Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
coffeeja

Polska lepsza niz Grecja czy Wlochy

Polecane posty

Biura podróży z animacja rodzinna i dziecięca na wysokim poziomie xP Mooooze jeszcze teens  club, w końcu A. to już ze 2 lata "prawie nastolatek" 🤩

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana999

Jak można doprowadzić twarz do takiego stanu? Jak wiem że będzie palić używam kosmetyków i ograniczam alkohol. Proste. A nie płacze bo udane wakacje były 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana999

Poza tym ona uzywa słowa wakacje a powinna mówić urlop bo już taki wiek 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana999

I co tzn "marche"? Zabrakło polskich słów? Bo jakby to była jakaś nazwa to chyba z dużej litery 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marche to bazar, targ, a nie używa polskich słów, bo jest półmózgiem, to wszystko.

  • Like 3
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana999

Co ona chce usuwać laserem? Wypryski po alkoholu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, kochana999 napisał:

Co ona chce usuwać laserem? Wypryski po alkoholu?

Nie znam się specjalnie na tym, ani się tym nie interesowałam, ale podobno trądzik różowawy można usunąć laserem i jest to skuteczne. Niemniej jej głupota mnie przeraża - bierze leki od psychiatry, wie że ma problemy skórne, które mogą się nasilić w każdej chwili, a ona bez problemu sobie drinkuje, jakby nie było produktów 0% albo zwyczajnie sobie to odpuścić mając taką sytuację.

 

 

Btw co z piciem "kolagonu"? Już skończyła się mania na to?

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, piekielneoczy napisał:

Nie znam się specjalnie na tym, ani się tym nie interesowałam, ale podobno trądzik różowawy można usunąć laserem i jest to skuteczne. Niemniej jej głupota mnie przeraża - bierze leki od psychiatry, wie że ma problemy skórne, które mogą się nasilić w każdej chwili, a ona bez problemu sobie drinkuje, jakby nie było produktów 0% albo zwyczajnie sobie to odpuścić mając taką sytuację.

 

 

Btw co z piciem "kolagonu"? Już skończyła się mania na to?

Warunki współpracy z producentem "kolagonu" się skończyła, to i koniec manii.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2024 o 10:41, coffeeja napisał:

Alicja ma nowe hobby, malowanie. Teraz tylko czekac az julka pokocha malowanie miloscia absolutna na kolejne dwa miesiace 

Myślałam, że tylko ja to widzę XD nawet mówienie "ooo..." tym samym tonem. Dużo rzeczy od niej zgapiła.

Może zacznie subtelnie podkradać córce kolorowanki, a później kupi sobie taką dla "dorosłych"😊 do malowania trzeba mieć "to coś", trochę trudne do skopiowania 😄 chociaż są filmiki jak krok po kroku coś namalować. 

Alka obchodziła swoją trzydziestkę. We vlogu mówiła, że ona nie ma tak jak niektórzy, co pół roku przed trzydziestką to przeżywają XD haha, pozdro Julka! 🤣

  • Like 1
  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, StareCzasy1 napisał:

Myślałam, że tylko ja to widzę XD nawet mówienie "ooo..." tym samym tonem. Dużo rzeczy od niej zgapiła.

Może zacznie subtelnie podkradać córce kolorowanki, a później kupi sobie taką dla "dorosłych"😊 do malowania trzeba mieć "to coś", trochę trudne do skopiowania 😄 chociaż są filmiki jak krok po kroku coś namalować. 

Alka obchodziła swoją trzydziestkę. We vlogu mówiła, że ona nie ma tak jak niektórzy, co pół roku przed trzydziestką to przeżywają XD haha, pozdro Julka! 🤣

Jestem ciekawa co nasza Julietta wymyśli na 30, bo przecież jest taką super organizatorką imprez okolicznościowych.

Edytowano przez piekielneoczy
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, piekielneoczy napisał:

Jestem ciekawa co nasza Julietta wymyśli na 30, bo przecież jest taką super organizatorką imprez okolicznościowych.

Myślę, że są dwie możliwości:

1. Zrobi skromne przyjęcie dla "przyjaciół", bo jak wiemy, nie jest to gwiazda, która lubi się lansować

2. Zrobi własnoręczny piękny tort urodzinowy i zacznie opowiadać widzom, że mogłaby się tym zajmować profesjonalnie i że otworzy taki biznes. Oczywiście jeśli medycyna i pedagogika jej nie wypalą i co tam jeszcze, kim chciała zostać po drodze 

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok, nowy vlog od pierwszych minut to pozywka dla nas xd 

na basenie pelno dzieci ale tylko wrzeszczucha slychac 

  • Like 1
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moglaby zainwestowac troche wiecej w porzadne kosmetyki pilegancyjne skoro wie ze ma problem z cera i wyregulowac hormony ktore pomoglyby tez na bolesne miesiaczki a nie kupowac ziaje i inne g@wienka piersze lepsze... swoja droga, gdzie podziala sie julka wlosomaniaczka skoro odzywka za 3 zlote jej wystarcza nagle? xd  

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, coffeeja napisał:

ok, nowy vlog od pierwszych minut to pozywka dla nas xd 

na basenie pelno dzieci ale tylko wrzeszczucha slychac 

Właśnie to miałam pisać. Dzieci mnóstwo, rozdarciuch przekrzykuje wszystkich. Jeszcze jej cukier daje w postaci ciastek, napoju i seven daysa. To przecież strzał w kolano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana999
10 minut temu, MaGo2 napisał:

Właśnie to miałam pisać. Dzieci mnóstwo, rozdarciuch przekrzykuje wszystkich. Jeszcze jej cukier daje w postaci ciastek, napoju i seven daysa. To przecież strzał w kolano.

Tak. Ale kto by kupował owoce dzieciom 😆 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana999
Napisano (edytowany)

Ja obejrzałam vlog to w sumie okres miała i na lekach ciągla i przewinęłam  film, kosmetyki pokazywała na insta więc nudny.

Edytowano przez kochana999

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana999
1 godzinę temu, coffeeja napisał:

moglaby zainwestowac troche wiecej w porzadne kosmetyki pilegancyjne skoro wie ze ma problem z cera i wyregulowac hormony ktore pomoglyby tez na bolesne miesiaczki a nie kupowac ziaje i inne g@wienka piersze lepsze... swoja droga, gdzie podziala sie julka wlosomaniaczka skoro odzywka za 3 zlote jej wystarcza nagle? xd  

Po depresji nie ma już chyba żadnych "psychomanii" teraz tylko wyjeb na wszystko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, kochana999 napisał:

Tak. Ale kto by kupował owoce dzieciom 😆 

 

Co tam, że teraz jest mnóstwo owoców sezonowych, świeżych, słodkich. Lepiej napchać białym cukrem, bo "wakacje".

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana999

Jedzonko. Leżaczek. Schowanko. Kawka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana999

Nowa rolka nowe wyzwanie nowa faza na bycie zdrową. Ale ciekawe czy te nowe nawyki to tylko dla niej czy dla dzieci tez?

Skonczy się żarcie słodyczy w aucie? 

Jak długo wytrzyma bez picia alkoholu? 

Ile razy pójdzie na ten spacer ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, kochana999 napisał:

Nowa rolka nowe wyzwanie nowa faza na bycie zdrową. Ale ciekawe czy te nowe nawyki to tylko dla niej czy dla dzieci tez?

Skonczy się żarcie słodyczy w aucie? 

Jak długo wytrzyma bez picia alkoholu? 

Ile razy pójdzie na ten spacer ? 

Nie wiem kto sobie pisze w postanowieniach "bark alkoholu" xD albo liczy na współpracę z jakimś piwkiem zero (w co wątpię) albo rzeczywiście jest jakiś problem z tym.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

haha ta rolka to creme de la creme xd 

ona jest jak bledne kolo, faza na sport, potem na gotowanie, potem na organizacje, potem na diy, ksiazki i tak w kolo macieju xd 

 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, coffeeja napisał:

haha ta rolka to creme de la creme xd 

ona jest jak bledne kolo, faza na sport, potem na gotowanie, potem na organizacje, potem na diy, ksiazki i tak w kolo macieju xd 

 

Historia zatoczyła koło xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Beatrycze541 napisał:

Nie wiem kto sobie pisze w postanowieniach "bark alkoholu" xD albo liczy na współpracę z jakimś piwkiem zero (w co wątpię) albo rzeczywiście jest jakiś problem z tym.

Już kiedyś robiła sobie takie "wyzwanie" miesięczne i nie wytrzymała nawet tygodnia bo przecież mąż ją zabrał do restauracji to jak się winka nie napić..

 

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana999
3 godziny temu, moniazc napisał:

Już kiedyś robiła sobie takie "wyzwanie" miesięczne i nie wytrzymała nawet tygodnia bo przecież mąż ją zabrał do restauracji to jak się winka nie napić..

 

 

Pamiętam! 😆 

..No ale teraz wieksza motywacja 30stka się zbliża 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, kochana999 napisał:

Nowa rolka nowe wyzwanie nowa faza na bycie zdrową. Ale ciekawe czy te nowe nawyki to tylko dla niej czy dla dzieci tez?

Skonczy się żarcie słodyczy w aucie? 

Jak długo wytrzyma bez picia alkoholu? 

Ile razy pójdzie na ten spacer ? 

Przede wszystkim nie zrobi 10 tysięcy kroków dziennie, bo ona wszędzie musi autem jechać. A teraz będzie wymówka, bo igrzyska i takie tłumy, że nie da się chodzić. Zresztą 10 tysięcy to ściema marketingowa. Wiadomo, że im więcej tym lepiej dla zdrowia, ale niech zacznie od 5 tysięcy. 10 tysięcy robię, gdy pójdę z psem na porządne 3 spacery (pies staruszek, więc już nie chce chodzić tyle co dawniej) kolejne tysiące gdy idę do i z pracy i gdy poruszam się po pracy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana999
5 minut temu, MaGo2 napisał:

Przede wszystkim nie zrobi 10 tysięcy kroków dziennie, bo ona wszędzie musi autem jechać. A teraz będzie wymówka, bo igrzyska i takie tłumy, że nie da się chodzić. Zresztą 10 tysięcy to ściema marketingowa. Wiadomo, że im więcej tym lepiej dla zdrowia, ale niech zacznie od 5 tysięcy. 10 tysięcy robię, gdy pójdę z psem na porządne 3 spacery (pies staruszek, więc już nie chce chodzić tyle co dawniej) kolejne tysiące gdy idę do i z pracy i gdy poruszam się po pracy. 

Ja robiłam co dziennie 12 tys kroków (teraz przerwa mała bo przeziębienie) spacer za miasto + zakupy. Albo dwa razy wychodziłam z domu. Rano miasto popołudniu do parku. Można na luzie ogarnąć. 

Pytanie brzmi czy ona ma gdzie wyjść z domu? Dokąd ma iść? 

Może po dzieci ze szkoły? Zakupy? 

W ogóle z domu miała wychodzić niby ? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, MaGo2 napisał:

Przede wszystkim nie zrobi 10 tysięcy kroków dziennie, bo ona wszędzie musi autem jechać. A teraz będzie wymówka, bo igrzyska i takie tłumy, że nie da się chodzić. Zresztą 10 tysięcy to ściema marketingowa. Wiadomo, że im więcej tym lepiej dla zdrowia, ale niech zacznie od 5 tysięcy. 10 tysięcy robię, gdy pójdę z psem na porządne 3 spacery (pies staruszek, więc już nie chce chodzić tyle co dawniej) kolejne tysiące gdy idę do i z pracy i gdy poruszam się po pracy. 

Ten argument o Igrzyskach to też można byłoby obalić, bo ona mieszka daleko od Paryża i u niej takich tłumów nie będzie. Poza tym jak nie lubi chodzić to mogłaby kupić rower, nawet używany, z koszykiem i nim sobie jeździć do sklepu itd., ale wiadomo. Złej baletnicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×