prysznic. Co miał na myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gajaa napisał:

To i tak mało skasowała za plombowanie i piaskowanie. U mnie za plombowanie prawie 400 i piaskowanie podobnie. 

wiesz to bylo dosyc dawno, wiadomo ze od tamtej pory ceny w Polsce za wszystko wzrosly po 200% albo 300% bo na ukraine trzeba pieniazki wysylac, a polaczki musza placic za to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gn00Y napisał:

wiesz to bylo dosyc dawno, wiadomo ze od tamtej pory ceny w Polsce za wszystko wzrosly po 200% albo 300% bo na ukraine trzeba pieniazki wysylac, a polaczki musza placic za to 😄

SPOKOJNIE TO TYLKO ODSETKI OD EMERYTURY TWOJEJ BABCI 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, malowany napisał:

Ja też byłem ostatnio u ginekologa, bo jedno jądro mi znikło i się wystraszylem.Okazało się, że mam wędrujące jajo i jedno sie przemieszcza poza torbę. Jak wychodziłem, typ rzucił tekstem, że przy następnej wizycie ma nadzieję, że moje jajka zawędruja pod prysznic. Co miał na myśli?

Myślałam, że byłeś z dziewczyną u ginekologia, bo ginekolog w trakcie badania rozpiął rozporek 😄

(Był tu kiedyś taki troll, który na każdym dziale ostrzegał kobiety 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam dwie babcie i obie mnie kochaja i rozpieszczaja, a wy zazdroscicie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ide zaraz na spacer do wody poplywac haha musze sie dotlenic i rozprostowac kosci, zimna woda w rzece niezle stawia na nogi, polecam, zegnam 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gn00Y napisał:

mam dwie babcie i obie mnie kochaja i rozpieszczaja, a wy zazdroscicie 😄

WOŁAJĄ DO CIEBIE FIFI? OPWIADALES IM O SWOICH FANTAZJACH DOTYCZACYCH CZARNEGO KUUTASA? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gajaa napisał:

Nie mam grzybicy, a mój ginekolog powiedział, że mam zdrową i ładną pochwę jak nastolatka. Pewnie dlatego, że nie uprawiam seksu i nie rodzę dzieci.

 

Dajesz jakimś dziadom oglądać swoje miejsca intymne?  chociaż w sumie ciężko  uwierzyć że lekarz walnął taki tekst prosto z mostu. 

Weź ty do spowiedzi idź lepiej bo kłamstwo za kłamstwem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, malowany napisał:

Ja też byłem ostatnio u ginekologa, bo jedno jądro mi znikło i się wystraszylem.Okazało się, że mam wędrujące jajo i jedno sie przemieszcza poza torbę. Jak wychodziłem, typ rzucił tekstem, że przy następnej wizycie ma nadzieję, że moje jajka zawędruja pod prysznic. Co miał na myśli?

Ginekolodzy nie leczą facetów głąbie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, James Sunderland✓ napisał:

Ginekolodzy nie leczą facetów głąbie 

A JAK JEST CHLOP Z CIIPKOM TO DO KOGO IDZIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, James Sunderland✓ napisał:

Do psychiatry Narcyzjuszu...

.

A JESLI NIE CHODZI O CHOROBY PSYCHICZNE W WYNIKU URODZENAI SIE HERMAFRODYTA W SPOLEZCENSTWIE KTORE UTYLIZUJE TEGO TYPU JEDNOSTKI TYLKO NA PRZYKLAD DOSTAL INFEKCJI CIIPKI TO DO KOGO IZDIE? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, rozpad gnilny napisał:

A JESLI NIE CHODZI O CHOROBY PSYCHICZNE W WYNIKU URODZENAI SIE HERMAFRODYTA W SPOLEZCENSTWIE KTORE UTYLIZUJE TEGO TYPU JEDNOSTKI TYLKO NA PRZYKLAD DOSTAL INFEKCJI CIIPKI TO DO KOGO IZDIE? 

Do weterynarza 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, James Sunderland✓ napisał:

Ginekolodzy nie leczą facetów głąbie 

Mnie jakoś wyleczył

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×