Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Klitek

W jaki sposób obecni nastoletni chłopcy są w stanie zorientować się która dziewczyna im się podoba a która nie?

Polecane posty

17 minut temu, klaudiurz_from_mencikal napisał:

Ja się zawijam a niburdiama jak będziesz chciała to zobaczysz póki ci ‚przypadkowy Przechodzień’ nie bloknie to nawet o maila ni zahaczysz 😉

Gdybys chciala to bys wysłała a nie chciała żebym to ja napisała więc nie ze mną te numery. A po drugie: naprawde sadzisz, że mnie z nim skłocisz? 😁

Edytowano przez Niburdiama
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Niburdiama napisał:

Jak to mówi porzekadło: czego oczy nie widzą 😁

Gdyby wysłała foto jakiegoś dziadersa aby Cię spłoszyć, to nas zbliży tylko,  bo wtedy będę miał pretekst Ci się pokazać 😊

Edytowano przez Ktoś całkiem obcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Gdybys chciala to bys wysłała a nie chciała żebym to ja napisała więc nie ze mną te numery. A po drugie: naprawde sadzisz, że mnie z nim skłocisz? 😁

Przeciez już napisałam 😄

Nie zgaduj tylko sprawdź o czym mówię po co te dywagacje na próżno zamiast po prostu samemu zadecydować czy to istotne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Niburdiama napisał:

Gdybys chciala to bys wysłała a nie chciała żebym to ja napisała więc nie ze mną te numery. A po drugie: naprawde sadzisz, że mnie z nim skłocisz? 😁

Zazdrosna że się dogadujemy , a ona przecież ma kogoś aż libeda 🤭😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Vlad Srakula napisał:

Bo nie rozumiem czemu komuś tak przeszkadza że sobie rozmawiają i to może ich tylko bardziej zbliżyć do siebie to wtrącanie się wścibskich przechodniów 

Ja też nie rozumiem 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Jestem chory i mam niskie ajkiu ta osoba twierdzi , a nie wpadła nawet na pomysł żeby Cię nie obrażać jeżeli chciała by coś ugrać 🤣🤣🤣🤣

Tak sadze że beda wygladac dyskusje z nowa sasiadką, bedzie mowic jak na londynskich ulicach: mam cos lepszego dla Ciebie 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Jestem chory i mam niskie ajkiu ta osoba twierdzi , a nie wpadła nawet na pomysł żeby Cię nie obrażać jeżeli chciała by coś ugrać 🤣🤣🤣🤣

Zaorałeś 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, klaudiurz_from_mencikal napisał:

Ale ty nie wiesz o ogóle o co chodzi w brniesz z argumentacją jakbyś wiedziała. Daruj serio i serio nie domyślasz się kim jest ‚Daria Z Konina’? Nie masz już kogo bronić? Ogarnij syndrom sztokholmski 

I Dumbo ma rację. Śmieszne jest to "matkowanie" co niektórych tutaj. Nibu (i wszyscy inni piszący tutaj, nie mający IQ na granicy upośledzenia) doskonale i w pełni świadomie zdaje sobie sprawę z tego z kim gada i widocznie w d. ma jego wszelkie odpały - a czego przeżyć nie możecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, klaudiurz_from_mencikal napisał:

To wyślę kanałem jaki wybierzesz;) w kontakcie 🙂 zresztą właściwie mogę i na forum ale To już jutro 🙂

Moje zdjecie wygenerowane przez AI? 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Tak sadze że beda wygladac dyskusje z nowa sasiadką, bedzie mowic jak na londynskich ulicach: mam cos lepszego dla Ciebie 😁

Wyczujesz toksyczną i takie osoby naprawdę myślá że tego nie widać i nie czuć 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Że siedziałem za głowę niech zgadnę bo kupa ukrowa tak wymyśliła prawda?🤣🤣🤣🤣

No cóż Klaudia to obecnie moja psiapsi więc pewnych zachowań być może pożałujesz jak połączymy siły 😉 ale póki co no stress promynio, jesteś krystalicznie dobrym i uczciwym człowiekiem a tacy przecież śpią spokojnie 😉

Nie strzelaj teraz na oślep o co chodzi bo zaraz się wzruszę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Wyczujesz toksyczną i takie osoby naprawdę myślá że tego nie widać i nie czuć 😁

Ten jak się samo pociesza i robi sobie furtki na ‚w razie wu’ 😄 bekowo się patrzy jak się ślizgasz nawet jakbym nic nie miała to urocze samozaoranie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Niburdiama napisał:

Zaorałeś 😁

No jak można być tak ograniczoną intelektualnie żeby strzelić sobie we własne kolana zaczynając od obrażania Cię i licząc że przeciągnie Cię na swoją stronę i poróżni Cię z kimś. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Megadeath_ napisał:

I Dumbo ma rację. Śmieszne jest to "matkowanie" co niektórych tutaj. Nibu (i wszyscy inni piszący tutaj, nie mający IQ na granicy upośledzenia) doskonale i w pełni świadomie zdaje sobie sprawę z tego z kim gada i widocznie w d. ma jego wszelkie odpały - a czego przeżyć nie możecie.

Tu nie chodzi o matkowanie nikt z was nie wie o co chodzi póki co 😄 skończcie te gorzkie żale. Niburdiama jak spr to będzie wiedziała i zrobi z tym co chce. Wiem ze posucha na Kafe ale ta kazania jasnogórskie są bekowe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Gdyby wysłała foto jakiegoś dziadersa aby Cię spłoszyć, to nas zbliży tylko,  bo wtedy będę miał pretekst Ci się pokazać 😊

Co za zawiść wyprawia z ludźmi 😁

Nawet o rozmowę 😁

Moja sasiadka znowu kupiła ubranie w kolorze takim jak ja wymyśliłam na te jesien i udaje że wymysliła to pierwsza 😁

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, klaudiurz_from_mencikal napisał:

No cóż Klaudia to obecnie moja psiapsi więc pewnych zachowań być może pożałujesz jak połączymy siły 😉 ale póki co no stress promynio, jesteś krystalicznie dobrym i uczciwym człowiekiem a tacy przecież śpią spokojnie 😉

Nie strzelaj teraz na oślep o co chodzi bo zaraz się wzruszę 

Kwestia czasu jak znowu zaczniesz cisnąć kupce że ma autyzm i umysł ośmiolatki, bo to jest tak nudne że z góry wiadomo jak się zachowacie 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, klaudiurz_from_mencikal napisał:

Przeciez już napisałam 😄

Nie zgaduj tylko sprawdź o czym mówię po co te dywagacje na próżno zamiast po prostu samemu zadecydować czy to istotne 

To wyślij, ale w żadne linki nie klikam 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Zazdrosna że się dogadujemy , a ona przecież ma kogoś aż libeda 🤭😁

Przecież mogliby się spiknąć. Nie wiem co stoi na przeszkodzie 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, klaudiurz_from_mencikal napisał:

Tu nie chodzi o matkowanie nikt z was nie wie o co chodzi póki co 😄 skończcie te gorzkie żale. Niburdiama jak spr to będzie wiedziała i zrobi z tym co chce. Wiem ze posucha na Kafe ale ta kazania jasnogórskie są bekowe 

No przecież post wyżej wygadałaś się że połączyłaś siły z kupką i teraz to twoja psiapsi to dopiero pokażesz jak mnie zaoracie we dwie 🤣🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Zaczynam współczuć temu libedowi jeżeli są parą, bo chłop nie ma lekko i nie myślałem że to powiem 😁

Gdyby byli parą to chyba o tej porze to fiku miku zamiast show na kafe 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Przecież mogliby się spiknąć. Nie wiem co stoi na przeszkodzie 😁

Może się wstydzą pokazać wzajemnie , bo udawali młodzieniaszków 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

No przecież post wyżej wygadałaś się że połączyłaś siły z kupką i teraz to twoja psiapsi to dopiero pokażesz jak mnie zaoracie we dwie 🤣🤣🤣🤣

Dobra już skończ to branie mnie pod włos żebyś czegoś się dowiedział, taki lkajacy facet jak ralter jest odstręczający. Miej jaja i bierz to na klatę bo zaraz się popłaczę ze wzruszenia gamoniu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Wyczujesz toksyczną i takie osoby naprawdę myślá że tego nie widać i nie czuć 😁

To widac na pierwszy rzut oka brak entuzjazmu i że nie pała sympatia sadzac że nie widać 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niburdiama wybierz kanał formę i godzinę 😄 i miejscowość 😄😂 jak będziesz miala ochotę 

rzeczywisxie mnie bice cyce umoralnily więc faktycznie już niech to będzie w twej gestii ja już nie przeszkadzam 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, klaudiurz_from_mencikal napisał:

Dobra już skończ to branie mnie pod włos żebyś czegoś się dowiedział, taki lkajacy facet jak ralter jest odstręczający. Miej jaja i bierz to na klatę bo zaraz się popłaczę ze wzruszenia gamoniu 

Napisałaś że z kupką teraz jesteś psiapsi więc nie trudno połączyć kropki bystrzaku w co grasz 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×