Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Emilia2525

Hipnotyzujace spojrzenie.

Polecane posty

2 minuty temu, Seven napisał:

Kiedyś siedziałam na ławce przy fontannie i jeden facet centralnie obok rozsypał karmę dla ptaków obok mnie. Jak nagle się zleciało towarzystwo to nie wyobrażasz sobie co się działo.

 

no tam to codziennie przylaza grube baby z indii tez i sie ciesza bo ptaki jedza... a to golebie fuj i caly park obsrany przez nie potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gn00Y napisał:

szczury i myszy sa za to fajne, super odglosy wydaja jak wpadaja na wyzerke, takie piski pii pii pii pii haha slodkie sa ❤️😄  nie wiem czemu ludzie sie boja 😄 fajne zwierzaczki 😄

Pewnie dlatego, że przenoszą choroby po ugryzieniu i czekają go bolesne zastrzyki w brzuch. Śmieję się, że w brzuch. Raczej w pośladek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Seven napisał:

Kiedyś wyznałeś, że coś widziałeś w nocy. Jakieś duchy czy inne straszne postaci czy, że miałeś uczucie bycia śledzonym. Pamiętasz? 

Byłeś w miejscu tej chaty w środku lasu?

tam obok gdzie w namiocie mieszkalem to jakas szajka dilerow narkotykow sie przypaletala niedawno, jakas grupa zorganizowana z 20 osob przebywaja w lesie 24/7 ,i nie wiem co oni tam robia, ale zlo sie tam dzieje, ja oczywiscie nie bede nic zglaszal, bo to nie moj interes, ale masakra jakas, gowniarze jakies w torebkach louis vuitton dilerzy tez sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Seven napisał:

Pewnie dlatego, że przenoszą choroby po ugryzieniu i czekają go bolesne zastrzyki w brzuch. Śmieję się, że w brzuch. Raczej w pośladek.

te lesne chyba nie roznosza chorob, w miescie moze tak, bo lataja po koszach na smieci i w ogole fuj 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Seven napisał:

Kiedyś wyznałeś, że coś widziałeś w nocy. Jakieś duchy czy inne straszne postaci czy, że miałeś uczucie bycia śledzonym. Pamiętasz? 

Byłeś w miejscu tej chaty w środku lasu?

nie pamietam, jakiej chaty? tam gdzie wiewior?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gn00Y napisał:

no tam to codziennie przylaza grube baby z indii tez i sie ciesza bo ptaki jedza... a to golebie fuj i caly park obsrany przez nie potem

Hindusi rozdają posiłki potrzebującym. Lubisz takie jedzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Seven napisał:

Hindusi rozdają posiłki potrzebującym. Lubisz takie jedzenie?

niespecjalnie przepadam za curry 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gn00Y napisał:

tam obok gdzie w namiocie mieszkalem to jakas szajka dilerow narkotykow sie przypaletala niedawno, jakas grupa zorganizowana z 20 osob przebywaja w lesie 24/7 ,i nie wiem co oni tam robia, ale zlo sie tam dzieje, ja oczywiscie nie bede nic zglaszal, bo to nie moj interes, ale masakra jakas, gowniarze jakies w torebkach louis vuitton dilerzy tez sa

Gangi małoletnie to najgroźniejsze licho. Ukrywają się przed organami ścigania zapewne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gn00Y napisał:

nie pamietam, jakiej chaty? tam gdzie wiewior?

Tak, tam gdzie wiewiór. Co przychodził i w końcu go pognałeś na cztery wiatry bo miał pchły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gn00Y napisał:

niespecjalnie przepadam za curry 😄

A za czym przepadasz? Co byś zjadł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Emilia2525 napisał:

Pytanie do mężczyzn. Jak wy to widzicie. 

Dlaczego mężczyzna patrzy kobiecie prosto w oczy, nie jest to chwilowe spojrzenie... A intensywne głębokie, trwa to tyle dopóki go nie minę na korytarzu. Jestem młoda 28letnia kobieta. Ten mężczyzna ma mniej więcej 36-37 lat, żonaty. Jeżeli wpatrujecie się tak w dziewczynę co czujecie? I do czego może facet darzyć? Zaczynam to odwzajemniac,wcale nie uciekam wzrokiem podtrzymuje to, czy to jakaś gra? 

Myślę, że do niczego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gn00Y napisał:

te lesne chyba nie roznosza chorob, w miescie moze tak, bo lataja po koszach na smieci i w ogole fuj 😄

Wszystkie mysy i scury są wściekłe. Oprócz hodowanych, chyba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Seven napisał:

Tak, tam gdzie wiewiór. Co przychodził i w końcu go pognałeś na cztery wiatry bo miał pchły.

nie pognalem go, tylko ucieklem

niestety powinienem byl go myc, a balem sie go myc lodowata woda z rzeki, bo to byla zimna i myslalem, ze go szlag trafi 😕

1 minutę temu, Seven napisał:

Co za serwer działasz?

no mam vps i sobie na nim stawiam fora, blogi, strny internetowe, serwery i w ogole ucze sie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Seven napisał:

Wszystkie mysy i scury są wściekłe. Oprócz hodowanych, chyba?

haha one sa fajne, bo nawet przeterminowane jedzenie zjedza i nie wybrzydzaja 😄

 

2 minuty temu, Seven napisał:

A za czym przepadasz? Co byś zjadł?

uwielbiam pizze, ciasto z kremem, dobre ziemniaczki, kapuste tez bardzo lubie i wszystkie warzywa i zupy swiata kocham ❤️😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Emilia2525 napisał:

Pytanie do mężczyzn. Jak wy to widzicie. 

Dlaczego mężczyzna patrzy kobiecie prosto w oczy, nie jest to chwilowe spojrzenie... A intensywne głębokie, trwa to tyle dopóki go nie minę na korytarzu. Jestem młoda 28letnia kobieta. Ten mężczyzna ma mniej więcej 36-37 lat, żonaty. Jeżeli wpatrujecie się tak w dziewczynę co czujecie? I do czego może facet darzyć? Zaczynam to odwzajemniac,wcale nie uciekam wzrokiem podtrzymuje to, czy to jakaś gra? 

moze kogoś przypominasz albo chodzi o cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Seven napisał:

Gra niewarta świeczki. Uwiedzie i co dalej? Będziesz nieistniejącą kobietą dla wszystkich jego bliskich. Tak byś chciała?

chodzi o dziki sex w zamkniętym biurze, po co mają bliscy patrzeć?

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gn00Y napisał:

nie pognalem go, tylko ucieklem

niestety powinienem byl go myc, a balem sie go myc lodowata woda z rzeki, bo to byla zimna i myslalem, ze go szlag trafi 😕

no mam vps i sobie na nim stawiam fora, blogi, strny internetowe, serwery i w ogole ucze sie 😄

Tak to w życiu bywa, że raz z górki a raz pod górkę. Zaraz wiosna i będzie weselej. 

A, to fajnie. Coś tworzysz i dobrze, że nie bezczynnie zbijasz czas. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Seven napisał:

Tak to w życiu bywa, że raz z górki a raz pod górkę. Zaraz wiosna i będzie weselej. 

A, to fajnie. Coś tworzysz i dobrze, że nie bezczynnie zbijasz czas. 

ja teraz tam mieszkam od zeszlego roku z przyjaciolmi, mam wielkie wyro, super wieze i spokoj, i bardzo dbaja o mnie i sie opiekuja 😄 tacy przyjaciele to zloto ❤️😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gn00Y napisał:

haha one sa fajne, bo nawet przeterminowane jedzenie zjedza i nie wybrzydzaja 😄

 

uwielbiam pizze, ciasto z kremem, dobre ziemniaczki, kapuste tez bardzo lubie i wszystkie warzywa i zupy swiata kocham ❤️😄

O tak! Pizzę to i ja bym opędzlowała narychmiast. Plus wszystko co wymieniłeś lubię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Seven napisał:

Niburdiama. ❤️

Hej buziaczki 😘 ❤co slychać? 

Śnił mi sie dzis pączkowy, że mnie namietnie caluje i tuli. A nie wiedziałam go juz bardzo dawno, dawno temu

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Seven napisał:

O tak! Pizzę to i ja bym opędzlowała narychmiast. Plus wszystko co wymieniłeś lubię. 

ale te pizze z takeaway w UK to mi srednio podchodza, ja lubie taka domowa najbardziej 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gn00Y napisał:

haha one sa fajne, bo nawet przeterminowane jedzenie zjedza i nie wybrzydzaja 😄

 

uwielbiam pizze, ciasto z kremem, dobre ziemniaczki, kapuste tez bardzo lubie i wszystkie warzywa i zupy swiata kocham ❤️😄

Nie namówisz mnie na hodowlę myszy. O tak! Pizzę to i ja bym opędzlowała choćby zaraz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Nemesio Cervantes napisał:

chodzi o dziki sex w zamkniętym biurze, po co mają bliscy patrzeć?

Jeżeli jest tam drukarka to zrozumiałe, toż to marzenie każdej sekretarki. ;]

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Seven napisał:

Nie namówisz mnie na hodowlę myszy. O tak! Pizzę to i ja bym opędzlowała choćby zaraz. 

A ja mam ochote na batonika mordkoklejka. 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gn00Y napisał:

ja teraz tam mieszkam od zeszlego roku z przyjaciolmi, mam wielkie wyro, super wieze i spokoj, i bardzo dbaja o mnie i sie opiekuja 😄 tacy przyjaciele to zloto ❤️😄

 

Ciepło? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Seven napisał:

Nie namówisz mnie na hodowlę myszy. O tak! Pizzę to i ja bym opędzlowała choćby zaraz. 

hahah 😄

jak kto woli 😄 nikogo do niczego nie namawiam 😄 dzisiaj widzialem malutka mysz umarla na sciezce rowerowej i mi bylo przykro, bo takie to malutkie i niewinne z 5cm i RIP 😞

wrzucilem ja w krzaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gn00Y napisał:

ale te pizze z takeaway w UK to mi srednio podchodza, ja lubie taka domowa najbardziej 😄

Domowe, pewnie! Kiedyś robiłam na cienkim cieście. Palce lizać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Seven napisał:

Ciepło? 

za cieplo, latem to jest jakas masakra, okna otwieram w calym domu zeby sie wietrzylo i tak jest kuurwa cieplo, ja w samych gaciach siedze przy szeroko otwartym oknie w nocy 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×