Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
everhard

Gajaa jestes

Polecane posty

no iskry dawno tu nie widzialem, od poltorej tygodnia, ciekawe co tam u niej 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

od iskry mnie odrzuca to, ze sie kumpluje z praavikiem, a ten pravik mi podpadl bardzo 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gn00Y napisał:

od iskry mnie odrzuca to, ze sie kumpluje z praavikiem, a ten pravik mi podpadl bardzo 😄

To żałuj Fajna i ładna jest 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja pamietam jak jednemu przyjacielowi anglikowi mowilem, ze jade w przyszlym tygodniu do londynu z baba z neta a ten zamias sie cieszyc, to wyskoczyl zt ekstem to zegnaj Filip, byles dobrym friend, a ja oo kuurwa cos we mnie peklo wtedy i mi sie smutno bardzo zrobilo

teraz mi przyjaciele inni mowia, ze jakbym z nia pojechal, to bym nigdy nie wrocil, i mnie sie w to wierzyc nie chce, ale pewnie maja racje, niestety

a moj najlepszy przyjaciel z Krakowa z ktorym znamy sie 11 lat to mi ciagle mowi, zebym sie cieszyl, ze nigdzie nie pojechalem 😄

i wszyscy sie ciesza, ze zostalem 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gn00Y napisał:

no miayuko tez mi pisala, ze jej chlopak zabil sie na moto XD

w ogole ja juz mialem dosc bajeczek tej katiuszki, bo miesiacami mnie faszerowala bajeczkami co bedziemy robic razem i w ogole i juz mialem dosc tych klamstw, bo nic sie nie sprawdzalo z tego co pisze, ciagle tylko bajeczki 😄

ALE TWIERDZIŁEŚ, ŻE GADAŁEŚ Z OBIEMA PRZEZ TEL I MIAŁY ZUPEŁNIE INNE GŁOSY?

JEDNĄ SŁYSZELIŚMY NA FORUM, A CIEKAWE CZY FAKTYCZNIE Z TĄ MIYĄ GADAŁEŚ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gn00Y napisał:

ja pamietam jak jednemu przyjacielowi anglikowi mowilem, ze jade w przyszlym tygodniu do londynu z baba z neta a ten zamias sie cieszyc, to wyskoczyl zt ekstem to zegnaj Filip, byles dobrym friend, a ja oo kuurwa cos we mnie peklo wtedy i mi sie smutno bardzo zrobilo

teraz mi przyjaciele inni mowia, ze jakbym z nia pojechal, to bym nigdy nie wrocil, i mnie sie w to wierzyc nie chce, ale pewnie maja racje, niestety

a moj najlepszy przyjaciel z Krakowa z ktorym znamy sie 11 lat to mi ciagle mowi, zebym sie cieszyl, ze nigdzie nie pojechalem 😄

i wszyscy sie ciesza, ze zostalem 😄

Te peeedały nie chciały cię stracić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, MOCNY STULEJ napisał:

NIE WIE, ALE PIEEERDOLI KOCOPOŁY

TEN UŁOM MYŚLI, ŻE JAK BĘDZIE OBRAŻAŁ INNE OSOBY I PRZEKRĘCAŁ FAKTY NA ICH TEMAT - TO DOWALI PRAVIKOWI W TEN SPOSÓB - TAKTYKA AUTYSTYCZNEGO 10-LATKA

JAKBY ISKRA PRZESTAŁA TU PISAC - TO ON TEŻ ZARAZ BY PISAŁ O NIEJ, ŻE "BYŁA PROJEKTEM DANTE"

JAKI TY JESTEŚ UPOŚLEDZONY PRZECIEŻ TEN PROJEKT SAM SIĘ ZDRADZIŁ SAMYMI WPISAMI I FOTAMI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

srakiuszka znalazla pocieszenie u swira z londynu, oni spedza razem cale zycie, wiec powodzenia 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Dobry z niego ziomek napisał:

JAKI TY JESTEŚ UPOŚLEDZONY PRZECIEŻ TEN PROJEKT SAM SIĘ ZDRADZIŁ SAMYMI WPISAMI I FOTAMI

moi przyjaciele sysadmini co sie znaja na serwerach i wogole pisali, ze foty srakiuszki to AI

jak wyslalem AncientWisdomowi pierwsze foto srakiuszki z karteczka z podpisem, to on do mnie za chwile ze sprawdzil i ze to AI zrobilo i chooy

a ja o koorwa nie wierze 😄

i teraz mi pisza, zebym zapomnial o tej osobie, ale ciezko 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

buahah peedaly moj wspollokator stracil praawictwo jak mial 16 lat i z 15 lasek ruuchal, bo od wielu lat trenuje boks a moja mama mowi, ze to piekny chlopak 😄

ty do niego wystartu nie masz praavik 😄 jestes oblechem do niego 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Dobry z niego ziomek napisał:

JAKI TY JESTEŚ UPOŚLEDZONY PRZECIEŻ TEN PROJEKT SAM SIĘ ZDRADZIŁ SAMYMI WPISAMI I FOTAMI

O TEJ KLAUDI ROZOVEJ TEŻ PISAŁEŚ, ŻE TO KATOIUSZA ALBO MIYA, WIĄC ZAMILCZ, PRZYGŁUPIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gn00Y napisał:

srakiuszka znalazla pocieszenie u swira z londynu, oni spedza razem cale zycie, wiec powodzenia 😄

ALE SERIO GADAŁEŚ Z MIYĄ PRZEZ TEL? CZY ZMYŚLIŁEŚ TO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no klaudia rozova to katiusza, ale rozova to chyba nazwisko jakies baby czy corki putina, wiec to wszystko tez fejk 😄

to wszystko to bajeeczki i pieprzenie gluupot, i ja z neta jedyna babe jaka bym dopuscil do siebie to Gaja vel Klaudix, bo zesmy od dawna korespondowali, a srakiuszka przerwala nam rozmowy i relacje, ale ja juz nie chce baby z neta, katiuszka tez niech spieerdala 😄

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, MOCNY STULEJ napisał:

ALE SERIO GADAŁEŚ Z MIYĄ PRZEZ TEL? CZY ZMYŚLIŁEŚ TO?

tak, gadalismy chyba z 40 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gn00Y napisał:

tak, gadalismy chyba z 40 minut

I MIAŁA INNY GŁOS NIŻ LEO KATIUSZA? BIERZESZ POD UWAGĘ TO, ŻE TO MOŻE BYĆ TA SAMA OSOBA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to nie moja wina ze wygladam z ryja jak jej zmarly ex i sie przyjeebala do mnie 😄

teraz jak widze kogos na motorze to jestem przerazony ze to srakiuszka i przyjechala po mnie i mnie znalazla 😄 mam juz traume do konca zycia 😄

nie wiem czy mi przejdzie XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, MOCNY STULEJ napisał:

O TEJ KLAUDI ROZOVEJ TEŻ PISAŁEŚ, ŻE TO KATOIUSZA ALBO MIYA, WIĄC ZAMILCZ, PRZYGŁUPIE

Przecież Rozova to katiusza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Gn00Y napisał:

buahah peedaly moj wspollokator stracil praawictwo jak mial 16 lat i z 15 lasek ruuchal, bo od wielu lat trenuje boks a moja mama mowi, ze to piekny chlopak 😄

ty do niego wystartu nie masz praavik 😄 jestes oblechem do niego 😄

Chyba takich lasek jak ty.

Ja nie jestem pedałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Dobry z niego ziomek napisał:

KATIUSZKA ZOSTAŁA W ROZPRACOWANA  W 100%

Chyba w twoich urojeniach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, sratuszczak napisał:

Chyba takich lasek jak ty.

Ja nie jestem pedałem.

buahahah znam jego ex i kolezanki do niego przychodza niezle, szczuple i ladne fajne dziewczyny 😄

ale o katiuszce nigdy nic zlego nie powiedzial 😄 tylko ze chcialby ja kiedys spotkac, i sie zastanawia czy to fajna laska czy nie i tyle 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, James Sunderland✓ napisał:

Przecież Rozova to katiusza 

SORRY, MOŻE NIKI MI SIE POMYLIŁY

CHODZIŁO MI O TĘ "KLAUDIĘ" FEJKOWĄ, CO UDAWAŁA ŚLUB Z BRATEM (XDDD) I DAWAŁA FEJKOWE FOTY JAKIEJŚ AZJATKI - NIE PAMIĘTAM JEJ NIKU

NO, TA TO WIADOMO OD POCZATKU,  ZE TO BYŁ FEJK DLA DEEEBILI I ZWYKŁY TROLL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, MOCNY STULEJ napisał:

SORRY, MOŻE NIKI MI SIE POMYLIŁY

CHODZIŁO MI O TĘ "KLAUDIĘ" FEJKOWĄ, CO UDAWAŁA ŚLUB Z BRATEM (XDDD) I DAWAŁA FEJKOWE FOTY JAKIEJŚ AZJATKI - NIE PAMIĘTAM JEJ NIKU

NO, TA TO WIADOMO OD POCZATKU,  ZE TO BYŁ FEJK DLA DEEEBILI I ZWYKŁY TROLL

Ona nic takiego nie dawała, tylko psychopata który ją stalował i pisał na tym forum. Ten ślub z bratem to on wymyślił.

Edytowano przez sratuszczak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moj wspollokator to super gosc i Go kocham ❤️😄

on jest dla mnie najwazniejszy 😄

jak cos mu sie stanie to mam przeejeebane 😄

dobranoc 😄

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, sratuszczak napisał:

Ona nic takiego nie dawała, tylko psychopata który ją stalował i pisał na tym forum 

TO DLACZEGO PRZYGŁUPIE W TEN ŚLUB UWIERZYŁEŚ I JEJ BRONIŁEŚ? WIDZIAŁEM TE SKRINY AKURAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak siedzial w psychiatryku pare tygodni, to ja sam mieszkalem na chacie, i zalatwialem sobie od ptaszka speed i to byl najpiekniejszy czas w zyciu jaki spedzilem, sluchalem muzyki z wiezy 24/7, nie spalem dnie i noce, tylko muzy sluchalem z wiezy glosno, okno szeroko otwarte, za oknem wielkie piekne drzewo, a rano sobie chodzilem na recykling kupowac wiecej plyt za grosze, wracalem na chate i dalej sluchalem muzyki 😄

ale mi dobrze bylo 😄

super wakacje mialem ❤️😄 fajnie bylo 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spadam juz wole sobie popisac z ziomeczkami na irc, bo ich zaniedbalem dzisiaj, papa 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, MOCNY STULEJ napisał:

TO DLACZEGO PRZYGŁUPIE W TEN ŚLUB UWIERZYŁEŚ I JEJ BRONIŁEŚ? WIDZIAŁEM TE SKRINY AKURAT

Bo się pokłóciliśmy wtedy przez Poke i chciałem jej zrobić na złość po pijaku. Ale później Ją przeprosiłem i jest zgoda między nami do tej pory

Edytowano przez sratuszczak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CHOĆ TEN ŚLUB Z BRATEM BYŁ TAK DURNYM WYMYSŁEM, ŻE AKURAT NIE ZDZIWIŁOBY MNIE TO GDYBY TO BYŁO BAITEM MOONA CZY INNEGO BYCZEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moj wspollokator jest zajeebistym ziomeczkiem, nigdy mi niczego nie zalowal, mieszkam u niego za friko, ciezko takich ludzi spotkac, on jest zajeebisty i chce dla niego jak najlepiej, i mnie potrzebuje 😄

dobra zegnam sie z wami narka XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×