Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Wymiana płynów ze stypiara

Ps3 podlaczone do 85 wszystko pięknie działa

Polecane posty

Przed chwilą, Kretyyn napisał:

dzieki, wow fajnie tam masz 😄

jeszcze podpiac do jakiegos kina domowego to 5.1 i jest niezly czad 😄

dla mnie swiat by przestal istniec XD

Mam transmiter sony dolby digital 360 i dwie pary sluchawek sony kina domowego nie będzie ze względu na sąsiadów i minimalizm, tv jest wystarczająco głośny max używam 40/100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Kretyyn napisał:

na kabel dobry warto wydac kase, ja kiedys wydalem 30 funtow na jakis kabel aux do glosnikow to jak mi sluchawki zaczely grac albo glosnik jbl jak podlaczylem to ladnie bylo, glosno w chooy, i krystaliczny dzwiek, pamietam jak w kamperze lezalem i mialem glosnik przed sama twarza i puszczalem glosno muzyke z discmana 😄

taki dzwiek ze glosno puszczasz w chooy i nie czujesz ze uszy sie psuja, bo tak dobrze gra 😄 a jak goowno bluetooth to wiadomoz e uszy psuje

jak bylem kupic tydien temu moje slucawki za 1000zl, to mi sprzedawca mowil tam, ze sluchawki bluetooth normalne, porzadne to sie zaczynaja od 4000zl, bo te tansze to zwykly chinski badziew, i ma racje, bo on ma dobry sprzet, ja juz 3 razy u niego sluchawki kupoowalem, i za kazdym razem jestem rozjeebany brzmieniem i dzwiekiem, to jest gosciu, ktory sie zna na tym, bo badziewia nie sprzedaje 😄

No ja wydałem na okablowanie z pół tysiąca złotych jeszcze mam cały kuferek zapasowach to może i tysiaka xd 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Kretyyn napisał:

ten dypcyngier taki fajny i oh laseczki go lubia, ale jak wczoraj sepil alkohol od masculinescent to dobrze albo jak mi sie chcial na chate wjeebac w UK, a ja do niego spieerdalaj pan, uwazaj lezak zeby tobie sie zaraz nie probowal zrzucic na chate, bo to jakis sep jest

Byczy jest niegroźny on ma 1,7m i się ekspedientki boi kozak w necie pízda w świecie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, DupcyngierZZapluskwokęsów napisał:

Wgl najlepiej robić remont na lato bo szybciej wysycha

ale tera lepiej niż zimą

Ja się boję że będę cały w piachu czy farbie a te z neta wpadna akurat jakieś standardy mam rzeczywistości być czystym do ludzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Kretyyn napisał:

jeebac to nowe srafe z ignorami, powiadomieniami, prywatna skrzynke, google captcha przy rejestracji, piszcie sobie tutaj, mi sie tu nie podoba i ludzie tez sa beznadziejni, to strajk i nie udzielam sie tu juz pa

Tryb komputerowy i z nika szybko można dodać do ignora na tablecie czy telefonie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×