Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Klitek

W jaki sposób obecni nastoletni chłopcy są w stanie zorientować się która dziewczyna im się podoba a która nie?

Polecane posty

1 minutę temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Bo wiem jak chorujesz na mnie po tym jak uciekłem , bo codziennie się trzeba kłócić z tobą intrygantko i łatwo cie przejrzeć 😁

Nie wtrącaj się promyczku rozmowa nie jest z tobą. Skąd te nerwy? Masz coś jak ty to mówisz ‚za uszami’? Skoro jesteś krystaliczny to przecież nie musisz teraz srac ogniem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, klaudiurz_from_mencikal napisał:

Jakie związki? O czym ty mówisz?

No czy trzeba te Niburdiame bronić przed Widmo czy o co tu chodzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Vlad Srakula napisał:

A Nibumbiama i Widmo będą razem ze czeba się wtrącać?

A kto wie, kto wie co przyniesie nowy dzień 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, klaudiurz_from_mencikal napisał:

Nie wtrącaj się promyczku rozmowa nie jest z tobą. Skąd te nerwy? Masz coś jak ty to mówisz ‚za uszami’? Skoro jesteś krystaliczny to przecież nie musisz teraz srac ogniem 

Ale to ty srasz ogniem i próbujesz skłócić ludzi , bo bez kłótni żyć nie możesz toksyku.😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Ktoś całkiem obcy napisał:

Ale to ty srasz ogniem i próbujesz skłócić ludzi , bo bez kłótni żyć nie możesz toksyku.😄

Twoja panika jest zabawna ale tak jak

mówię - krystaliczni bać się nie muszą;) miłego wieczoru 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, klaudiurz_from_mencikal napisał:

To jak nie wiesz o co chodzi to po co się wtrącasz ?

Bo nie rozumiem czemu komuś tak przeszkadza że sobie rozmawiają i to może ich tylko bardziej zbliżyć do siebie to wtrącanie się wścibskich przechodniów 

Edytowano przez Vlad Srakula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, klaudiurz_from_mencikal napisał:

Dobra to umówmy się że tutaj powiesz że nie spojrzysz a potem sobie zadecydujesz nie informując gawiedzi 😉 liczę na to że ciekawość zwycięży 😉

Ciekawość do robotyki to może i tak 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, klaudiurz_from_mencikal napisał:

Twoja panika jest zabawna ale tak jak

mówię - krystaliczni bać się nie muszą;) miłego wieczoru 

Ake kto się boi i przed czym nie manipuluj.😁 Jesteś tak przewidywalna że nie trudno wyczuć jak coś znowu knujesz i to raczej już nudne jest, bo zero skuteczności 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, klaudiurz_from_mencikal napisał:

No nie wiem doszukujesz się bóg wie czego, jakby każdy tak myszkował że by maile z Kafe komunikatora odkrywał to tu dane połowy ludzi latały. 
to skoro z Kafe komunikatora miałabym jakoś powiązać twojego maila to równie dobrze mogłabym stąd 😄 nie bądź paranoiczna jak widmo, on jest chory i ma niskie iq, nie idz w tę stronę.

Może mam tzw. zboczenie zawodowe zwiazane z technologiami kąkuterowymi 😁pewnie gdybym pracowała w kwiaciarni to myslalabym inaczej 😁😁

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Vlad Srakula napisał:

Bo nie rozumiem czemu komuś tak przeszkadza że sobie rozmawiają i to może ich tylko bardziej zbliżyć do siebie 

Bo nie mogą żyć bez afer i kłótni , a my zawsze normalnie dogadujemy sie stąd ich ból duрy😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Vlad Srakula napisał:

Bo nie rozumiem czemu komuś tak przeszkadza że sobie rozmawiają i to może ich tylko bardziej zbliżyć do siebie to wtrącanie się wścibskich przechodniów 

Ale ty nie wiesz o ogóle o co chodzi w brniesz z argumentacją jakbyś wiedziała. Daruj serio i serio nie domyślasz się kim jest ‚Daria Z Konina’? Nie masz już kogo bronić? Ogarnij syndrom sztokholmski 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Niburdiama napisał:

Może mam zboczenie zawodowe 😁😁😁

Jestem chory i mam niskie ajkiu ta osoba twierdzi , a nie wpadła nawet na pomysł żeby Cię nie obrażać jeżeli chciała by coś ugrać 🤣🤣🤣🤣

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, klaudiurz_from_mencikal napisał:

Ale ty nie wiesz o ogóle o co chodzi w brniesz z argumentacją jakbyś wiedziała. Daruj serio i serio nie domyślasz się kim jest ‚Daria Z Konina’? Nie masz już kogo bronić? Ogarnij syndrom sztokholmski 

To bicu cycu a bronie tego żeby każdy tu robił co chce i gadał z kim chce i żeby się nie wtryniac bo ta wladczosc wasza mnie triggeruje🤔

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, klaudiurz_from_mencikal napisał:

Ale ty nie wiesz o ogóle o co chodzi w brniesz z argumentacją jakbyś wiedziała. Daruj serio i serio nie domyślasz się kim jest ‚Daria Z Konina’? Nie masz już kogo bronić? Ogarnij syndrom sztokholmski 

Nikogo przecież nie broni popadasz w paranoję już od tego alkoholu 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Nikogo przecież nie broni popadasz w paranoję już od tego alkoholu 😁

Promyczku ciekawie się ogląda jak srasz w pieluchę gdy nawet twój nick ani razu nie był wspomniany że to będzie o tobie 😉 klasyczne ‚uderz w stół’. Nie bój się przecież ty jesteś krystalicznie dobrym promyczkiem więc po co to martwienie na zapas? Będzie dobrze 😄 dokładnie tak dobrze jak i ty jesteś dobry 😉 czyli jak to już sobie sam odpowiesz 

Edytowano przez klaudiurz_from_mencikal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, klaudiurz_from_mencikal napisał:

Promyczku ciekawie się ogląda jak srasz w pieluchę gdy nawet twój nick ani razu nie był wspomniany że to będzie o tobie 😉 klasyczne ‚uderz w stół’. Nie bój się przecież ty jesteś krystalicznie dobrym promyczkiem więc po co to martwienie na zapas? Będzie dobrze 😄

Nic mi o tym nie wiadomo abym srał i bał się 😁Mówię tylko że jesteś przewidywalna stąd wiadomo co knujesz, a knujesz zawsze żeby skłócać ludzi pomówieniami 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, klaudiurz_from_mencikal napisał:

Nie wtrącaj się promyczku rozmowa nie jest z tobą. Skąd te nerwy? Masz coś jak ty to mówisz ‚za uszami’? Skoro jesteś krystaliczny to przecież nie musisz teraz srac ogniem 

Przekaz podprogowy, że jednak o Promyku. Z dużej litery. 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, klaudiurz_from_mencikal napisał:

Ja się zawijam a niburdiama jak będziesz chciała to zobaczysz póki ci ‚przypadkowy Przechodzień’ nie bloknie to nawet o maila ni zahaczysz 😉

Jak to mówi porzekadło: czego oczy nie widzą 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, klaudiurz_from_mencikal napisał:

To wyślę kanałem jaki wybierzesz;) w kontakcie 🙂 zresztą właściwie mogę i na forum ale To już jutro 🙂

Że siedziałem za głowę niech zgadnę bo kupa ukrowa tak wymyśliła prawda?🤣🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×