Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Niburdiama

Mam ochotę na masaż lomi lomu nui

Polecane posty

5 minut temu, Niburdiama napisał:

Czy obrywać? Myśle, że zostaliśmy obydwoje poturbowani wikłając się w coś, w co uwiklał nas los...niby zalezy to od decyzji wlasnych, ale jak widac nie do konca...

Ogladales film Diabeł? Bardzo ciekawy. Splot wydarzeń powoduje, że kilka osob znalazlo sie w windzie i nie mogą z niej wydostać. I nie bez powodu.

A tak dopatrujac sie analogii to dziwnym trafem trafilismy na siebie ja i on, los nas rozlaczal i dziwnie ponownie łączył jak gdyby to wszystko miało zmierzac do nieuchronnej katastrofy, ktora musiala sie wydarzyc i nie powinnismy sie poznać.

Dobranoc 😊🌛

Oglądałem i brakuje mi takich filmów. No ja wychodzę z założenia że wszystko było po coś, a później z tego lekcje trza wyciągnąć. Dobranoc 😊Ale ja Cię zagaduje a Ty miałaś dawno już spać. 😄

Edytowano przez Ktoś całkiem obcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Ktoś całkiem obcy napisał:

Oglądałem i brakuje mi takich filmów. No ja wychodzę z założenia że wszystko było po coś, a później z tego lekcje trza wyciągnąć. Dobranoc 😊Ale ja Cię zagaduje a Ty miałaś dawni już spać. 😄

Bagaż już spakowany. Jeszcze kąpu 😁 

Wyszukuje takich właśnie filmów. Jeszcze podobał mi się o królu Arturze, ten nowszy. Mega. 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Niburdiama napisał:

Wiem co masz na myśli. Ale jakkolwiek nie staram się zająć czymś głowy i jak sam widzisz zalewa mnie Niagara pracy tak wszystkie drogi prowadzą do Rzymu. Jak jakieś fatum, ale to nie fatum przecież tylko codzienna życiowa rzeczywistość...

Wychodzi na to , że odwrócenie uwagi pracą nie działa w Twoim przypadku i śmiem założyć że już lepiej jest pozwolić Ci się wygadać, a przy tym analizując Twój przypadek i wtedy lżej jest psychiczne , bo to jak zrzucenie ciężaru który taszkasz... Skomplikowana jesteś, bo ta wyobraźnia większa niż u mnie , ale przy odpowiedniej wiedzy i podejściu można Cię poskładać żebyś nie była jak na rozdrożu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Niburdiama napisał:

Bagaż już spakowany. Jeszcze kąpu 😁 

Wyszukuje takich właśnie filmów. Jeszcze podobał mi się o królu Arturze, ten nowszy. Mega. 😛

Ale lepiej się chociaż już czujesz wydaje mi się i o to chodzi w prawidłowych kontaktach międzyludzkich 😊 Kąpiel/prysznic bywa zbawienny , bo świadczy o szacunku wobec samego siebie. Wiem wiem miewam różne dziwne porównania , ale to jest przemyślane starannie. 

Nie nie oglądałem tego nowego o królu, bo filmy też zaniedbałem. 

Bagaż czyli wyjeżdżasz...uważaj na siebie 😊 😚

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×