Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Klitek

Który z tych typów facetów realnie wolą kobiety (w sytuacji realistycznego ograniczonego wyboru)?

Polecane posty

2 minuty temu, Niburdiama napisał:

O to chodzi 😁

kobiety nie mają najmniejszych szans w szachy z mężczyznami także to chyba nie tędy droga

mogłabyś robić za sierotkę 'och jaki Ty jesteś mądry!' i 'ojeja, ja nie wiedziałam ,że tak można'

i w sumie nie wiem czy szachiści o osłabionych kompetencjach społecznych tym łatwiej się na to złapią czy wręcz przeciwnie - zirytują się tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, przewr(l)otna napisał:

 Tu już często jednym okiem czytam 😜

Ty się nie chwal, że na okularach połowę oszczędzasz 😛

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, WychodzeNaChwile napisał:

kobiety nie mają najmniejszych szans w szachy z mężczyznami także to chyba nie tędy droga

mogłabyś robić za sierotkę 'och jaki Ty jesteś mądry!' i 'ojeja, ja nie wiedziałam ,że tak można'

i w sumie nie wiem czy szachiści o osłabionych kompetencjach społecznych tym łatwiej się na to złapią czy wręcz przeciwnie - zirytują się tylko

Chyba tędy 😁 czuje w sobie moc 😁

Może część sie zirytuje...a część może stwierdzi: jest ok, ale nie dla mnie...ale mogą mieć kolegów 😁

Poza tym ja zawsze rozglądam sie inaczej niż inni...stąd jest jak jest 😁

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, WychodzeNaChwile napisał:

kobiety nie mają najmniejszych szans w szachy z mężczyznami także to chyba nie tędy droga

mogłabyś robić za sierotkę 'och jaki Ty jesteś mądry!' i 'ojeja, ja nie wiedziałam ,że tak można'

i w sumie nie wiem czy szachiści o osłabionych kompetencjach społecznych tym łatwiej się na to złapią czy wręcz przeciwnie - zirytują się tylko

ale Korwinizm 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, przewr(l)otna napisał:

Serio tam nie piszę 🤭 

Nie, no przecież to tutaj i w dziale seks i związki jest. I o dziwo, żadnych oblechów póki co 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy jest *prawiczek z Kafe, mieszkający z matką. Odchodzi pranie, gotowanie, seks, spotkania w realu. Cały ten zaoszczędzony czas, można poświęcić rozwodnikom.

A rozwodnik, to wymarzony kandydat na partnera. Rozwodnik, to mężczyzna, którego już jakaś kobieta postanowiła zostawić, albo on postanowił zostawić ją dla kochanki. Inne opcje właściwie nie zdążają się w przyrodzie, ponieważ mężczyźni nie odchodzą w próżnię. Tak więc najczęściej rozwodnik to alkoholik, przemocowiec, zdrajca, w najlepszym razie nudny nieudacznik. 

Wieczny kawaler/singiel, najlepiej z wygórowanymi wymaganiami. Szukający niedoścignionego ideału. Gdy już prawie…prawie…otrze się o doskonałość i uzna, że znalazł tę jedyną, to zaczyna szukać od nowa, bo przecież gdzieś za siedmioma lasami… może czekać na niego ktoś lepszy. I tak ciągle, tak mu dyktuje jednostka chorobowa mieszcząca się w klasyfikacji ICD gdzieś między F a F99. Jest też oczywiście inna grupa kawalerów (patrz *prawiczek z Kafe).

Wszystko to z przykrością niniejszym stwierdzam, przepraszając zaangażowane w swoje małżeństwa żony. Niestety, wychodzi na to, że zajęci mężczyźni, to najlepszy towar na rynku ruchomości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, mk777 napisał:

Ty się nie chwal, że na okularach połowę oszczędzasz 😛

To z biedy.

Bądź mym buddą i przelej wreszcie parę groszy 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, oubli napisał:

Najlepszy jest *prawiczek z Kafe, mieszkający z matką. Odchodzi pranie, gotowanie, seks, spotkania w realu. Cały ten zaoszczędzony czas, można poświęcić rozwodnikom.

A rozwodnik, to wymarzony kandydat na partnera. Rozwodnik, to mężczyzna, którego już jakaś kobieta postanowiła zostawić, albo on postanowił zostawić ją dla kochanki. Inne opcje właściwie nie zdążają się w przyrodzie, ponieważ mężczyźni nie odchodzą w próżnię. Tak więc najczęściej rozwodnik to alkoholik, przemocowiec, zdrajca, w najlepszym razie nudny nieudacznik. 

Wieczny kawaler/singiel, najlepiej z wygórowanymi wymaganiami. Szukający niedoścignionego ideału. Gdy już prawie…prawie…otrze się o doskonałość i uzna, że znalazł tę jedyną, to zaczyna szukać od nowa, bo przecież gdzieś za siedmioma lasami… może czekać na niego ktoś lepszy. I tak ciągle, tak mu dyktuje jednostka chorobowa mieszcząca się w klasyfikacji ICD gdzieś między F a F99. Jest też oczywiście inna grupa kawalerów (patrz *prawiczek z Kafe).

Wszystko to z przykrością niniejszym stwierdzam, przepraszając zaangażowane w swoje małżeństwa żony. Niestety, wychodzi na to, że zajęci mężczyźni, to najlepszy towar na rynku ruchomości. 

NO KURRWA A O CZYM AJ SIE TU PRODUKUJE? O CZYM JA SIE PRODUKUJE? HAREMY TO JEST JEDYNY SYSTEM KTORY ZAPEWNIA W MIARE NORMALNE SPOLECZENSTWO BEZ WYNATURZEN ALE TO JUZ ZA POZNO JEST I TAK TERAZ TYLKO GNIEW W...IONEJ PRZYRODY 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, przewr(l)otna napisał:

To z biedy.

Bądź mym buddą i przelej wreszcie parę groszy 😛

a zauważysz tym jednym okiem? 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, przewr(l)otna napisał:

To z biedy.

Bądź mym buddą i przelej wreszcie parę groszy 😛

O co chodzi z tym buddą, bo już chyba trzeci raz trafiam dziś na jakąś wzmiankę tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, oubli napisał:

Najlepszy jest *prawiczek z Kafe, mieszkający z matką. Odchodzi pranie, gotowanie, seks, spotkania w realu. Cały ten zaoszczędzony czas, można poświęcić rozwodnikom.

A rozwodnik, to wymarzony kandydat na partnera. Rozwodnik, to mężczyzna, którego już jakaś kobieta postanowiła zostawić, albo on postanowił zostawić ją dla kochanki. Inne opcje właściwie nie zdążają się w przyrodzie, ponieważ mężczyźni nie odchodzą w próżnię. Tak więc najczęściej rozwodnik to alkoholik, przemocowiec, zdrajca, w najlepszym razie nudny nieudacznik. 

Wieczny kawaler/singiel, najlepiej z wygórowanymi wymaganiami. Szukający niedoścignionego ideału. Gdy już prawie…prawie…otrze się o doskonałość i uzna, że znalazł tę jedyną, to zaczyna szukać od nowa, bo przecież gdzieś za siedmioma lasami… może czekać na niego ktoś lepszy. I tak ciągle, tak mu dyktuje jednostka chorobowa mieszcząca się w klasyfikacji ICD gdzieś między F a F99. Jest też oczywiście inna grupa kawalerów (patrz *prawiczek z Kafe).

Wszystko to z przykrością niniejszym stwierdzam, przepraszając zaangażowane w swoje małżeństwa żony. Niestety, wychodzi na to, że zajęci mężczyźni, to najlepszy towar na rynku ruchomości. 

czyli nikogo nie da sie znalezc. Witaj w moim swiecie 😺

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, mk777 napisał:

a zauważysz tym jednym okiem? 😛

Nie bądźmy tacy dosłowni.

Mam edytować poprzedni post? 🤣

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, regurgitacja łyszkowicka napisał:

NO KURRWA A O CZYM AJ SIE TU PRODUKUJE? O CZYM JA SIE PRODUKUJE? HAREMY TO JEST JEDYNY SYSTEM KTORY ZAPEWNIA W MIARE NORMALNE SPOLECZENSTWO BEZ WYNATURZEN ALE TO JUZ ZA POZNO JEST I TAK TERAZ TYLKO GNIEW W...IONEJ PRZYRODY 

A po co mi harem facetów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, mk777 napisał:

O co chodzi z tym buddą, bo już chyba trzeci raz trafiam dziś na jakąś wzmiankę tutaj?

Se kup telewiiiizor i się dowiesz z wiadomości 😂

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, przewr(l)otna napisał:

Nie bądźmy tacy dosłowni.

Mam edytować poprzedni post? 🤣

 

za późno 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, przewr(l)otna napisał:

Se kup telewiiiizor i się dowiesz z wiadomości 😂

Zaczynam czuć, że decyzja o braku telewizora była w tym przypadku dość rozważna 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, oubli napisał:

A po co mi harem facetów?

Żeby spełniać ich marzenia.. i odciągać ich od forów w internecie 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, oubli napisał:

A po co mi harem facetów?

O CZYM TERAZ PIERRDOLISZ? JA POTWIERDZAM TO CO PISZESZ - TYLKO SAMCE KTORZY SA ZAJECI SA COKOLWIEK WARCI. ZYJENMY W CHUUJOWYM SYSTEMI MONOGAMI W KTORYM TACY SAMCE SA TYLKO DLA JEDNEJS SAMICY A POWINNI BYC DLA WIELU PODCZAS GDY RESZTA SAMCOW POWINNA NA NICH PRACOWAC. TO JEST NAJBARZDIEJ NATURALNY SYSTEM JAKI ISTNIEJE I GWARANTUJE ON ZE GATUNEK BEDZIE SIE ROZWIJAL A NIE DEGENEROWAL. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, mk777 napisał:

Zaczynam czuć, że decyzja o braku telewizora była w tym przypadku dość rozważna 😛

Internet też jest tym zawalony. Sprawa w toku i pewno za kilka lat się dowiemy kto za tym oszustwem stoi. Mi to osobiście dynda 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, przewr(l)otna napisał:

Tam łoj na ero, ponoć nikt nie pisze od miesięcy.

Znasz mnie. Będę sobie pisał gdzie zechcę 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, przewr(l)otna napisał:

Tam łoj na ero, ponoć nikt nie pisze od miesięcy.

Znasz mnie. Będę sobie pisał gdzie zechcę 😄

2 minuty temu, regurgitacja łyszkowicka napisał:

O CZYM TERAZ PIERRDOLISZ? JA POTWIERDZAM TO CO PISZESZ - TYLKO SAMCE KTORZY SA ZAJECI SA COKOLWIEK WARCI. ZYJENMY W CHUUJOWYM SYSTEMI MONOGAMI W KTORYM TACY SAMCE SA TYLKO DLA JEDNEJS SAMICY A POWINNI BYC DLA WIELU PODCZAS GDY RESZTA SAMCOW POWINNA NA NICH PRACOWAC. TO JEST NAJBARZDIEJ NATURALNY SYSTEM JAKI ISTNIEJE I GWARANTUJE ON ZE GATUNEK BEDZIE SIE ROZWIJAL A NIE DEGENEROWAL. 

Słaby punkt logiczny: Każdy zajęty, kiedyś nie był zajęty, czyli był nic nie wart.. a jednak ktoś go zajął 😛

Edytowano przez mk777

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Klitek napisał:

Powiedzmy w wieku 40 plus, skoro większość kobiet woli mniej więcej rówieśnika, to kobieta ma do wyboru głównie zajętych, rozwodników i wiecznych kawalerów

Z tego co wiem, to większość kobiet najbardziej z tej grupy ceni rozwodników, bo już jakaś inna go chciała, czyli sprawdzony i doświadczony, a jednocześnie wolny

Ale rozwodników jest tylko pewna ilość

Więc który lepszy z dwóch pozostałych typów? Zajęty, czy wieczny kawaler?

Ma jeszcze do wyboru młodszych singli. Ale z tymi młodszymi też może być różnie. 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, mk777 napisał:

Znasz mnie. Będę sobie pisał gdzie zechcę 😄

 

Znasz mnie. Może i jestem ślepa, ale nie głucha. Po co to piszesz dwa razy 😂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Niburdiama napisał:

czyli nikogo nie da sie znalezc. Witaj w moim swiecie 😺

Jeszcze jest opcja „żwawy wdowiec”. Takiego najlepiej namierzyć w kolejce do lekarza. Najpierw upiec domowy sernik (przepis w opisie), potem zająć miejsce w przychodnianej kolejce do specjalisty. Zmieszać się z tłumem. Pytać, rozmawiać, częstować mężczyzn. Wybrać tego, który z nostalgią mówi o śp. żonie i mlaska bez skrępowania jedząc sernik. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, mk777 napisał:

Każdy zajęty, kiedyś nie był zajęty, czyli był nic nie wart.. a jednak ktoś go zajął 😛

NO ZGADZA SIE ALE SAMCE HAREMICZNI MOGLBY BYC WYBIERANI NA PRZYKLAD W ODPOWIEDNIM WIEKU JAKO NASTEPCY SWOICH STARYCH PRZEZ HAREM KOBIET WTEDY JEST PEWNE ZE DOKONALBY ONE WYBORU NASILNIEJSEZGO I NAJLEPSZEGO SAMCA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, przewr(l)otna napisał:

Znasz mnie. Może i jestem ślepa, ale nie głucha. Po co to piszesz dwa razy 😂

 

to na drugie oko było 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, regurgitacja łyszkowicka napisał:

NO ZGADZA SIE ALE SAMCE HAREMICZNI MOGLBY BYC WYBIERANI NA PRZYKLAD W ODPOWIEDNIM WIEKU JAKO NASTEPCY SWOICH STARYCH PRZEZ HAREM KOBIET WTEDY JEST PEWNE ZE DOKONALBY ONE WYBORU NASILNIEJSEZGO I NAJLEPSZEGO SAMCA

Albo najsłabszej sztuki, takiego postrzałka, który lubi żeby to jego wybierano.. zamiast wykazać się inicjatywą 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, oubli napisał:

Jeszcze jest opcja „żwawy wdowiec”. Takiego najlepiej namierzyć w kolejce do lekarza. Najpierw upiec domowy sernik (przepis w opisie), potem zająć miejsce w przychodnianej kolejce do specjalisty. Zmieszać się z tłumem. Pytać, rozmawiać, częstować mężczyzn. Wybrać tego, który z nostalgią mówi o śp. żonie i mlaska bez skrępowania jedząc sernik. 

Slyszalas powiedzenia o wdowach i wdowcach? Może lepiej nie bede cytowac 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, mk777 napisał:

Albo najsłabszej sztuki, takiego postrzałka, który lubi żeby to jego wybierano.. zamiast wykazać się inicjatywą 😛

DLACZEGO NIBY SAMIEC KTORY JEST PERDESTYNOWANY PRZEZ NATURE MIALBY SIE WYKAZYWAC W OCZACH OBSZCZANEGO PLEBSU FIZJOLOGICZNEGO? WIEM DLACZEGO - BO PLEBSOWI FIZJOLOGICZNEMU CHORZY Z ZAZDROSCI O PROKREACJE IDEOLODZY WMOWILI ZE MA JAKIEKOLWIEK ZNACZENIE A OSTATECZNYM CELEM NIE JEST ZASTAPIENIE GO ECHNOLOGIA TYLKO JEGO PRZETRWANIE JAKO KASTY.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×