Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Monalisa12,

Ciekawostka : )

Polecane posty

3 minuty temu, wioskowy gwałciciel napisał:

idź z psami pogadaj albo coś 

Naczytałeś się bzdur i jeszcze innych próbujesz przekonać do swoich racji , a karawana jedzie dalej. 😁 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, wioskowy gwałciciel napisał:

pisałem ci że jak będziesz pisał farmazon to będę cię punktował promyś

Jak chcesz to bądź moim parobkiem i czekaj na mnie aż coś napiszę żeby "punktować"  Od razu ostrzegam będziesz się czuł jakbyś ćpał amfe i chciał ciągle więcej aż obudzisz  się za dziesięć lat jako wrak człowieka.😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, wioskowy gwałciciel napisał:

do proboszcza też tak mówisz brzydko? 

Trudne pytania mu zadaje w stylu kto wpuścił węża do raju to wymiguje się że czasu nie ma. 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Ktoś całkiem obcy napisał:

Jak chcesz to bądź moim parobkiem i czekaj na mnie aż coś napiszę żeby "punktować"  Od razu ostrzegam będziesz się czuł jakbyś ćpał amfe i chciał ciągle więcej aż obudzisz  się za dziesięć lat jako wrak człowieka.😄

promyś to co ty tu wypisujesz to są tylko kwiknięcia NPC-a irytujące trochę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, wioskowy gwałciciel napisał:

nieźle jak nawet pleban ma cię za psychola ciekawe czy na kazaniach mówi o biednym człowieku któremu się klepki przestawił, ale mimo to nadal ciężko pracuje przy rowach. 

Na kazaniach on mówi to co gawiedź chce usłyszeć, a tobie siada morale. A wiesz dlaczego , bo liczyłeś na poparcie gawiedzi miejscowej atakując mnie , ale cię nie lubią temu nie pójdą za tobą i koło się zamyka. 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, wioskowy gwałciciel napisał:

wręcz przeciwnie, chciałem cię wyizolować z tłumu. 

Ale ja nie jestem częścią tłumu , bo mam swoją tożsamość. 😁 Logistyka , taktyka leży i kwiczy u ciebie 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ubrałeś się na czarno robiąc groźne miny jakbyś toalety szukał i nerwowo popalając szluga wrażenie miał zrobić mając wadę wymowy. 😁 Masz słabe geny typowe dla ciapatych. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Ale ja nie jestem częścią tłumu , bo mam swoją tożsamość. 

No właśnie nie masz, w momencie gdy wyrywam chwasta takiego jak ty z tłumu to osłabiam cały tłum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Masz słabe geny typowe dla ciapatych.

grupy etniczne z bliskiego wschodu to nadludzie w porownaniu ze slowianami wiec dzieki za komplement. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, wioskowy gwałciciel napisał:

No właśnie nie masz, w momencie gdy wyrywam chwasta takiego jak ty z tłumu to osłabiam cały tłum.

Bez przesady aż takim liderem nie jestem żeby mój brak miał osłabić tłum. Poza tym nikt nie jest niezastąpiony. 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, wioskowy gwałciciel napisał:

grupy etniczne z bliskiego wschodu to nadludzie w porownaniu ze slowianami wiec dzieki za komplement. 

Jeszcze niedawno aż kastet kupiłeś i inne graty obronne żeby ich tłuc. Zdanie zmieniasz jak kobieta 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, wioskowy gwałciciel napisał:

dobrze ze znasz swoje miejsce w szeregu. 

Po prostu jestem realistą odklejeńcu i nawet generała można zastąpić kolejnymi. 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Ktoś całkiem obcy napisał:

Jeszcze niedawno aż kastet kupiłeś i inne graty obronne żeby ich tłuc. Zdanie zmieniasz jak kobieta 😄

przeciez na brudasow slowianskich nie trzeba podnosic palca bo sie sami wykoncza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Ktoś całkiem obcy napisał:

Po prostu jestem realistą odklejeńcu i nawet generała można zastąpić kolejnymi. 😁

dobrze ze respektujesz autorytety wojskowe, to sie przyda niebawem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, wioskowy gwałciciel napisał:

przeciez na brudasow slowianskich nie trzeba podnosic palca bo sie sami wykoncza. 

Akurat słowianie nie mają się czego wstydzić jeżeli chodzi o historię na wielu frontach. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Ktoś całkiem obcy napisał:

Akurat słowianie nie mają się czego wstydzić jeżeli chodzi o historię na wielu frontach. 😄

robią za wspaniałe mięso armatnie, to prawda. ich pragnienie krwii oraz kompleks niższości też są wyjątkowe. grupa do prawie całkowitego usunięcia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, wioskowy gwałciciel napisał:

robią za wspaniałe mięso armatnie, to prawda. ich pragnienie krwii oraz kompleks niższości też są wyjątkowe. grupa do prawie całkowitego usunięcia. 

Niemiszków też zginęło sporo i niezłe baty zebrali od dzielnej i wyzwoleńczej formacji rosyjskiej 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Ktoś całkiem obcy napisał:

Niemiszków też zginęło sporo i niezłe baty zebrali od dzielnej i wyzwoleńczej formacji rosyjskiej 😄

raczej slowian z niemiec wschodnich. uwielbiam ten kompleks i ciagle nawiazania do drugiej wojny swiatowej u podludzi ze wschodu. to niesamowite jak w obliczu pyrussowego zwyciestwa staraja przekonac sami siebie ze nie przegrali, a ich obecna egzystencja nie jest powolna agonia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, wioskowy gwałciciel napisał:

a raczej jej falsyfikacja celem eliminacji podludzi. 

W każdej społeczności ktoś jest wyżej. Płacąc podatki i dostosowując się do norm społecznych w kraju w którym rezydujesz ktoś jest nad tobą kto pociąga za sznurki. Przestrzegając litery prawa jesteś wykonawcą tego co Temida dyktuje 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Ktoś całkiem obcy napisał:

W każdej społeczności ktoś jest wyżej. Płacąc podatki i dostosowując się do norm społecznych w kraju w którym rezydujesz ktoś jest nad tobą kto pociąga za sznurki. Przestrzegając litery prawa jesteś wykonawcą tego co Temida dyktuje 😁

dokladnie i dlatego tworze falszywa hierachie w ktorej umieszczam podludzi takich jak ty - aby usunac cie z miejsca w ktorym nie powinienes byc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, wioskowy gwałciciel napisał:

raczej slowian z niemiec wschodnich. uwielbiam ten kompleks i ciagle nawiazania do drugiej wojny swiatowej u podludzi ze wschodu. to niesamowite jak w obliczu pyrussowego zwyciestwa staraja przekonac sami siebie ze nie przegrali, a ich obecna egzystencja nie jest powolna agonia. 

Nie tylko podczas drugiej wojny niemiaszek baty zbierał od Słowian 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, wioskowy gwałciciel napisał:

dokladnie i dlatego tworze falszywa hierachie w ktorej umieszczam podludzi takich jak ty - aby usunac cie z miejsca w ktorym nie powinienes byc. 

Tworzysz iluzje jak ci wygodnie aby utrzymać chociaż znośny komfort psychiczny, bo realia są dla ciebie nie do zniesienia 😁 Taki breivic pierwszy z brzegu świr miał większe jaja niż ty. 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Nie tylko podczas drugiej wojny niemiaszek baty zbierał od Słowian 😄

nie bylo nigdy takiej sytuacji slowianie sa zawsze zarzadzani przez inne grupy etniczne. kto zaabija pistolet, czy ten co z niego strzela? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×