Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Wymiana płynów ze stypiara

Ps3 podlaczone do 85 wszystko pięknie działa

Polecane posty

2 minuty temu, Wymiana płynów ze stypiara napisał:

Strasznie mi przykro z tą anastazja teraz elka jak się zachowala se maluj swój ja straciłem wiarę w ludzi 

a jak ty się zachowujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Wymiana płynów ze stypiara napisał:

No nie chce mi się skrobac musi mi się zachciec 

Wgl najlepiej robić remont na lato bo szybciej wysycha

ale tera lepiej niż zimą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam zawsze wene, bo robie tylko to co mi sprawia przyjemnosc xD

nara 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ten dypcyngier taki fajny i oh laseczki go lubia, ale jak wczoraj sepil alkohol od masculinescent to dobrze albo jak mi sie chcial na chate wjeebac w UK, a ja do niego spieerdalaj pan, uwazaj lezak zeby tobie sie zaraz nie probowal zrzucic na chate, bo to jakis sep jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Kretyyn napisał:

ten dypcyngier taki fajny i oh laseczki go lubia, ale jak wczoraj sepil alkohol od masculinescent to dobrze albo jak mi sie chcial na chate wjeebac w UK, a ja do niego spieerdalaj pan, uwazaj lezak zeby tobie sie zaraz nie probowal zrzucic na chate, bo to jakis sep jest

Byczy jest niegroźny on ma 1,7m i się ekspedientki boi kozak w necie pízda w świecie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, DupcyngierZZapluskwokęsów napisał:

xD przecież żartowałem tylko

w zwalaniu się znajomym na chatę ty masz większe doświadczenie nawet leżakowi to proponowałeś xD

ja się z pięknego Gdańska nie ruszam

chooy nie zartowales

spadaj w ogole i nie pisz do mnie, bo sie brzydze toba, sepie

ja sie nikomu nie zwalam, sami mnie zapraszaja i gosszcza, a ty jestes sepem, jak zes sepil od byczego alkohol dwa dni temu, to zes pokazal swoje prawdziwe oblicze, nie dosc ze sepi to i alkohol od innych masakra jakas, byczy cie ladnie podsumowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja juz mam dosc tego miejsca, spadam stad, niech sobie siedza srelcie i inne, co tylko zartowali, masakra co za gnooje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Kretyyn napisał:

chooy nie zartowales

spadaj w ogole i nie pisz do mnie, bo sie brzydze toba, sepie

ja sie nikomu nie zwalam, sami mnie zapraszaja i gosszcza, a ty jestes sepem, jak zes sepil od byczego alkohol dwa dni temu, to zes pokazal swoje prawdziwe oblicze, nie dosc ze sepi to i alkohol od innych masakra jakas, byczy cie ladnie podsumowal

xD tak trudno mnie zablokować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, DupcyngierZZapluskwokęsów napisał:

Wgl najlepiej robić remont na lato bo szybciej wysycha

ale tera lepiej niż zimą

Ja się boję że będę cały w piachu czy farbie a te z neta wpadna akurat jakieś standardy mam rzeczywistości być czystym do ludzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeebac to nowe srafe z ignorami, powiadomieniami, prywatna skrzynke, google captcha przy rejestracji, piszcie sobie tutaj, mi sie tu nie podoba i ludzie tez sa beznadziejni, to strajk i nie udzielam sie tu juz pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Kretyyn napisał:

jeebac to nowe srafe z ignorami, powiadomieniami, prywatna skrzynke, google captcha przy rejestracji, piszcie sobie tutaj, mi sie tu nie podoba i ludzie tez sa beznadziejni, to strajk i nie udzielam sie tu juz pa

Tryb komputerowy i z nika szybko można dodać do ignora na tablecie czy telefonie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Wymiana płynów ze stypiara napisał:

Ja się boję że będę cały w piachu czy farbie a te z neta wpadna akurat jakieś standardy mam rzeczywistości być czystym do ludzi 

to zadzwoń i zapytaj kiedy przyjdą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

typie w chooyu mam to srafe ni ebede tutaj pisal mam swoj serwer i tam spadam, nara i nie miejcie do mnie pretensji, ze mnie tu nie ma i nie chce mi sie z wami pisac, srafe mnie wkoorwia a nie wy, to pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

You can use your DUALSHOCK®3 or DUALSHOCK®4 wireless controller with your PS TV system – simply connect your controller's USB cable to the USB port. You'll need to connect a USB cable to register your PS TV system with your controller, as well as charge your controller.

PlayStation Vita TV mogło by dojść nie musiałbym pada następnego w szufladzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×